Bir Erkeğin Bir Kadına Söyleyebileceği En Çekici 2 Kelime

Bir Erkeğin Bir Kadina Söyleyebileceği En Çekici 2 Kelime

" Seni seviyorum ." (Hayır)

" Güzel görünüyorsun ." (Hayır)

" Hadi alışverişe gidelim! " (nasıl söylediğine bağlı ama yine de hayır)

" Annen nasıl ?" (hayır, bu sadece onun senden şüphelenmesine neden olur)

Bunların hepsini söylemek güzel ve birçok kadın bunları partnerinden duymak istiyor; sevildiğini hissetmekten hoşlanırlar. Ama bunların hiçbiri, kendi başına, onun sıcak bir macun gibi yumuşamasını sağlamaz.

Bahsettiğim en çekici iki kelime, hem erkeklerin hem de kadınların içindeki ilkel güçlere hitap ediyor.

Bir arketipik ifadenin gücü, on bir harfle birleştiğinde, bir erkeğin omurgasını güçlendirebilir ve bir kadını derinden etkileyebilir.

Bu bilgiyi kendim keşfetmiş olmayı isterdim, ancak bu gerçeği bir bayan arkadaşımın vurgulaması gerekti. Kendi yakın ilişkilerime baktığımda, bu durumun doğruluğuna dair somut kanıtlar gördüm. Bir gün kahve içerken, yeni erkek arkadaşını anlatmaya başladı. Adam, saf, nazik, sevecen ve zeki biriydi, ayrıca başarılı bir sanatçıydı. Kadın, onun iyi bir adam olduğunu hissediyor ve mutlu hissediyordu. Sonra, onunla birlikte uyandıkları ilk sabahı anlattı ve o an konuşmamızda gerçek bir sevinç ortaya çıktı.

Kadının bir köpeği var. Genellikle köpek, dış dünyayı tamamen unutarak, onu dışarı çıkması için erken uyandırır. Ancak o sabah, köpek onu uyandırdığında, yeni sevgilisi gözlerini açtı ve ona bakarak, bir erkekten duyabileceği en büyülü iki kelimelik cümleyi söyledi.

Bu sözler, kadının anlattığına göre, onun ağzından nehir taşı kadar pürüzsüz ve çelik kadar güçlü bir şekilde akıyordu. Kadın bu sözler karşısında derinden etkilendi, rahatladı. Bu ani büyünün altında, adamın sevgisiyle tamamen korunmuş ve değerli hissetti.

İyi kocalar

Ona söylediği iki kelime? "Bunu anladım."

Tek söylediği bu.

" Bu rahatsız edici görev odaklı görevi üstleneceğim, çünkü şu anda eril hediyemi en iyi bu şekilde sunabilirim ve hayatıma feminen enerjinin lezzetli armağanını onurlandırırım. Yorganın altında sıcak kalabilir ve bu mutlu bedenlenmiş hayal anında oyalanabilirim ."

Aslında sadece ilk iki kelimeyi söyledi. Bu ikinci paragrafın tamamı, arkadaşımın duyduğunda hissttiklerine inandığım için benim kaba çevirim.

Ama önce o söyledi. Ve sonra gerçekten yaptı.

O kadar etkilenmişti ki ona Eyfel Kulesi'ni aldığını düşünürdün. Tek yaptığı köpeğini gezdirmekti.

Kadınların daha önce hiç olmadığı kadar kendilerine bakma yetkisine sahip olduğu bir çağda yaşıyoruz. Ben daha çok kadınların " bunu anladım " diyenlerini görerek büyüdüm. Babam dayanmak için mücadele ederken, annem güçlü kaldı. Güçleri ve karakterleri açısından her zaman “ Bunu anladım ” diyen annemdi, babam ise bilinçsizce “ Tanrıya şükür bunu anladın! ” diyordu.

Bana her zaman o kadar çok mesaj geldi ki, kadınlar her şekilde benim eşitim. Belli bir açıdan bakıldığında bu iyi bir şey.

Kadınlar, doğuştan gelen insani değer ve değer açısından erkeklere eşittir. Herhangi bir erkeğin sahip olduğu tüm yasal haklara sahip olmalıdırlar.

Farklı özlem duyduk, yani dünyayı oldukça farklı şekillerde deneyimledik, hatta birbirimizden farklı şeyler istedik. Örneğin, bir kadını tutmak ve onunla sevişmek çoğu zaman benim için partnerlerimden farklı bir deneyim oluyor.

Bir kadını kollarında güvende hissetmek için kucaklamam. Onu kucakladığımda vücudumda güçlü hissediyorum, hatta usta, sanki onu güvenli bir şekilde sararak ve sağlam kollarım arasında korunarak amacımı yaşıyormuşum gibi.

Buna karşılık kadın partnerlerim, benim kucağımda olmanın en çok sevdikleri şeyin bu olduğunu ifade ettiler: fiziksel ve duygusal olarak güvende hissetme deneyimi, o bir anda hayatın yorucu kargaşasından korunduklarını bilerek rahatlayabilecekleri deneyim. Dünya.

Sanki ikimiz de bu enfes kucaklaşma anında çok farklı dünyalardan gizlice randevuya gitmişiz gibi.

Bu tür farklılıkları açıklamakta çok sık başarısız olduğumdan, kadınlarla olan yakın ilişkilerimin çoğunda mücadele ettim. Açıkça katkıda bulunan bir faktör, her türlü durumda adım atıp partnerlerime - çoğu zaman kendime bile - " Bunu anladım " diyebilme yeteneğim oldu.

Tartışmalı sularda çok derinlere dalmadan önce, araştırdığım şeyin erkek-kadın hakkında daha az ve daha çok eril-dişil hakkında olduğunu açıklığa kavuşturmama izin verin.

Eril-dişil dinamiklere yapılacak herhangi bir baskın, bu terimlerin eşanlamlı olarak kullanıldığını duyanları gücendirme riski taşır. Bunu yapmak istemiyorum. İşaret ettiğim şey, bir partnerin daha fazla eril enerji ve diğerinin daha fazla dişil enerji taşıdığı hetero, gey veya diğer tüm çiftler için geçerlidir.

Bazen bu enerjiler partnerler arasında gidip gelebilir. Sizi, kimin hangi vücut parçalarına sahip olduğuna dair ayrıntıların ötesinde, keşfettiğim daha derin ritimleri görmeye davet ediyorum.

Sadece hayatıma dönüp baktığımda, feminen partnerlerimi büyüklü küçüklü kendi başlarının çaresine bakmaları için terk ettiğimi çok sık gördüğümü iletmek istiyorum.

Nerede yemek yememiz gerektiğine karar vermekten, duygusal olarak stresli olduklarında ve bu yüzden onları sevme kapasitem olmadığında kaçmaya kadar, çoğu zaman adım atıp " Bunu anladım " demeyi başaramadım.

Bu da sürekli olarak bazı şeyleri karşı tarafa iletemediğim anlamına geliyor, " Bebeğim, seni rahatlamaya ve her şeyin iyi olacağına güvenmeye davet ediyorum çünkü dayanacak güce, disipline, metanet ve vizyona ve en azından sarsılmaz azme sahibim. Bizi bu rahatsızlık anından geçirin ve bizi birlikte daha parlak bir rahatlık anını yaşayacağımız yeni zemine güvenle götürün ."

Tamam, köpeği gezdirmekten veya nerede yemek yeneceğine karar vermekten bahsettiğimizde bu biraz şiirsel oluyor. Ve bazen partnerlermiz gerçekten kendi yüklerini taşımak, ya da onları yanımızda eşit olarak taşımak, hatta bizimkileri bizim için taşımak isteyeceklerdir. Burada geniş vuruşlarla resim yapıyorum.

Sizi birkaç kez kendinize söylemeye davet ediyorum: " Bunu anladım ." Bu vücudunuzda nasıl hissettiriyor?

Göğsünüzün biraz kalktığını, nefesinizin derinleştiğini, omurganızın düzeldiğini hissediyor musunuz? Canlanıyor ve üstleneceğiniz bir meydan okuma için odanın etrafına bakmaya başlıyor musunuz? Yoksa birinin sana söylediğini hayal etmeyi mi tercih edersin? Partnerinizin size seksi bir şekilde fısıldaması düşüncesi vücudunuzu yumuşatıyor ve kalp atışlarınızı hızlandırıyor mu? Özleminizi ateşliyor mu?

Gerçek şu ki, her zaman kendine bakabilen bir kadın istemişimdir. Ki bu bana sağlıklı geliyor aslında. Herhangi bir olgun yetişkin, modern dünyada kendi başının çaresine bakabilmelidir.

Bütün gün etrafta koşuşturup ona bütün gün yatakta kalabilsin diye " Bunu anladım " dememi bekleyen bir partner istemiyorum. Bu sadece benim için yorucu ve onun için sinir bozucu olurdu. Ben Süpermen değilim. O çaresiz değil.

Yine de, kendine tamamen bakabilen ve yine de ona bakmama izin vermekten hoşlanan bir kadınla birlikte olma fikrinde derinden zorlayıcı bir şey var.

" Bunu anladım ."

Yorum Gönder

To Top