Oğlak Burcu Kadınlarının Sevilecek En İyi Kadınlar Olmasının 8 Nedeni

oğlak burcu kadını

Sınırlar, karmik dersler ve ilahi zamanlama gezegeni Satürn tarafından yönetilen, Güneş Oğlak burcuna sahip olanlar 21 Aralık ile 20 Ocak arasında doğarlar.

Astrolojinin Keçi veya Deniz Keçisi olarak bilinen bu Dünya burcu aynı zamanda bir Kardinal burcudur, yani hayatlarında kendilerini güvende hissettirecek şekilde kontrol uygularlar. Oğlak kadını için sorumluluk alır, rutini sever ve topraklanır.

Oğlak Kadını: Genel Bakış

Birçoğu Oğlak burcu kadınlarının duygusal olarak kapalı , soğuk ve sıkıcı olduğunu düşünürken , bu bayanlar bundan çok uzak. Toprak elementinden oldukları için güvenilir ve disiplinli olma eğilimindedirler, ancak hedeflerine ulaşmak için ileriye doğru hareket ederek mantıklı ve hırslı kalırlar.

Sabırlılığına ve işler plana göre gitmediğinde karamsar olma eğilimine rağmen, inanılmaz derecede organizedirler, en karmaşık sorunları bile çözebilirler ve aslında soğuk dış görünüşlerinin arkasına saklanmış bir mizah anlayışına sahiptirler.

Aşkta ve hayatta, Oğlak burcu kadınları, aksini söyleyen klişelere rağmen, sabır ve şefkate ihtiyaç duyarlar. Başkalarına açılmak için zaman alır, ancak güvenini kazandıktan sonra değerli düşünce ve fikirlerini özgürce ifade eder.

Aşk ve İlişkilerde Oğlak Kadını

Oğlak kadını ilişkilerinde sadece yüksek standartlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir talibin onayını kazanması neredeyse imkansız görünebilir. En uygun kişiyi beklemektense doğru kişiyi beklemeyi tercih ederek zamanını bir eş bulmaya ayırır.
Risk alan biri değil, güvenli yaklaşımı seçiyor ve potansiyel bir ilişkiye bolca iç gözlem sağlıyor.

Oğlak kadını aşık olmaya başladığında, bir hataya sadıktır. Zaten bir partneri varsa diğer insanlarla flört bile etmez.

Partnerine tamamen güvenirse, derinlerde sakladığı şefkat ve duyguyu deneyimler; aslında, o inanılmaz derecede hassastır, bu yüzden ideal partneri, anlayışlıyken bu özelliği tamamlayan biridir.

Ancak sadakatine rağmen uzun süreli ilişkilerde iletişim ve pratiklik açısından sorun yaşayabilir. Oğlak burcu kadınları, ilişki kurmaya çalışırken geri çekilme ve kayıtsız olma eğilimindedir ve güvenilir olmalarına rağmen, bir tartışmayı dinlenmek anlamına gelse bile taviz vermezler.

Herhangi bir potansiyel ortak, bu burcun katı sınırları olduğunu ve hayal kırıklığı ile iyi sonuç vermediğini bilmelidir.

Oğlak uyumu söz konusu olduğunda, Boğa ve Yengeç onların en iyi eşleşmeleridir. Bir Dünya burcu olan Boğa, Oğlak'ın sorumlu olma ve çok çalışma ihtiyacını anlıyor ve her ikisi de finansal istikrara değer veriyor. Bir Su burcu olan Yengeç, Oğlak burcunun duygusal merkezini ortaya çıkarır ve Keçi'nin kardeş burcu olarak, karşıtların birbirini çekmesinin mükemmel bir örneğidir.

Oğlak Kadını Cinselliği

Oğlak burcu kadını, cinsellik ve samimiyette çekingen ve ölçülü görünse de yatakta ne istediğini bilir. Birini gerçekten sevmediği ve umursadığı sürece, onunla seks duygusuz olabilir; ihtiyaçlarına saygı duyan ve yüksek beklentilerini anlayan bir partneri tercih eder.

Oğlak, duygusal olarak savunmasız olmaktan korkarak , seks sırasında rasyonel kalma eğilimindedir. Bu nedenle, özellikle cinsel bir partnerle bağlantı kurmak için zaman ayırması önemlidir.

Onun için ideal cinsel deneyim tatmin edicidir, ancak ona gerçekten ihtiyacı olan şeyi verir: biraz merak ve deney.

Doğru partnerle birlikteyken biraz vahşileşebilir ve kolayca doymayan bir cinsel iştahı vardır. Ve yatak odasının dışında bir güç merkezi olsa da, Oğlak burcu kadınları, baskın bir partnere sahip olmakta sorun yaşamazlar.

Oğlak Kadını Kişilik Özellikleri:

Oğlak astrolojide en çok çalışan burç gibi, Oğlak'lar titiz ve son derece hırslı. Hayallerini gerçekleştirmek için agresif bir yaklaşımları vardır, delegasyon yapmakta harikadırlar ve sadece üstesinden gelebileceklerini bildikleri için kendileri için yüksek hedefler belirleme eğilimindedirler.

  1. Çalışkan ve Hırslı: Oğlak kadınları, hayallerini gerçekleştirmek adına agresif bir yaklaşım sergiler ve yüksek hedeflere ulaşmak için disiplinli bir çalışma düzenine sahiptirler. Delege etme yetenekleri gelişmiştir ve sadece başarabilecekleri görevleri üstlenirler.
  2. Sadık: Arkadaşlarına, aile üyelerine ve romantik partnerlerine karşı derin bir sadakat beslerler. Nezaket ve düşünceliliği önemser ve çevresindekilerin ihtiyaçlarına karşı duyarlıdırlar.
  3. Güvenilir: Doğaları gereği güvenilir olan Oğlak kadınları, sevdikleri insanları her durumda savunmaktan çekinmezler.
  4. Riskten Kaçınan: Güce ve mantığa olan ihtiyaçları, onların nadiren risk almaları anlamına gelir. Hayatta istikrar ararlar ve dürtüsel ve riskli girişimlerden genellikle kaçınırlar.
  5. Katı ve İsteksiz: Dürtüsellik eksikliği, kişisel yaşamlarında bazen sorunlara yol açabilir. Yeni şeyleri denemek konusunda isteksiz oldukları için çevresindeki insanlar tarafından katı olarak algılanabilirler.
  6. Eleştirel: Başkalarını eleştirmeye eğilimli olan Oğlak kadınları, çevresindekilerden kendi değerlerine bağlı kalmalarını bekler. Bu durum, etrafındaki insanlara küçümseyici bir tavır olarak yansıyabilir.
  7. Karamsar: Oğlak kadınları, durumlar gerçek olamayacak kadar iyi göründüğünde şüpheci olabilir ve karamsar bir yaklaşım sergileyebilir. Bu durum, özellikle planlar istedikleri gibi gitmediğinde, kişisel yaşamlarında çatışmalara neden olabilir.

Oğlak Kadını: Kariyer

Güçlü iş ahlakı nedeniyle Oğlak kadını mükemmel bir profesyoneldir. Sıkı çalışma, hırs ve beceriyle zirveye ulaşmaya kararlı. Bu kadınlar ideal çalışanlardır, ancak işlerin sorunsuz yürümesinden sorumlu olanlar için en uygun olanlardır.

Oğlaklar, zamanlarını ve kaynaklarını bir projeyi bitirmek için adayarak kendilerini işlerine verme eğilimindedirler. Aslında, ne kadar sürdüğü önemli değil, çünkü akıllarına göre her bir yön mükemmel olana kadar durmayacaklar.

Oğlak kadını için ideal meslekler arasında öğretmenlik, hukuk, finans, işletme veya yönetim yer alır - ellerindeki görevi tamamlamak, destek sunmak ve projelere aynı şevkle yaklaşmak için etraflarındakilere güvenebilecekleri herhangi bir kariyer.

Ancak, özellikle işi tatmin edici değilse, depresif duygulara yol açabilecek şekilde kendini tamamen işine kaptırmamaya dikkat etmelidir.

Oğlak Kadını: Aile Hayatı

Aile Oğlak için çok önemlidir ve bir eş ve/veya anne olarak her şeyini verir. Bir anne olarak, kendisini çocuklarının yaşamına bir güvenilirlik ve yapı duygusu aşılamaya adamıştır. Çoğunlukla baskın ebeveyndir, ancak yavruları için arzuladığı sevgi ve korumada annedir.

Aile hayatında, gelenekler söz konusu olduğunda da yoluna devam ediyor. Geçmişin anılarını canlı tutmak istiyor ve bunu çocuklarının ve partnerinin aynı değere sahip olduğundan emin olarak yapıyor.

Oğlak Kadını: Arkadaşlıklar

Tıpkı aileleri gibi Oğlak burcu kadınları da arkadaşlıklarına çok değer verir. Çok çeşitli sosyal gruplara uyum sağlama eğiliminde olsalar da, en yakın arkadaşlarını sadece tanıdık oldukları kişilere tercih ederler.

Genellikle arkadaş gruplarının annesidirler ve yardıma ihtiyacı olan herkesle ilgilenirler. Bu kadınlara arkadaşlıkları, ihtiyaç duyacakları tüm desteği romantik partnerlerinden bile daha fazla sağlar. Oğlak burcu kadını, arkadaşlarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyar ve öncelikle mutluluklarına odaklanır.

Olumsuz tarafı, bu kadar yüksek beklentileri olduğu için, arkadaşları aynı sadakat ve özveri niteliklerini geri getirmediğinde sık sık hayal kırıklığına uğrarlar. Yine de, arkadaşlarını her zaman daha iyi olmaya ve kendilerini en üst düzeyde görmeye davet ederler.

Oğlak Burcu Kişilik Özellikleri

Oğlak Kadınlarını Sevilecek En İyi Kadın Yapan 8 Eğlenceli Gerçek

1. Oğlak burcu kadınları ne yaptıklarını bilirler.

Zaman zaman işler kaçınılmaz olarak yanlış gittiğinde işleri nasıl halledeceğini biliyor. Her zaman her türlü duruma hazır olduğu için, işlerin yürümesi için ona güvenebilirsiniz.

2. İnanılmaz derecede sadık.

Sana kalbini verdiyse, Oğlak kadını asla başka bir yere gitme ihtiyacı görmez. Aslında birinin ilişkisinde hile yapması düşüncesi bile onun kanını kaynatmaya yeter.

3. Oğlak burcu kadınları sıcakkanlı ve neşelidir.

Soğuk olma eğilimlerine rağmen, verdikleri sevgi o kadar güçlüdür ki her kalbi eritebilir. Birini sevdikten sonra sevecen olurlar ve ideal bir eş olurlar.

4. Oğlak burcu kadınlarının arkanızda olacağından emin olabilirsiniz.

Her zaman başkaları için en iyisini isterler. Hayatınızda bu burcu seçmek, sonsuz miktarda destek ve sadakate sahip olduğunuz anlamına gelir.

5. Oğlak burcu kadınları dikkatle dinler.

Bu kadınlar her zaman kulak vermek ve sağlam tavsiyeler sunmak için yanınızda olurlar. Kafa karıştırıcı bir sorunla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa veya siz bunalım sırasında sizi dinleyecek birine ihtiyacınız varsa, bunu yapacak kişi bu işarettir.

6. O tutku dolu.

Hayallerinizdeki Oğlak kadını sizi seçtiyse, tutkulu öpücükleri ilk ipucunuz olacak. Size gerçek duygularını açıkça söylemediği için öpücükleri cesur ve içinde ne hissettiğini gösteriyor.

7. Materyalist değildir.

Kariyerinde kararlı olmasına ve çok çalışmasına rağmen, bu kadınlar hayatta gerçekten en önemli olan şeyin ne olduğunu biliyorlar: aşk, sadakat ve özveri.

8. Oğlak burcu kadını en iyi özelliklerin tümüne sahiptir.

İdeal partneri yapar ve her iki dünyanın da en iyisini sunar. Seni tatlı sevecek ve seni sıcak sevecek.

Oğlak burcu kadını nasıl bir insandır?

Oğlak burcu kadınları pratik, güvenilir, çalışkan ve sadıktır. Bununla birlikte, aynı zamanda eleştirel, karamsar, affetmezler ve kendi yollarına koyulurlar.

Başta çekingen davranırken, onları tanıyan ve güvenini kazananlar, onların besleyici yönünü deneyimlerler ve her şeyden önce en yakınlarının mutluluğu ve iyiliği kendi ihtiyaçlarından önce gelir.

Oğlak burcu kadınlarının nesi var?

Pek çok kurtarıcı niteliklere sahip olmasına rağmen, Oğlak burcu kadınları bazı yönlerden oldukça yanlış anlaşılmaktadır . Katı ve ciddi oldukları için, onları uzak ve eğlenmekten hoşlanmıyormuş gibi gösterir.

Karamsarlıkları, ilişkilerinde ve arkadaşlıklarında da sorunlara neden olabilir ve kötü bir ruh hali içinde olduklarında patlamaya eğilimlidirler.

Oğlak burcu kadınını ne mutlu eder?

Oğlaklar, bir görevi yerine getirdiklerinde ve başarılı olduklarını hissettiklerinde çok mutlu olurlar. Her şeyden önce, güçlü bir iş ahlakına sahipler ve deyim yerindeyse emeklerinin meyvelerini görmekten keyif alıyorlar.

Bu nedenle, iyi yapılan bir iş için övgü aldıklarında da mutlu olurlar; bu onlara değer verildiğini ve takdir edildiğini hissettirir.

Oğlak burcu kadınları kontrol eder mi?

Evet, Oğlak burcu kadınları kontrol etme eğilimindedir, ancak bu açıkça bariz bir şekilde yapılmaz. Ne istediğini biliyor ve bundan daha azını kabul etmiyor. Güvenliğe ve istikrara her şeyden önce değer verir ve eğer bir şey buna engel olursa, işleri tekrar dengeye getirmek için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Yorum Gönder