En Çekici Kadınların İlk Buluşmalarda Yaptığı 5 Şey

Çekici Kadınların İlk Buluşması

Nadiren bir ikinci veya üçüncü buluşmaya ilerleyen yüzlerce ilk randevunun derin bir sıkıntısı içinde misiniz? Kalıcı bir ilk izlenim bırakacak ilk buluşmada ne yapacağınız konusunda mı takıldınız?

Günümüzde, internette ilk buluşma ipuçları ve tavsiyeleri fazla olsa bile, flört etmek zor. Kaydırmak için sonsuz fırsatlarla, ilişkilere değer verme günleri alacakaranlık kuşağına kayıyor gibi görünüyor.

Ve ilk buluşmadan sonra bir erkeğin senden nasıl hoşlanacağını bulmak cidden zor olabilir. Erkekler daha tarafsız görünüyorlar, bu da onlardan tutarlılık eksikliği olduğunda bir bağlantı kurmayı zorlaştırıyor.

Görünüşe göre erkekler dünyada her şeye sahip olduklarını düşünürken, bir aileye sahip olmak isteyen kadınlar, bir erkeğin öne çıkmasını ve liderliği üstlenmesini beklemek zorunda kalıyor.

En Çekici Kadınların İlk Buluşmalarda Yaptığı 5 Şey (Özellikle İkincisini İstiyorlarsa)

1. Ona iltifat edin


Bir erkek, bir kadından iltifat almayı sever. Doğal olarak, erkekler kendi düşünce kapaklarından hareket ederler, bu nedenle nasıl düşündüklerine dokunabilmek, dikkatlerini çekmenin anahtarı olacaktır. Seni takip etmek istemesini sağlamak için ona biraz güven artışı sağlar.

Ve konu iltifat etmeye gelince, iltifatın türü önemlidir.

İlk olarak, onunla ilgili kişisel bir ayrıntıyı yakalamak isteyeceksiniz. Size ilham veren, giyim tarzı, söylediği bir şey veya belki de centilmen tavırları olabilir. Size uygun olanı ne olursa olsun, kişisel olarak hazırladığı bir şey için ona iltifat etmeniz gerekecek. Bu, ona ilgi duyduğunuzu ve bir erkek olarak kim olduğunu gösterir.

Bebek mavisi gözlerine iltifat ederseniz, bu bir kulağından girip diğerinden çıkar. Bunu zaten binlerce kez duydu, bu yüzden fazla bir etkisi olmayacak. Ayrıca, göz alıcı gözlerle doğdu, bu yüzden bu iltifata değer vermesi, gerçekten uğruna çalıştığı bir şeye, örneğin mükemmel tarzına kıyasla daha az.

2. Başkalarına karşı arkadaş canlısı olun

Onunla bir randevudayken çevrenizdekilere karşı nazik olmak, iyi ahlak ve değerlere sahip olduğunuzu gösterir. Bu, bir erkeğin sizi daha çekici ve peşinden gitmeye değer bulmasını sağlayan kadınsı görgü kurallarınız anlamına gelir.

Başkalarına saygılı olduğunuzda, bu onun sizin kendinizin farkında olduğunuzu ve öz saygınızı koruduğunuzu bilmesini sağlar. Kendinize ne kadar saygı duyarsanız, onun saygısını kazanma olasılığınız o kadar artar.

Bir erkeğin sana aşık olabilmesi için önce saygıya ihtiyacı var.

Günün sonunda, değeri yüksek bir erkek, evde kaliteli zaman geçirebileceği veya resmi iş toplantılarına davet edebileceği bir kadını arzular. Ve eğer bir erkek sizi iş yemeğine götüremezse, kesinlikle başka bir randevuya çıkmayı düşünmeyecektir.

Bu yüzden randevudayken barmene veya garsona "lütfen" ve "teşekkür ederim" deyin. Bu, onunki de dahil olmak üzere diğerlerinin misafirperverliğini takdir ettiğinizi bilmesini sağlayacaktır.

Kadınsı Cazibenizi Geliştirmenin 5 Yolu

3. Özgünlüğünüzü gösterin

Gerçek olmak, mükemmellik için filtrelenmiş bir sosyal medya dünyasında canlandırıcıdır. Gerçekte kim olduğunuzu ve neye tutkuyla bağlı olduğunuzu bilmek istiyor. Kişiliğiniz randevularda ortaya çıkmıyorsa, ikinci bir davetiyeyi uzatmanın değerini görmek için mücadele edecektir.

Özgünlüğü gösterememeniz, onunla gerçek bir bağlantı kurmanın büyümesini engelleyecektir.

Her kadın kendi tarzında benzersiz olduğundan, onun senden daha çok hoşlanmasını sağlayan şey senin tuhaflıklarındır. Kendi teninizde rahat olmanız, sizi kitleler arasında öne çıkaracak ve sizi seçmesini sağlayacaktır.

Seni seçtiğinde, o da seçecek!

Ve tanıştığınız herkes her zaman bir eşleşme olmasa da, gerçek siz görülemezseniz, sizi tanıması zor olacaktır. Gerçek benliğiniz, bir erkeği manyetik olarak çekmenizi sağlayan şeydir.

4. Gece içkisini atlayın

Siz ve partneriniz bir randevuda harika zaman geçiriyorsunuz, bu durum sadece kimyasal bir çekimden daha fazlasını ifade ediyor. Bu yüzden yemeğin ardından kokteyl için vakit geçirmek cazip geliyor. Fakat, akşam içkisi içmek, önerdiğimiz iki ila üç saatlik ideal randevu süresini aşabilir.

Gece içkisini es geçmek, fazla alkol alıp biraz sarhoş olma riskinden kaçınmanızı sağlar. Aşırı açık sözlülüğe yol açabilecek bu durum, birçok erkek için caydırıcı bir etken olabilir. Bu aşırı paylaşım, ilk randevuda korumanız gereken gizem duygusunu ortadan kaldırabilir.

Gece geç saatte içki içmeyi reddetmek, kendinize saygınız olduğunu ve zamanınızın kıymetli olduğunu gösterir. Tüm gece erişilebilir görünmek yerine, erkeğin sizi düşünmeye devam etmesi daha olasıdır. Bu durum, onun sizinle ilgili daha fazla merak duymasına ve doğal bir şekilde sizi tekrar davet etmesine yol açar.

Flört felsefemiz: "Biraz gizemli kal, aksi halde geçmişte kalabilirsin."

cazibe oluşturabilecek 7 faktör

5. Maceralara "evet" deyin

Belki ilk buluşmanız, sıradan bir kafe buluşması ya da bar ziyareti yerine, canlı bir Cumartesi öğleden sonra gerçekleşen heyecan verici bir tırmanış, doğa yürüyüşü veya en yeni sanat galerisi turu olabilir. Hangi macera olursa olsun, bu teklifi kabul etmek onun ilgisini kesinlikle artıracaktır.

Erkekler genellikle, maceralara atılmaktan çekinmeyen ve keyifli vakit geçirmeye hevesli kadınlara daha fazla ilgi gösterir. İlk randevunun temel amacı eğlenmek ve flört etmektir. Kendinizle ilgili endişeleriniz fazlaysa, derin bir bağ kurma fırsatını kaçırabilirsiniz.

Maceraya atılmak, birinin gerçek kişiliğini anlamanın mükemmel bir yoludur. Bir erkek, ne kadar açık fikirli olduğunuzu ve kendinize has yaklaşımınızı görmek ister. Pozitif bir aura yayan ve heyecan verici bir kadınla tanışmak, onun için heyecan verici olacaktır. Bu maceraların birinde, sizinle ne zaman derinden bağ kurmaya başlayacağını asla tahmin edemezsiniz.

Bu, ilk randevunuz da olsa yüzüncü de olsa, kadınsı enerjinizi kullanarak anı yaşamanız, onun tekrar randevu teklif etmesi için bir neden olacaktır.

Erkekler genellikle kendilerini iyi hissettiren, kendinden emin ve eğlenceli maceralara açık kadınlara yönelir. Onun yolu üzerinde duracak ve kalbini büyüleyecek kadın siz olun.

Yorum Gönder

To Top