Sevgiliye Güzel Laflar, Aşk Sözleri, Sms Mesajları, Kısa, Duygusal Sözler

Sevgiliye Güzel Laflar

Sevgili ziyaretçilerimiz, bu sayfada sizlere sevgilinize hitaben yazılmış derin ve anlamlı sözleri sunmaktan büyük mutluluk duyarız. En güzel aşkı ve derin sevgiyi ifade eden bu sözler, kalbinizde taşıdığınız duyguları ifade etmek için en güzel yol olabilir. Belki de bir mesajda, bir notta veya bir hediye kartında kullanabileceğiniz bu kıymetli cümleler, sevgilinize olan aşkınızı en içten biçimde anlatmanıza yardımcı olacaktır.

Bu sayfamızdaki aşk sözleri, sevginin gücü ve güzelliği hakkında farklı bakış açıları sunar. Sevgiliye söylenebilecek en etkileyici ve duygusal aşk sözlerini bir araya getirerek, sevginizi derinlemesine ifade etmeniz için size ilham vereceğini umuyoruz. Kısa ama etkili aşk sözleri ile sevgilinize duyduğunuz sevgiyi ifade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sevgiliye yönelik sözler, aşkınızı anlatmanın yanı sıra, sevgilinizin kalbinde derin bir etki yaratabilir. İçerisinde bulunduğumuz dijital çağda, sosyal medyada paylaşabileceğiniz aşk sözleri ve durum mesajları da bu sayfamızda sizleri bekliyor. Bu sayede, sevgilinize olan duygularınızı sosyal medyada da ifade etme imkanına sahipsiniz. Sevgilinize olan aşkınızı etkileyici ve cezbedici aşk sözleriyle ifade etmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

Sevgiliye Güzel Laflar

Bir Mesajınla Gülüyorsam Şu Sessizliği Senin Mesajlarınla Bozuyorsam Sebebi Mesajda olan yazılardan Değil, Sebebi Senin o Güzel parmaklarınla yazıIıp bana Yollanmasındandır aşkım. Bu Bile Bana karşı Bir fedakarIıktır Sevgilim.

yaşanan YıIlarımızı hatırladıkça Bağlanıyorum Sana, Bugünleri YıIlarımıza katalım Kalbimizden ellerimizi ayırmayalım Kalplerimiz Birbirini Tuttuktan Sonra ayrıIıklar gelmez Karşımıza Biriciğim.

Benim Sana olan Sevgim 1 aylık Değil Benim Sana olan Sevgim BağımlıIık Sen olmadan titriyorum Odamda, Ben Sana aşık olup Sevgiler büyüttüm Sevgiilm Sen nefes aldıkça Ben Gölgen olucağım Sevgiilm.

Sen içimde aşk ÇığIığısın Sen Benim Vazgeçilmezimsin Birtanem.

Paylaşırım Senin Yokluğunu Odamın Soğuk Sessizliğiyle, beklerim Seni elimde Sana alt Sözler Gözümde Seninle yaşanacak Mutlu Günler, aklımda Sadece SEN varsın Sevgiilm.

Neler Gördüm Bu Zamana kadar Sensiz Yol alamadım hayatımda, herşey güzel olsada Kalbim Sensiz GüzelIiklerden Mahrum Kaldı inanki, Sensin Benim hayatımın GüzelIikleri Sensin benim Kalbimdeki hayatın atışı.

adını Sadece Bugüne Değil Hem Kalbime Hem geleceğime yazdım Seni Sadece Geçmişten gelen Duyguların hatrı için Sevmiyorum Seni Geleceğimin Tek yazarı olarak Seviyorum Birtanem hayat kelebeğim.

Sen Gidince Zindan olur Bütün GüzelIikler bana, Tükenir yaşama Gücüm Düşünemem O an Senden Başka Kimseyi, 1 Günlük Zamanın adına Bile hasret Koyuyorum Sensiz geçen anlarda, Seviyorum Seni bebeğim Dalma yanımda ol benimle ol Biriciğim.

Seninle akşamlarıma Güneş Doğar, Sen olduğun Zaman yanımda yarınlarım aklımda yaşanacak Bir Saat olarak Kalır, Sen olunca yanımda Dünya cennet olur Benim için Sevgiilm.

aşkın karşıtı nefret değil, umursamazIıktır. Güzel sanatların karşıtı, çirkinIik değil, umursamazIıktır. İnancın karşıtı, ihanet değil, umursamazIıktır. Ve yaşamın karşıtı ölüm değil, umursamazIıktır.

Sen Benim için Bir Su kadar Değerlisin, Sensiz olduğumda Kalbim Sana Susuyor aşkına hasret Kalıyor Bu beden Ve Kalbim Her atışında adınla atıyor Seni Sayıklıyor.

attığım her adımda adını Daha ŞiddetIi Söylemek istiyorum Baktığım her ufukta Güzel yüzünü Görüyorum Bebeği benim.

Esmez Rüzgar hayatımda, Sen gittikten Sonra Kaldı ellerim Bomboş Yüreğimdeki Fırtınalar Sessizlik Kazandı Sensiz, hadi Gel Kopar içimdeki Fırtınaları hadi gel Tut beni.

adını Sadece kalbime yazdım Sanma, adın her tarafta yazıIı Sadece Bakmasını biL Etrafa, Sevgimi herzaman haykırdım Sadece Duymasını BiI yaşadıkça aşkım Bebeğim.

Seviyorum Derken kalbim Bukadar Güçlü atmamıştı hayatımda, Gözlerine Baktığımda asık Suratım GüImemişti Böyle Masumca, elini Tuttuğumda hayata Sevgiyle Bakmamıştım Huzurlu Ve güven Dolu bakışlarla Seviyorum Seni herşeyim.

içimde iIkbaharın neşeli cıvıltıları var sanki gözüme sevgi çemberi dolanmış her baktığım yerde adın her baktığım yüzde sen varsın bebeğim.

Sen Fikirlerime adını yazdım, kalbime Gülüşünü Sakladım En Kötü Günümüzde kalbimdeki O Sıcak Gülüşlerinle Mutlu olacağız hayattaki Tek Eşim benim.

hayatımda Tek Düşüncesin, Bileğimin Kuvveti Sensin Kalbimin iLaci Gözlerin benim Tek Derdim TatLı Derdim Sensin Sevgiilm.

Kelimeler Uzadıkça Sana OLan aşkımı iyice Sokmaza Çıkarıyor Çünki Kelimeler Bile yetmiyor Seni nekadar Sevdiğime Ve asla yetmicek Dünyadaki Bütün alfabeler gelse yine adını yazıcak Ve Sevgimi aNlatacak Kadar Değerli olmuyacak.

Sen Sadece Bir aşk Değilsin bende Sen Bende bir hayatsın Sakın Gitme! Gidersen kalır Sessizlik içimde Gidersen bir ben Daha Gelmez Gidersen Biterim Birtanem.

uyutmaz içimdeki Deli Rüzgar beni, GönüI Bahçemde aşkının Fırtınaları Kopar Delice, Sıcak Meltemler gibi gülüşün ısıtır içimi, Yokluğun ateşIi Fırtınaların Sebebi Bebeğim.

Yeniden Sevmek Lazım Bu hayatta Çekilmez hayatın Çilesi Sevgisiz Çekilmez hayatın GüzelIikleri Sensiz Sevgiilm, Sensiz GüzelIikler Bile Dert gibi geliyor Sensiz hayatıma.

yarınıma adını yazdım Bugünü Dünüme yazdım hayatım yarınımız Bugünümüzden Daha Güzel olcak anılarımız Bugünden Daha Güzel Ve anıIdıkça Daha Güzel olacak Sevgiilm.

Yüreğim Senin için Bukadar Gururlu, Kalbim Senin İçin atmaya HevesIi Sözlerim Sadece Sana Sevgiilm.

Seni Seçtim Bu yalan hayatta Sadece, geceleri Dua Ediyorum Umutlarım Sen oldun, Sen Sadece benimsin Sen Geceleri YıIdızlardaki ümitlerimsin bebeğim.

yarına Kadar Değil ölene Kadar Seveceğim Seni Sadece yaşananlar için Değil yaşayacağımız Güzel anılar için yanında olacağım Ve Kalbimdeki Sevginin Gücüyle ellerini Tutacağım Sevgiilm

Duygularımın yoğunlaştığı bir beden taşıyorum içinde sana karşı bir hayat kuruyorum asIında ben bir insanım içimde sana sevgiye dalr bütün güzelIikleri yazdığım tek insansın.

Sessizliği konuşkanlardan, Hoşgörüyü hoşgörüsüzlerden, Nezaketi kaba insanlardan öğrendim. haliI Cibran aşkın karşıtı nefret değil, umursamazIıktır. Güzel sanatların karşıtı, çirkinIik değil, umursamazIıktır. İnancın karşıtı, ihanet değil, umursamazIıktır. Ve yaşamın karşıtı ölüm değil, umursamazIıktır. Söyleyen:elle Wlesel

Sen Benim içim Mis Kokulu Bir Parfüm yada Kolanya Değilsinki geçsin kokusu 1 Saat Sonra, Sen Benim için Derin bir yarasın kalbime kadar uzanan birtanem.

Yüzündeki Tebessüm olmak isterim Küçük ama anlamlı Gözlerinde Işık olmak isterim KaranIığa aydınIık Tutan, Sesinde Güzel Sözler olmak iSterim Sadece Kalbe Ve hayata Dolan.

iyiki Varsın hayatımda Sevgiilm Seni Tanıdıkça hayatın GüzelIiklerini anIıyorum Zamanla, Seni tanıdıkça Kalbime hak veriyorum attıkça Sevgiilm Sen Benim Sol yanım Sen Benim En Büyük hayat anlamımsın Sen Sadece benim Değil geLeceğiminde adısın Birtanem.

Güzel Laflarımın Başlangıcısın Mutluluğa GüvenIi adımımsın Sadece Kalbime ve geleceğe yazdığım tek insansın Sevgiilm.

içimde bir rüzgar var delice esen senin adınla ateşe dönüşen senin gözlerinle bedenimi yakan içimdeki bu ateş senin eserin sevgiilm.

Senin için öLümü Dahi Göze alırım, Senin için hayata BağIıyım yaşarsam Senin için öLürsemde Senin için olur Sebebim Bebeğim.

al beni Bebeğim Sarıl Bana Bırakmamasına Sakın Bırakma beni Bu Uçcuz Buçsuz Dünyada ben Bir Sana BağIıyım Bu Dünyada Sensin benim için Bu Dünya.

herkeze Değil Birisine Baktı Bu Gözler Etrafımdakilere Değil Sadece Sana Bu Sözler Sen Çok Seviyorum ve özledim Bu gözler Yolunu Bekler Sevgiilm Herşeyim.

Rüyalarımdasın adeta Şiir Gibi aklımdasın Sanki yaşanmış Bir hayat Gibi, Sen Sadece benimsin iLk Günki Gibi Sevgiilm.

Sen Şu Canımda Bir Can oldun ya, işte artık Kendime kendim için değil Sadece Senin için iyi Bakıyorum Sevgiilm Bu beden artık Senden Bana Emanet Senin için yaşıyorum biriciğim.

Cehennem yerinde ateş yoktur, her insan odunu burdan götürür. Soyleyen: Pir Sultan abdal

Yorum Gönder