Sadece Bu 6 Kriteri Karşılayan Birine Aşık Olun

Sadece Bu 6 Kriteri Karşilayan Birine Aşik Olun

Aşk kafa karıştırıcı ve acı verici olabilir. Ancak aşkın kafa karıştırması da, acısı da güzeldir. Bazen işe yarayacağının garantisi olmadan tüm duygularımızı ve çabalarımızı alır. Bu yüzden, kalplerimizle dolu ilişkilere gireriz ve bu sefer bir tane bulmayı umarız. Günün sonunda eve gelebileceğimiz kişi. Güvenebileceğimiz ve zamanımıza yatırım yapabileceğimiz biri.

Çünkü sihirli bir şekilde bizim aşık olmaya hazır olduğumuz gibi aşık olmaya hazır birini bulmak, neredeyse 10 milyon dolara Vegas poker masasında floş bulmak kadar zor.

Yine de, birlikte olmamız gereken kişiyi bulup bulmadığımızı bilmek için işte size birkaç bilgi:

1. Kim olduğunuzu sorgulamanıza neden olmayan biriyle çıkın.

Bize sürekli olarak nasıl daha iyi görünebileceğimize, daha havalı davranabileceğimize ve birlikte daha iyi görünebileceğimize dair söylemler gelebilir. Ne yaparsak yapalım bir nedenden dolayı asla yeterince iyi olmayacağımız yüzümüze vurulabilir.

Sana değişmen gerektiğini hissettirmeyen biriyle çık. Seninle ilgili küçük şeyleri gören ve onları seven biriyle çık. Olduğunuz gibi olmayı fark etmenizi sağlayan biriyle çıkın, olduğunuz gibi olun.

İyi Bir İlişki İçin Kesinlikle Yapmanız Gereken 4 Şey

2. Sizin için orada olduğunu bildiğiniz biriyle çıkın.

Hepimizin kötü günleri olur. Hepimizin kendisini iyi hissetmediği anlar vardır. Havlu atmak ve sadece yatağa geri dönmek istediğimiz noktalar olmuştur.

O gerçekten kötü günlerde orada olacak mı? Dondurmayla gelen ve seni düşünen biriyle çık. İhtiyacın olduğunda yanında olan biriyle çık.

3. Hareketsiz kalmanıza izin veren biriyle çıkın.

Hayattaki her şey sabit bir hızla hareket ediyor ve biz yaşlandıkça işler daha da hızlı gidiyor gibi görünüyor. Bir gün üniversitede tıp teorileri okuyorsunuz ve ertesi gün aslında bir doktormuşsunuz gibi geliyor. Hayat, gerçekten olmasını istesen bile durmaz.

Oturup kendinize yetişmenize izin veren biriyle çıkın. Bu sessiz zamanlara izin veren ve bunun şarj için olduğunu anlayan biriyle çık. Rahat bir sessizlik içinde sizinle oturabilecek ve sadece elini tutabilecek biriyle çık.

4. Size deli olmadığınızı hissettiren biriyle çıkın.

Daha önce deli olarak etiketlendiyseniz elinizi kaldırın. Muhtemelen hepimizin delilik yaptığı anlar olmuştur. Ama çılgınlık özneldir. Bir kişinin deli tanımı diğerininkine eşit değil. Aslında tamamen normal olan bir şey için deli olarak etiketlenebilirsin. Ama aynı hisleri bir başkası geri vermediği için; BOOM çılgın.

Senin 'deli' versiyonunu isteyen biriyle çık. Her şeyi söylemene izin verecek ve bunun için seni yargılamayan biriyle çık.

Mutlu Bir İlişki İçin Konuşulacak 10 Konu

5. Güvenebileceğiniz biriyle çıkın.

Flört uygulamalarının kullanımı ve eşinizin uzun vadede sizinle birlikte olup olmadığını bilme korkusuyla yaşamak zor. Bunun nedeni, bugünlerde her şey o kadar erişilebilir ki, sürekli olarak bir sonraki en iyi şeyi arıyorsanız, o zaman muhtemelen onu çok kolay bulabileceksiniz.

Senin için orada olduğunu bildiğin biriyle çık. Güven veren biriyle çıkmak, ikinci doğanız gibi görünüyor. Seni asla daha iyi bir şey aradıklarını merak etmeyen biriyle çık çünkü onlar için senden daha iyi bir şey yok.

6. Kendini evinde gibi hisseden biriyle çık.

Uzun bir günün ardından kapıdan içeri girdiğinizde göğsünüze yerleşen o sıcak duyguyu bilirsiniz. Pijamalarınızı girebilmenin ve Netflix'te istediğinizi izleyebilmenin saf ve mutlak sevinci hissi. Bu, kendi alanınızda olduğunuz ve her şeye sahip olduğunuz için elde ettiğiniz bir güvenlik duygusudur.

Böyle biriyle çık. Çok uzun bir günün ardından sığınak gibi hisseden biriyle çık. Sana aynı güvenceyi verecek biriyle çık.

Çünkü böyle biriyle çıkarsan kalbini asla yanlış ellere bırakmazsın.

Yorum Gönder

To Top