Erkeklerin Kadınlardan Duymaktan Hoşlandığı 15 Şey

Erkeklerin Kadinlardan Duymaktan Hoşlandiği 15 Şey

Erkekleri memnun etmek genellikle oldukça kolaydır ve onları anlamak da çoğu zaman basittir. Erkekleri etkilemek için fazla bir şeye gerek olmadığı ve birçok kadının, erkeklerin ilişkide ne kadar sevildiğini veya istendiğini hissetmeleri gerektiğini abartma eğiliminde olduğu gözlemlenmiştir.

Çoğunlukla, erkeklere sadece doğru şeyler söylendiğinde, onların duygusal olarak daha fazla yanıt verdiği ve daha yakın hissettikleri görülür. Ancak, bu tür ifadeleri sık sık kullanmayı çoğumuz ihmal edebiliyoruz.

Eğer erkeğinizi mutlu etmek istiyorsanız, bir dahaki sefere ona samimi ve olumlu bir şeyler söyleyin. Böyle basit bir yaklaşım, ilişkinizde olumlu bir etki yaratabilir.

İşte erkeklerin sevdiği kadınlardan duymak istediği 15 şey.

1. “Bu sefer hesabı ben ödeyeceğim, ahbap.”

Çoğu zaman, erkekler bir randevuya çıkarken tüm ayak işlerini yapmak zorundadır. Bu, planlamayı, faturayı ödemeyi ve aynı zamanda kızın etrafını gezmeyi içerir.

Onlara gerçekten minnettarlığınızı göstermek istiyorsanız, bir dahaki sefere tüm ödemeyi yapmayı teklif edin. Bunu takdir edecek, söz veriyorum.

2. "Lanet olsun, sen güçlüsün."

Kabul etseler de etmeseler de, her erkeğin içinde maço çizgisi olan bir tarafı vardır. Evet, güçlü yetenekleriyle senyoritaları etkilemek istiyor. Bunu söylemek onu eritecek, hatta kızaracak.

3. “Oldukça seksisin, biliyor musun?”

Çoğu erkeğin kızları kıskanmasının nedenlerinden biri, kızların erkeklerden daha sık iltifat almasıdır. Erkekler nadiren iltifat alırlar. Bu özellikle görünüşü için geçerlidir. Kek puanları almak istiyorsanız, onun bir kısmına odaklanın. Onu gerçekten parlatacak ve söylediğinde gerçek olduğuna inanacak.

4. “Bir insan olarak sana hayranım.”

Bu, pek çok düzeyde derinlere inen iltifatlardan biridir. Bunu sevmek için erkek olmanıza gerek yok ama çoğu erkek bunu en az bir kez duymak istiyor.

5. "Seni seviyorum."

Bu, herkesin en az bir kez duymak istediği bir şey, çünkü onları doğruladığı ve istendiklerini hissettirdiği için. Herkes, kim olursan ol, bunu duymak istiyor.

6. “Hadi seks yapalım.”

Bunu romantik partnerinden asla duyamayan adam kızgın ve üzgün. Sadece şunu söylüyorum, her erkek bunu tekrar tekrar duymak ister.

Erkeklerin Bir Kizda Aradiği 7 Özellik

7. “Tanıştığım diğer kişilerden farklısın.”

Birçok erkek, kadınların erkeklerin ne kadar korkunç oldukları hakkında konuştuklarını duyduklarında saldırıya uğramış gibi hissederler. Onlara bunu söylemek, o yaranın üzerine bir yara bandı yerleştirilmiş gibi hissettirebilir.

8. “Sen harika bir sağlayıcısın.”

Dışarıda bir sağlayıcı olmaktan ve evlerinin reisi olmaktan gerçekten büyük bir gurur duyduğuna inanamazsınız. Bunu söyleyerek erkekliklerini yeniden onaylıyor ve yaptıkları her şeyi takdir ettiğinizi gösteriyorsunuz.

9. “Senin yanında kendimi güvende hissediyorum.”

Çoğu erkeğin bunu duyduklarında kesinlikle, kesinlikle kendilerini süperman gibi hissettiklerine eminim. Çoğu erkeğin en büyük korkusunun sürüngen olarak adlandırılması olduğu düşünülürse, bunu duymak çoğu erkek için büyük bir rahatlamadır.

10. “Biraz sapıklaşabilir miyiz?”

Dışarıdaki erkeklerin büyük çoğunluğunun, sonunda bir kızın iğrenç olduğunu düşünmesinden endişe duydukları için gördükleri kızlardan sakladıkları en az bir tuhaflığı vardır.

Onu rahatlatmak ve açılmasını istiyorsanız, ondan garip seks isteyin. Bir erkeğin gördüğü her türlü cinsel ilgi, bir şekilde onun için olumlu olacaktır.

11. “Sana saygı duyuyorum.”

Çoğu erkek, kadınların onları eşit olarak gördüğünü düşünmez. Hatta birçoğu onları kaidelere bile koymuş. Bu eski moda iltifat onu eritecek, çünkü sadece kitabınızda iyi olduğunu hissetmesine yardımcı oluyor.

12. “Arkadaşların çok havalı!”

Hiçbir şey bir erkeğe, bir kızın arkadaşlarıyla iyi geçinebilmek kadar “Bir” olduğunu düşündürmez. Erkek arkadaşlarını destekleyen bir kız, yanında tutmak isteyeceği bir kızdır.

13. “Üzgünüm.”

Bir erkeğe yanlış bir şey yaptıysan, üzgün olduğunu söylemelisin. Ne yazık ki hem erkekler hem de kadınlar için “üzgünüm” kelimesi, insanlardan duymamız gereken bir şeydir.

14. "Dostum, kötü bir gün geçiriyorsun."

Erkekler kadınlardan çok daha fazla utanç duymaya meyillidir ve onları mahveden bir şey yaptıklarında gerçekten onları canlı canlı yer. Seks sırasında ayağa kalkamıyorsa veya aptalca davranıyorsa, bunu ona söylemek omuzlarından büyük bir yük kaldırabilir.

15. “Bu harikaydı.”

Bu iltifat, iyi bir randevu gecesini, harika bir seks oyununu ya da onun ev yemeklerinden ilk kez tattığınızı bitirmenin harika bir yoludur. Erkekler övgüyle yaşar, bu yüzden gerçekten doğru bir şey yaptıklarında onları övün.

Yorum Gönder

To Top