Size Aşık Olduğunun 3 İnkar Edilemez İşareti

Size Aşik Olduğunun 3 İnkar Edilemez İşareti

Bir ilişki içinde olmak ve "beni seviyor mu" sorusunu çözmek zorunda kalmaktan daha kötü bir şey yoktur.

Neyse ki suskuncafe.com arkanda: Seni sevip sevmediğini nasıl öğreneceğini ve sana daha fazla aşık olmasını sağlamak için kullanabileceğin teknikleri göstereceğim.

İlk olarak, erkeğinizin size aşık olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

İşte bir erkeğin aşık olduğunun inkar edilemez 3 işareti:

  1. Etrafınızda çok garip veya gergin davranışlar sergiler.

Bazen erkekler duygularıyla başa çıkmakta çok kötüler. Sevdikleri kızların yanında nasıl rahat olunacağını bilmiyorlar.

Yani yardımsever, eğlenceli ve sizi kazanmaya çalışmak yerine tam tersi davranabilir. Etrafınızda süper sessizleşebilir, diğer arkadaşlarıyla meşgul olduğu gibi sizinle ilgilenmeyebilir ve genellikle sessizleşip etrafınızda garipleşebilir.

Belki gerçekten hayran olduğun bir adam vardı ve onun yanındayken sinirlendin ve garipleştin? Sanki ona olan sevginiz normal davranma yeteneğinizi boğabilir.

Size tapıyormuş gibi davranmak veya etrafınızda çok gergin davranmak, kendinize beni seviyor mu diye sorarken dikkat etmeniz gereken iki büyük davranış işaretidir.

  1. Sana harika davranıyor.

Bu, kaçırmamanız gereken en bariz olanıdır. Eğer senin adam seni seviyor sürekli senin için güzel şeyler yapıyor, komik şeyler yapmaya çalışıyor, size bazı işlerinizde yardımcı olmaya çalışıyor ise sana aşık.

Not: Şimdi erkek tanıştığı ve tanıdığı herkesle böyleyse, o zaman sana aşık olmayabilir diye kabul edebilirsin. Ama sana açıkça diğer kız arkadaşlarından farklı davranıyorsa, bu senden hoşlandığının güçlü bir işaretidir.

  1. Sadece sizin için yolundan çıkıyor.

Seni seviyorum

Seni sevdiğinin büyük bir işareti, senin için bir şeyler yapmak için elinden geleni yapması ama aynı şeyi diğer arkadaşlar/iş arkadaşları/arkadaşlar için yapmamasıdır.

Çoğu zaman erkekler tam bir geri zekalı olabilir ve duygularınıza karşı tamamen düşüncesiz olabilir. Yani normalde herkese karşı pislik olan bir adamın sana tam bir prenses gibi davrandığını fark edersen, bu senden hoşlandığının ve muhtemelen sana aşık olduğunun oldukça büyük bir işaretidir.

Önemli not: Gösterilen küçük nezaketleri sizinle ilgileniyormuş gibi zannetmeyin.

Çoğu zaman bir erkek için deli olabilir ve onun da senin için aynı şekilde hissettiğini umabilirsin. Bu genellikle, onun da senin hakkında aynı şekilde hissettiğine seni inandırmaya çalışırken, zihninin sana oyunlar oynamasına neden olabilir.

Bazen kadınlar, erkeklerin yaptığı en küçük şeyleri arayabilirler ve onları bir erkeğin kendilerine aşık olduğuna dair kafalarında büyük, devasa göstergelere dönüştürmeye çalışabilirler. Hiç kendinizi bunu yaparken buldunuz mu?

İşte bahsettiğim şeye birkaç örnek:

  • Deli olduğun adam bu sabah merhaba dedi: Kesinlikle hoş, ama kesinlikle sana aşık olduğu anlamına gelmez.
  • Facebook gönderilerinden birini beğendi: Yine, güzel, ama o kadar küçük bir hareket ki, kesinlikle sana deli gibi aşık olduğunun bir işareti değil.
  • Bir keresinde onunla konuşurken sana dokundu: Bu adam çok hassas olabilir ya da olmayabilir. Ama konuşurken sana bir ya da iki kez dokunmak, onun seni sevip sevmediğini anlamak için izlemen gereken büyük bir işaret değil.

Bu örneklerden de görebileceğiniz gibi, yaşananlardan sadece bir tanesi kutlama sebebi olmamalı, ne yazık ki sizi sevdiğine dair işaretler değil. Ancak, her gün bunlardan birden fazlasının gerçekleştiğini fark ederseniz, o kişinin sizden hoşlanma olasılığı çok daha yüksektir.

Peki onu kendine nasıl aşık edebilirsin?

Burada gerçekten dürüst olmak istiyorum. Yapması zor bir şey. Bu basit üç adımla herhangi bir erkeği sihirli bir şekilde aşık edebileceğinizi söyleyen bu makalelerden nefret ediyorum.

Gerçek şu ki, bir erkeği aşık etmek için "iki sihirli kelime" söylemek yeterli olabilir. Ancak;

Bazı adamlar hazır değil.

Bazı erkekler daha önce bir kız tarafından ezildi ve şimdi aşk fikrine karşı acı çekiyor.

Ve bazı erkekler ciddi bir şey istemiyor.

Yapılacak en önemli şey, ilk etapta aşık olmaya hazır olup olmadığını anlamaktır.

Hayatında aşık olmaya hazır olduğu bir aşamada değilse, o zaman bir kayayı sana aşık etmeye çalışmak gibi olacaktır: imkansız.

Ama eğer şanslıysanız ve hazır bir erkek bulursanız, o zaman bu birlikte vakit geçirmek, ikinizin de ortak ilgi alanlarına sahip olduğundan ve birbiriniz için karşılıklı bir çekim hissettiğinizden emin olmak için basit bir durumdur.

Ama hepsi bu değil; ayrıca onu her ikiniz için de eğlenceli ve heyecanlı kılmak için onu tetikte tutmalı ve ikiniz arasında sağlıklı bir gerilim oluşturmalısınız.

Yorum Gönder

To Top