Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

Hiç içinizden gelerek birisine "seni seviyorum" dediniz mi? Eğer henüz bu sözleri dile getirmediyseniz, sizin için bir dizi "seni seviyorum" sözleri hazırladık. Sevgilinize olan aşkınızı haykırma zamanı gelmedi mi? Telefonunuzu hemen elinize alın ve buradaki sözlerden birini seçerek sevgilinize gönderin. Onun bu jeste bayılacağından eminim. Eğer bizim paylaştığımız sözler size hitap etmiyorsa, içinizden geldiği gibi, kalbinizin sesini dinleyerek ona özel en anlamlı “seni seviyorum” sözlerini sarf edebilirsiniz.

Unutmayın, zaman sizin aleyhinize işliyor. Sevdiğiniz kişiye, onun ne kadar değerli olduğunu ifade eden kelimeleri ertelemek yerine, şimdi harekete geçin. Eşiniz, arkadaşınız veya nişanlınız olabilir; onlara hak ettikleri gibi samimi ve içten seni seviyorum sözleri göndererek, onların kalbine doğru sağlam ve anlamlı bir adım atabilirsiniz.

Bu tür duygusal anlarda, kelimelerin gücünü küçümsemeyin. Sevgi dolu sözler, ilişkilerin temel taşlarıdır ve sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirir. Dolayısıyla, sevdiğiniz kişiye duygularınızı açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Kalbinizin sesini onunla paylaşın ve bu özel anın tadını çıkarın. Sevgiyi ifade etmek, hayatın en güzel ve değerli anlarından biridir.

Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

En Güzel Seni Seviyorum Sözleri

Gözlerin, yıldızlarla dolu geceler gibi parlarken, kalbim seninle dolup taşıyor. Sözcükler aşkımı tarif etmeye yetmiyor ama yine de sesleniyorum: Seni her şeyden çok seviyorum!

Her sabah uyandığımda, dünyaya seninle birlikte açılan gözlerimle bakmak, hayatıma anlam katıyor. Sen, kalbimin en derin köşesinde saklı olan sevgisin!

Seni sevmek, sonsuz bir melodinin en tatlı notası gibi. Adını kalbime yazdım ve orası artık seninle anlam buluyor. Sonsuza dek seni seveceğim.

İçimde fırtınalar koparken, senin sesin sükunetin en güzel hali. Varlığınla hayatıma renk katan sevgilim, seni tutkusuyla yanıp kavrulan kalbimle seviyorum.

Gözlerinde kaybolup, seninle yeni dünyalar keşfetmek istiyorum. Seni sevmek, hayatıma kattığın her renk için minnettarım. Benimle bu sonsuz yolculuğa çıkmaya ne dersin?

Seni seviyorum, çünkü sen benim gizli kahkahalarım, paylaştığım endişelerim ve hayallerimdeki tek isimsin. Sen benim sonsuz aşkım, en değerli hazinemsin.

Seninle birlikteyken zaman duruyor, ve kalbim sadece senin için atıyor. Seni seviyorum demek, içimdeki bu kocaman duyguyu anlatmak için yetersiz kalıyor.

Sen, rüyalarımdaki prenses/prens gibi hayatıma ışık saçıyorsun. Seninle geçirdiğim her an, kalbimde ölümsüz bir şiir olarak kalacak. Seni varlığınla büyüleyen bir aşkla seviyorum.

Yüreğimin derinliklerinde, adını fısıldayan bir rüzgar var. Seninle olmak, hayatı dolu dolu yaşamak demek. En saf haliyle, seni seviyorum.

Sen, benim hayatımın en güzel mucizesi, gecemin en parlak yıldızısın. Sana olan sevgim, sonsuz bir okyanus gibi derin. Dalgalarla beraber sana olan aşkımı haykırıyorum: Seni seviyorum!

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Ne zaman imkânsızı seversen, işte o zaman gerçek seversin.

Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum. Söndürmek istedikçe sana yanıyorum. Yenildim işte! Yine seni seviyorum.

Sen yeter ki içinden bir kere seni seviyorum de; benim kulaklarım çınlasın kâfi.

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım.

Yazı gelirse benimsin tura gelirse seninim… Seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

Seviyorum seni, ekmeği tuza banıp yer gibi. Geceleyin ateşler içinde uyanarak, ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

Ben seni seviyordum sen bilmiyordun. Sevinçlerim oluyordun ara sıra sen hiç bilmiyordun.

Çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile uzak kalamam gözlerine. Seni bir çivi gibi çaktım çünkü beynime.

Seni seviyorum duvar yazısı değildir alın yazısıdır. Herkese denmez.

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdiden Seni Seviyorum demekten çekinmeyin.

Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen beni de götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun.

Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.

Korkar olduk artık ‘seviyorum’ demeye. Kimi sahiden değiyor sevmeye, kimi ise pişman ediyor sevdiğine.

Ne güneşi istiyorum karanlığıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil bir tek seni istiyorum yalnızlığıma!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Sevgili, hiçbir zaman ‘ben de’ sözcüğüyle yetinemez. ‘ben de seni seviyorum’u ister.

Ben seni seviyorum, gizlice. El pençe duruyorum, yüzüne bakıyorum, söylemeden tek hece.

Ey gönlümün sol yarısı! Aklıma koydum seni, aklım almadı, kalbime koydum seni, sana doymadı…

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

Gel desem gelmezsin, sev desem sevmezsin biliyorum. Başka bir elde, başka bir gönüldesin. Geceleri gel bari rüyama, gündüzleri çektiğim azaba değsin.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar , ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Seni beklemekle geçse de ömrüm, şu fani dünyada kalmasa günüm, senden uzakta ölürsem bir gün, ahirette seni bekleyeceğim…

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Her şey biliyor her şey, sen biliyor musun bakalım seni nice sevdiğimi? Üstüne titrediğimi? Geldiğimi? Gittiğimi…

Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma. Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla.

Sende; ben, imkânsızlığı seviyorum. Güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerine. Ve kan ter içinde, aç ve öfkeli ve bir avcı iştahıyla etini dişlemek senin. Sende, ben, imkânsızlığı seviyorum, fakat asla ümitsizliği değil…

Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım seni seviyorum.

Hadi! Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey… Fakat artık ümit yetmiyor bana, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum… Seni seviyorum.

O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

Gülüş bir yanaşımdır bir öbür kişiye; birden iki kişiyi döndürür bir kişiye. Anılarından kale yapıp sığınsa bile, yetmez yalnız başına bir ömür bir kişiye.

Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

Ölme diyorsan; gitme kal öyleyse, sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma. Baksana; parmak uçlarım ateş, lavlar fışkırıyor göz bebeklerimden. Hadi gel, tut ellerimi, benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım on üçüncü aylara…

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Sensin gökten gelen oklara hedef; oyası ateşle işlenen gergef. Çekme üç beş günlük dünyaya esef! Dayan kalbim üç beş nefes kadarcık! Seni seviyorum aşkım.

Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

İhtiyacım yok başka hayata seni sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni suskuncafe.com seviyorum bu can sana feda…

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam.

Bir damla gözyaşı değil yağmurları yüklerim bedenime, sevinçleri değil mutluluk aşısını vururum senin için kendime, senin için hayatın acısını alır mutluluğa çevirir senin için yaparım bunları seviyorum seni.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni…

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Yalansız dolansız bir aşk benimkisi, kimse bilmez içimdeki seni, derdimin dermanısın sevgin içimde ebedi kimse durduramaz içimdeki sevgini seni seviyorum.

Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım.

Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana olan ilgim, sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek www.suskuncafe.com ilacım seviyorum seni.

Aşkın bir zehir olsun, içimde sarsın beni alsın kendine, senden başkasının değmesin eli elime, senin için ölürüm düşünmem bile. Seviyorum seni gül pembe.

Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Yorum Gönder