Kızlar Gecesinde İzlenecek Filmler

Kızlar Gecesinde İzleyebileceğiniz Filmler

Hafta sonları, tüm haftanın yorgunluğunu atmak ve rahatlamak için ideal bir zamandır. Umarım bu hafta sonu için güzel planlarınız vardır. Benim planlarım ne yazık ki hava koşulları yüzünden sekteye uğradı. Yağmurlu bir hafta sonu bizi bekliyor, bu nedenle ben de evde serinleyip, yağmurun eşlik ettiği bir ortamda Netflix izlemeyi ve rahatça dinlenmeyi tercih edeceğim.

Bugün, aslında bu akşam, yağmur altında izlemek için mükemmel olan ve benim en sevdiğim kız gecesi filmlerini sizinle paylaşmak istiyorum. Bu filmler, hem duygusal anlamda sizi etkileyecek hem de gülmekten karnınıza ağrılar girecek.

Bu özel film seansını daha da özel kılmak için yanınıza birkaç atıştırmalık almayı unutmayın. Bazı filmler sizi hüzne boğarken, bazıları kahkahalarınıza engel olamayacağınız anlar yaşatacak. Hem duygusal hem de eğlenceli bir akşam sizi bekliyor!

Kızlar Gecesinde İzleyebileceğiniz Filmler:

Shes the man (2006)

Shes the man

She's the Man, Andy Fickman'nın yönettiği, Rita Rusic'in çektiği ve başrollerini Amanda Bynes ile Channing Tatum'un paylaştığı 2006, ABD yapımı filmdir.

Filmin Konusu: Erkek kardeşi birkaç haftalığına ayrılmaya karar verdiğinde, Viola onun kılığına girerek seçkin yatılı okuluna gider ve okulunun yıldız futbolcusuna aşık olur ve kısa sürede romantik sorunları olan tek kişinin kendisi olmadığını öğrenir.

13 Going On 30 (2004)

13 Going On 30

Keşke 30 Olsam, 2004 yapımı ABD romantik komedi fantezi filmi.

Filmin Konusu: Bir kız on üçüncü doğum gününde bir dilek tutar ve ertesi gün otuz yaşında bir kadın olarak uyanır.

A Cinderella Story (2004)

A Cinderella Story

Bir Külkedisi Masalı, Hilary Duff ve Chad Michael Murray’in başrollerini paylaştığı romantik bir gençlik filmi.

Filmin Konusu: Kötü üvey annesi tarafından rutin olarak sömürülen mazlum Samantha Montgomery, okulun Cadılar Bayramı dansında İnternet sevgilisiyle tanışma ihtimali konusunda heyecanlı.

500 Days of Summer (2009)

500 Days of Summer

Aşkın (500) Günü, yönetmenliğini Marc Webb'in üstlendiği, romantik komedi-dram türündeki 2009 çıkışlı Amerikan filmi.

Filmin Konusu: Ruh eşi olduğuna inandığı kız tarafından terk edildikten sonra, umutsuz romantik Tom Hansen, işlerin nerede yanlış gittiğini ve onu nasıl geri kazanabileceğini anlamaya çalışmak için ilişkilerini düşünür.

Easy A (2010)

Easy A

Adı Çıkmış, Emma Stone, Amanda Bynes ve Penn Badgley'nin başrollerini oynadığı filmdir. 2010 yılında ABD'de çekilen bir filmdir ve ilk olarak ABD'de vizyona girmiştir.

Filmin Konusu: Temiz bir lise öğrencisi, sosyal ve finansal durumunu ilerletmek için okulun söylenti değirmenine güvenir.

The hangover (2009)

The hangover

Felekten Bir Gece ya da orijinal adıyla The Hangover 2009, ABD yapımı komedi filmi.

Filmin Konusu: Üç arkadaş, Las Vegas'taki bir bekarlığa veda partisinden önceki geceyi hatırlamadan uyanırlar ve bekar kayıptır. Düğünden önce arkadaşlarını bulmak için şehri dolaşırlar.

Freak Friday (2003)

Freak Friday

Çılgın Cuma, 2003 yapımı Amerikan dram-komedi filmi.

Filmin Konusu: Çok çalışan bir anne ve kızı anlaşamazlar. Vücut değiştirdiklerinde, her biri garip bir Cuma günü diğerinin hayatına uyum sağlamak zorunda kalır.

Legally Blonde (2001)

Legally Blonde

Filmin Konusu: Modaya uygun bir kız öğrenci yurdu kraliçesi olan Elle Woods, erkek arkadaşı tarafından terk edilir. Onu hukuk fakültesine kadar takip etmeye karar verir. Oradayken, görünüşten daha fazlası olduğunu anlar.

Mean girls (2004)

Mean girls

Filmin Konusu: Kötü Kızlar bir Amerikan komedi gençlik filmidir. Ana karakter Cady Heron'ın Afrika'daki hayatından kopup ABD'de bir liseye geçmesi ile gençlik hayatının tamamen değişeceğini garantilemiş olur. Okulun ilk günü Janis Ian ve Damien ile tanışır. Janis onu okuldaki tüm klikler ile kısa özetler aracılığı ile tanıştırır. Cady Heron, alfa Plastic Regina George'un eski erkek arkadaşı Aaron Samuels'e düşme hatasını yapana kadar yeni okulundaki birinci sınıf kız grubu The Plastics ile bir hit.

27 Dresses (2008)

27 Dresses

27 Dresses, Anne Fletcher'ın yönettiği, senaryosunu Aline Brosh McKenn'in yazdığı ve başrollerinde Katherine Heigl ve James Marsden'in oynadığı 2008 yapımı romantik komedi filmidir.

Filmin Konusu: 27 kez nedime olan genç bir kadın, kardeşi gizlice aşık olduğu adamla evlenirken ablasının yanında durma fikriyle boğuşur.

Bridemaids (2011)

Bridemaids

Filmin Konusu: Nedimeler 2011 ABD yapımı komedi filmidir. Nedime ile nedime arasındaki, gelinin en iyi arkadaşının kim olduğu konusundaki rekabet, işsiz bir pasta şefinin hayatını altüst etmekle tehdit eder.

Yorum Gönder

To Top