Erkeklerin Tamamen Nefret Ettiği 3 Küçük Davranış

Erkeklerin Tamamen Nefret Ettiği 3 Küçük Davraniş

Her insan benzersiz ve bazen tuhaf huyları olan bir birey olsa da, tüm erkeklerin paylaştığı belli, evrensel evcil huysuzluklar vardır.

Aşağıda, erkeklerin tamamen nefret ettiği, yaptığınız 3 şey var:

1. Olumsuz karşılaştırmalar

Baban, erkek kardeşin, kayınbiraderin, eski sevgilin, bekaretini alan adam ya da seni çıplak gören herhangi bir adamla karşılaştırılmaktan kesinlikle nefret ederiz. Neden? Niye?

Çünkü açık bir ima, size göre bir şekilde bir şekilde eksik olduğumuz ve bu da kendimizi ve sizi kötü hissetmemize neden oluyor. Öte yandan, karşılaştırma olumluysa ve başka bir schlub'a göre üstünlüğümüz için övülürsek, o zaman karşılaştırmakta özgürsünüz.

2. İyileştirme önerileri

Hangi fikre sahip olursanız olun, çoğu erkek kim olduğundan oldukça memnun. Ve siz aynaya bakıp sadece kusurlarınızı görseniz de, biz kendi yansımamızı görür ve genel olarak gördüklerimizle yetiniriz. Yani "bizi baştan yaratma" girişimlerin bizi şaşkına çeviriyor ve kızdırıyor.

Bu davranış aynı zamanda, kim olduğumuzdan bu kadar mutsuzsanız, neden bizimle ilk etapta bağlantı kurduğunuz sorusunu da akla getiriyor.

Yapıcı eleştirilerinizi ele alırken aşırı hassas davrandığımızı düşünüyorsanız, vücudunuzu nasıl geliştirebileceğiniz veya stil anlayışınızı nasıl geliştirebileceğiniz konusunda yararlı önerilere nasıl tepki vereceğinizi düşünün. Sonuç olarak şudur: Sahip olduğunuz kriterler ne olursa olsun tatmin eden bir adam bulun, ancak ona "olabileceği kadar olmasına" yardım etmeyi beklemeyin.

Bir "tamirci-üst" arıyorsanız, gayrimenkule yatırım yapın.

Çekici Kadınların İlk Buluşması

3. "Neden üzgün olduğumu bilmelisin" ifadesi 

Biz erkeklerin aklınızı okuyamadığımızı ve genellikle iletişiminizdeki gizli anlamları ya da alt metinleri fark edemediğimizi unutmayın. Eğer bize kızgınsanız ve bunun nedenini açıklamazsanız, bu, sizin duygularınıza duyarsız olduğumuz veya sizinle ilgilenmiyor olduğumuz anlamına gelmez.

Gerçek şu ki, eğer mutsuzsanız, bunun sebebini bilmek ve mümkünse durumu düzeltmek isteriz. Bizi aydınlatmaktan çekinmeniz, hem sinir bozucu hem de yaralayıcı olabilir. Unutmayın, erkekler genellikle sezgisel değildir ve bizimle her şeyi çok açık ve doğrudan bir şekilde konuşmanız gerekmektedir - incelikler bize genellikle ulaşmaz.

Bu yüzden, bir dahaki sefere partneriniz sizden aldığınız buz tedavisinin sebebini sorduğunda, durumu kolaylaştırın ve düşüncelerinizi onunla açıkça paylaşın. Böylece sorunları tatmin edici bir şekilde çözme ve ilişkinin gerçekten önemli olan yönüne geri dönme şansınız artar. Makyaj seksinin cazibesi de cabası.

Bu, konunun sadece görünen kısmıdır ve çoğu zaman göz ardı edilen konulara sadece bir giriş niteliğindedir. Bu bilgiler, uyumlu bir ilişki için kaçınılması gereken davranışlar hakkında fikir verebilir. Tersine, bu bilgileri, istediğinizde partnerinizi kızdırmak için de kullanabilirsiniz, ancak bu manipülatif ve saygısız olur. Ve erkekler bunu gerçekten sevmez.

Yorum Gönder

To Top