Serçe Parmağınızın Uzunluğu Özel Kişilik Tipinizi Nasıl Ortaya Çıkarır?

Avuç içi okuma

Avuç içi okumaya giderek, ellerinizdeki çizgilerin geleceğinizi nasıl etkileyebileceğini merak etmiş olabilirsiniz. Bu çizgiler, elinizin görünüşte gizli ayrıntılarını ve kişiliğinizi ortaya çıkarmak için kullanılır. Ancak, serçe parmağınızın uzunluğu hakkında hiç düşündünüz mü?

Bu tuhaf gelebilir, ancak serçe parmağınızın uzunluğu, alışkanlıklarınızdan ilişkilerinizin yönetimine kadar sizin hakkınızda çok şey söyleyebilir. Kişinin serçe parmağı uzunluğunu kişiliğini keşfetmek için kullanma fikri, avuç içi okumanın temellerinden gelmektedir. Bu uygulama, elinizin belirli özelliklerinin kişiliğiniz ve hayatınız üzerindeki etkilerini yorumlamaya dayanır.

Parmağınızın uzunluğunun gösterdiği üç temel kişilik tipi vardır - yüzük parmağınızın üst eklemine kıyasla ne kadar uzun veya kısa olduğuna bağlı olarak.

Herhangi bir kişilik testinde olduğu gibi, bu, müjdeden çok bir kılavuz niteliğindedir, ancak doğruluğuna şaşırabilirsiniz.

A, B veya C tipi olup olmadığınızı ve sizin hakkınızda ne söylediğini öğrenmek için okumaya devam edin!

Tip A: Serçe parmağın yüzük parmağı eklemine eşit yerleşimi

Avuç içi okuma

Serçe parmağınızın üstü, yüzük parmağınızın üst ekleminin başlangıç çizgisinde duruyorsa, eşit yerleştirilmiş bir serçe parmağınız var ve A tipisiniz.

A tipi kişilikler biraz çekingendir ve kapalı ve içe dönük olma eğilimindedir.

En yakınınızdaki insanlarla ve özellikle de yabancılara karşı kolay kolay açılmıyorsunuz. Dışarıdan stoik ve bağımsız görünüyorsunuz.

Sahtekârlık sizi her şeyden çok kızdırır ve anayasal olarak makyajınıza aykırıdır. Sevdikleriniz için her şeyi göze alan ve onların da sizin için aynısını yapmalarını bekleyen gerçek, dürüst bir insansınız. Sonuçta, sadece adil.

Arkadaşlarınız ve aileniz için yolundan çekilmenize rağmen, yabancılar sizi soğuk görebilir. Özellikle sizi rahatsız eden şeyler için çok az sabrınız olduğundan, mesafenizi kibir veya eksantriklikle karıştırabilirler.

Buna rağmen, birine açtığınızda aslında çok sıcaksınız ve yeterince iyi tanıdığınız insanlarla birlikteyseniz grubun hayatı olabilirsiniz.

B Tipi: Yüzük parmağı eklemine kıyasla uzun serçe parmak

Avuç içi okuma

Serçe parmağınız yüzük parmağınızın üst eklem çizgisini geçiyorsa, uzun bir serçe parmağınız var ve B tipisiniz.

B Tipi, arkadaşlarına çok sadık ve aynı zamanda çok hassas insanlara.

Yeni bir erkek veya kız arkadaşın olduğunda, onlar senin tüm dünyan olur. Onlar her zaman düşüncelerinizdedir ve onlarla mümkün olduğunca derin bir düzeyde bağlantı kurmaya çalışırsınız.

Bu bağlılığa rağmen, önemli bir başkası olmadan kendi başına mutlu olabilecek birinin görünümünü sunmak istiyorsunuz.

Hemen başkalarına kendinizden çok fazla şey vermeyi ertelersiniz, ancak gerçek ruh eşinizi bulma konusunda gizli hayaller kurarsınız. İnsanların nasıl çalıştığını anlamanıza izin verdiği için okulda psikoloji okuyor olabilirsiniz.

Hayatta, kendinizi tamamen aklınıza koyduğunuz şeye adarsınız: işiniz, eğitiminiz, aileniz veya arkadaşlarınız. Tek odaklı odaklanmanız, kafanıza koyduğunuz her şeyi başarmanızı sağlar.

Genel olarak, sakin, çatışmacı olmayan bir yapıya sahipsiniz ve soğukkanlılığınızı baskı altında tutuyorsunuz.

Tip C: Yüzük parmağı eklemine kıyasla kısa serçe parmak uzunluğu

Avuç içi okuma

Serçe parmağınızın ucu, üst yüzük parmağı ekleminizin çizgisine ulaşmıyorsa, C tipisiniz.

C Tipi, olumsuzluğun tutunamayacağı iyimser, canlı kişiliklerdir.

Öfkeye tutunamamanızdan dolayı, bazen bir hatayla, kolayca affetme ve unutma eğilimindesiniz.

Aşırı enerjiniz bencil ve bazen talepkar görünmenize neden olabilir. Özellikle haklı olduğunuza ikna olduğunuzda, herhangi bir tartışmayı bırakmakta zorlanıyorsunuz. Aynı zamanda, işler çok ileri giderse "özür dilerim" diyen ilk kişi siz olacaksınız.

Dünyaya kabarcıklı bir dış görünüm sunmanıza rağmen, gerçek duygularınızı yakından takip ediyorsunuz. Bununla birlikte, görüşlerinizle çok açık sözlüsünüz. İnsanlar sizin değerlerinizi sorgulamadan bilirler.

Aşinalık sizi rahatlatır ve bilinmeyene karşı derin bir korku beslerken size bir güvenlik duygusu verir. Ara sıra konfor alanınızdan çıkmak, büyümenize ve kendinizin daha iyi bir versiyonu olmanıza yardımcı olacaktır.

Yorum Gönder

To Top