Seni Çok Seviyorum Mesajları Sevgiliye / Yeni

Seni Çok Seviyorum Mesajları

Bu sayfada, sevgilinize olan derin aşkınızı en etkili ve içten şekilde ifade etmek için hazırlanmış "Seni çok seviyorum, sevgilim" mesajlarını bulabilirsiniz. Her bir mesaj, sevginizi, saygınızı ve özleminizi çarpıcı bir şekilde yansıtmak için özenle seçilmiştir. Çünkü aşkı ifade etmek, sevgiyi derinleştiren bir sanattır ve her sözcük, bu sanatın bir parçasıdır.

Sevgilinize, eşinize veya dostunuza olan sevginizi belirtmek için bu kısa ve öz mesajları kullanabilirsiniz. Tek bir mesajla, kalbinizdeki duyguları aktarabilir, sevdiklerinizin gününü aydınlatabilirsiniz. Facebook, Twitter veya bir SMS yoluyla, hangi yolu tercih ederseniz edin, bir seni seviyorum mesajı her zaman kalbinizden gelen en saf duyguları ifade eder.

"Seni çok seviyorum" mesajları, sevgiliye hislerinizi anlatmanın en güzel yollarından biridir. En derin duygularınızı yansıtan, kısa ve anlamlı mesajlarla sevdiğinizi özel hissettirebilirsiniz. Aşk dolu bir not, sevdiğinizi ne kadar önemsediğinizi ve ona ne kadar değer verdiğinizi gösterir. İşte size, sevgilinize olan sevginizi göstermenin en güzel yollarından biri olan "seni çok seviyorum" mesajları...

Seni Çok Seviyorum Mesajları

Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim

Yaşamakmı benimkisi SöyIe SevgiIi? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana SöyIemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum BeIki Ama 2 keIime Kurdum içimde Seni Seviyorum

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

Bir rüzgar gibi hayat bazen durgun bazen olabiıdiğince hızlı hayat benim için sensin rüzgarı ise sevgin, bazen hızlı bazen durgun herşeye rağmen sevgi dolusun seviyorum seni bebeğim benim olurmusun?

Seni seviyorum çünkü tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor.

Seni seviyorum çünkü içimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum.

Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Seni anlatmaz hiçbir cümle, seni anlatamaz sana olan sevgim kelimelerle, dünyada var olmayan bir dille başlar sana olan sevgim. Seni Seviyorum Aşkım

Seni seviyorum çünkü ilacım da sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru da sensin. Çaresiz gönlüm de, senden başka ne varsa hepsi yok oldu.

Seni seviyorum çünkü nefesin ılık bir meltem gibi okşuyor bedenimi. Sert, kuzey rüzgârları gibi yıkıcı değilsin hiçbir zaman. Senin bu yumuşaklığın, benim sivri yönlerimi de törpülüyor.

Hayata haykırmak gibi seni sevmek yaşamak, tüm güzeliklerin başlaması gibidir seni sevmek, Seni o kadar çok Seviyorum ki BİRTANEM.

Kırık bir hayatın sakat kaımış bir oyuncusuyum, kalbim kırıldı sakat kaldım aşk acısını çektim ağladım, seni bulmuşum hayatta susarmıyım sanıyorsun? sana sevgim delice susturamaz beni kimse seviyorum seni ölümüne...

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Ne kara kışlar aşkımızı bitircek kadar soğuk olcak nede yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olcak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım!

Gülüşünle aşksız kalan dünyamı alevlendirdin, Hayat verdin sıcak ellerinle bedenime, Ummadığım bir anda gözlerin aklımı aldı benden, Şimdi Sorsan Delicesine Seviyorum Seni...

Acımasız olsada zaman, seni unuturamaz bana bir dakika, yalnızlız kalsam bile yalnızlığımı kalbimle paylaşıyorum, Sensizlik odam, Sesini kalbimdeki müzik sen ise gözyaşlarımda saklısın… Seni Deli Gibi Seviyorum

ihtiyacım yok başka hayata Seni Sevdim sadece hayatımda, bir senin için başIadım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana fedaa

Seni seviyorum çünkü bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Seni seviyorum çünkü ne zaman bir şeyler yazmaya niyetlensem, kalemimin ucundan sadece sana dair kelimeler çıkmaya başlıyor. Bazen bir aşk bestesini düşündüğümde, sanki onu sana ben yazmışım hissine kapılıp övünmeye başlıyorum kendimce.

Her gün her saat senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum bu sözlerimi ve resmine okuyorum aşk doıu sözlerimi, seni nekadar sevdiğimi bilmeni istiyorum canım seni çok seviyorum..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. canım seni çok seviyorum..

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? Seni Seviyorum Aşkım...

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Seni dünyalar kadar seviyorum çünkü yaşanmış bunca sahte yaşanmışların içinde tek gerçek olan seni. Yapmacık sevdalardan, bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hırsından eser yok sende. Ben Seni Her zaman Sevdim..

Anlayamaz kimse beni, ne yanımdakiler nede uçan kuşlar, hiç biri kaldıramaz sana olan sevgimi. Seni Seviyorum Hayatım!

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem.

Seni seviyorum çünkü ne ağlarken gözyaşını, ne de gülerken kahkahanı saklıyorsun. Yüreğinin en derin yerlerinden gelen hüzünle ağlıyor, ağız dolusu gülebiliyorsun.

Sana nasıl seviyorum dediğim merak ediyorsan çok sevdiğin uğrunda öleceğin birine seni seviyorum de.

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir. ama bu güzelliğiyle herşeyi yenen güç yalnız güzele yenilir. seni seviyorum! aşkların aşkı birtanem.

Seni seviyorum çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. Önce sen beni sev, ben seni daha sonra severim” demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

Gözıerinin deryasına kapılıdım gidiyorum gözküm kapalı, sözıerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgiıim benim seviyorum seni.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsamda kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem

Sensiz ölmem bu hayatta korkma senin için yaşarken nasıl ölürüm seni bensiz bırakırım? senin için yaşamaya başlamışım ben sensiz olmama istesende istemesende seviyorum seni delice!…

Sevmek değil benimki ölürcesine aşık olmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana, sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek ilacım seni çok seviyorum be aşkım..

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat ozaman çekilir ozaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Uçan kuşIara anIatsam seni anIamaz hiç biri bendeki sevgiyi kaIdırmaz dünya diIi, Seni Çok Seviyorum bebeğim unutma Bu SözIerimi..

Seni dünyalar kadar seviyorum çünkü yaşanmış bunca sahte yaşanmışların içinde tek gerçek olan seni. Yapmacık sevdalardan, bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hırsından eser yok sende. Ben Seni Her zaman Sevdim.

İnsanlar hayatı boyunca birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende evreni gören insanlardan biri olurdun…

Seni unutamam asla unutmak için zaman geçsede silemez seni hayatımdan asla! ben sana sevdalıyım sana yangın seni seviyorum başka dünyada yaşamak anlamsız gelir sensiz bana…

Bu hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım ondokuzundan sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi..

Seni seviyorum çünkü bir ressamın çizebileceği en güzel tablosun sen. Renklerinle büyülüyorsun beni, hayran hayran bakıyorum sana. Ya da bir şairin yazabileceği en anlamlı şiir, sevdayı ve aşkı anlatan…

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var Bir sabah uyandığında güneşi göremezsen yanında sakın gözlerini kapatma yıldızları da kaybedersin sonra.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsamda kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim..

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek. Seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek.

Saatler geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni.

Seni seviyorum çünkü en güzel zamanlarımın sahibisin sen. Seninle geçirdiğim kısacık anlar bile unutulmaz oluyor. Bitmesin istiyorum. Ya yoksan? İşte o zaman akmaz oluyor dakikalar, bir işkenceye dönüşüyor zamana katlanmak.

Uğruna şarkılar besteledim, sözler yazdım, kimi zaman hasta kimi zamanda dik durdum, ben sensiz olamam sevgilim… Seni Seviyorum

Aklım seni her zaman düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. kalbim senin için çarpıyor. yahu bu organlar benim değil mi neden hep sana çalışıyor seni çok seviyorum...

Sana sevgim ebedi bebeğim seni çok seviyorum içimdeki dünyada senin için bir hayat kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum sensizliğimi kurduğum www.suskuncafe.com dünya ile geçiştiriyorum.seni çok seviyorum….

Seni canımdan çok seviyorum seni hayatla paylaşamayacak kadar kıskanıyorum seni helalim geleceğim olduğun için saklıyorum kendime içimde yaşıyorum seni seviyorum bebeğim..

Aşksız kalan dünyamı yeniden alevlendirdin gülüşünle, sıcak ellerinıe hayat verdin bedenime, gözlerin vurdu beni aklımı aldın ummadığım anda şimdi sana bağımlıyım seviyorum seni benide artık anla!!!

Sen Benim kadınımsın, yarınIarıma umutIarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

Dünde, bugünde, yarında, yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

Sen benim meleğimsin senin için besteledim hayatımızın şarkısını seninle bir ömür boyu giderim korkmam asla, sana güveniyorum bu hayat senin bunu unutma sen benimsin seviyorum seni sonsuza denk kimse giremez aşkımızın arasına..

Dağlar kadar büyük sana aşkım ırmaklar kadar temiz sana oLan duygularım gözlerin gibi parlak seni için düşündüğüm umutlarım seni seviyorum birtanem benim..

Sözlerimi aşık oLamayan anLamaz içimdeki derdi aşkın çiLesini ağlamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice içimdeki ben senin için ağlıyor her gece kalbim adına www.suskuncafe.com hasret kaldı seviyorum seni aşkım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yinede seviyorum seni..

Bendeki bu inanç aslında sevmek değil ölürcesine bağlanmak, Aşk değil benimki uğruna yatağa düşmek gibi, sensiz olamam ben sevgilim. Sen Hayataki yaşam ilacımsın…

YeşiI ağaçIarın sevgi kokan daIı gibisin, eI değmemiş suIarın en saf örneğisin, sen benim diIberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim.

Yorum Gönder