Kadınların İlk Buluşmada Duymaktan Hoşlandığı 4 Şey

İlk buluşma

İlk buluşmalar iş görüşmelerine çok benzer: İlk buluşma ve selamlaşma olmadan ruh eşinizi veya partenerinizi puanlayamazsınız. Bazıları, ilk buluşmada nasıl davranacaklarını bildikleri için bu gerekli kötülüğün içinden süzülerek geçerken, diğerleri sıradanlık yolunda bocalayarak karışık sonuçlar üretir.

Sen ve karşındaki o seksi şey bir gün evlenip çocuk doğuracak mısın, bundan emin olamıyoruz ama aşağıdaki dört taktiği izleyerek yanlış yapmış olamazsın:

1. "Bunu seviyorum (giyim parçası, saç stili, dövme, göz makyajı)..."

Bizi ilk gördüğünüzde bize iltifat edin. Biliyorum, biliyorum, gerçekten o kadar güvensiz miyiz? Gerçekten o kadar boş muyuz? Cevap Evet. Ama ciğer görmüş kedi gibi salya akıtmanın bir anlamı yok.

Birinin kıçımızı tutmasını isteseydik randevuya çıkmazdık. Elbette, istenirse bu hizmeti sağlamak için caddede bir dalış barı var. :)

Bunun yerine turkuaz bilekliğimizdeki boncuk işlemeyi takdir edin, lacivert eyelinerımızı veya trençkotumuzu tamamlayın. Hayır, gay gibi konuşmayacaksın. Bize güven. Aslında, sınırlı sayıda üretilen Puma spor ayakkabılarımızı beğenirseniz, final sınavında birkaç bonus puan kazanacaksınız.

Tabii ki, aşırıya kaçmayın (Şair gibi konuşmanıza gerek yok) ve zorlamayın. Bunun yerine, ne düşündüğünüzü sözlü olarak ifade edin.

cazibe oluşturabilecek 7 faktör

2. "Peki bunu neden söylüyorsun?"

Bu şok edici gelebilir, ancak güzel olduğumuz kadar akıllı, eğlenceli ve tuhafız. Sorular sorarak ve cevapları gerçekten dinleyerek kendiniz öğrenin. Kendinizi biraz terapist gibi hissetmeye başlayabilirsiniz, bu da doğru yolda olduğunuz anlamına gelir. Ve 60 Dakikalık bir makaradaki görüşmeci gibi hissetmeye başladığında, altın olduğunu biliyorsun bebeğim.

İlk başta orantısız veya biraz fazla gibi gelse de, ilk buluşmada ağzınızdan çok kulağınız varsa, zaten kendinizi fark ettirmişsiniz demektir. Akşam yemeğinde havlamaları, övünmeleri ve böbürlenmeleri gerektiğini hisseden erkekler sizi dehşete düşürürler.

3. "Vay canına..."

Şimdi bize bir zeka iltifatı verin. Aklımıza ilişkin, çok açık olmayan bir şey. Bizi düşündürecek bir şey. Bu zor olabilir, ancak bir kez aramaya başladığınızda, cevaplar o kadar belirgin olacak ki, bunu neden tüm flört hayatınız boyunca yapmadığınızı merak edeceksiniz.

Bizler delicesine zekiyiz, biz hanımefendiler ve eğer kafamıza girebilirseniz, pantolonumuza girme şansınız tavan yapar. Belki zekamızdan etkilenmişsindir. İyi hikaye anlatıcıları mıyız? Ne olursa olsun, bize bildirin.

4. "Size gerçeği söylemek gerekirse..."

Evet, lütfen yapın! Bir cümleye bu şekilde başlamak, bize gardınızın düştüğünü ve kendinizin bazı gizli yönlerine girmemize izin verdiğinizi hissettiriyor. Ve bu bizim zaafımız.

Kafası karışmış? Olma. İlk buluşmada nasıl davranılacağını öğrenmek, bizim size doğru gelmemize izin vermek anlamına gelir.

Yorum Gönder

To Top