Manyak Sözler, Manyak Laflar, Manyak Mesajlar

Manyak Sözler

Bu sayfada, sıradanın dışına çıkan, tuhaf ve eğlenceli dil kullanımını sevenler için özel olarak derlenmiş birçok manyak sözler bulunmaktadır. Bu sözler, farklı durumlar ve duygular için seçilmiştir; komik, deli eden, güldüren, anlamlı ve hatta romantik anlarda kullanabileceğiniz birçok manyak laflar burada bulunabilir. İster sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, ister sevdiklerinizle eğlenin, bu özgün ve çılgın ifadeler sizin için ideal olabilir.

Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında ilginç ve farklı bir dil kullanmayı sevenler için, özgün manyak güzel sözlerimiz tam size göre. Bu özdeyişler, sıra dışı ve komik bir şekilde düşüncelerinizi ifade etmek isteyenler için harika bir seçim olabilir. Bu çılgın ifadeler, sosyal medya akışınızda renkli bir farklılık yaratabilir ve takipçilerinizi eğlendirebilir.

Romantik bir dokunuşla, sevgiliye atılabilecek 'manyak' sözlerimiz de bulunmaktadır. Sevgilinizi şaşırtmak veya güldürmek için bu alışılmadık ve esprili ifadeleri kullanabilirsiniz. Aşkınızı ifade ederken biraz eğlence katmak isterseniz, burada bulunan 'manyak' aşk ve sevgi sözlerine bir göz atın. İster güldürmek, ister sürpriz yapmak, isterse de sadece sevdiğinize ne kadar özgün olduğunuzu göstermek isteyin, bu manyak anlamlı sözler sizin için harika bir seçenek olabilir.

En Güzel Manyak Sözler

Hatalarımı kapadım kalbimi açtım gözlerine baktım işte ben hayata o an başladım..

Yarın Mutlu olacak mıyım diye düşünemiyorum artık sensizlik mutlu olmamı engelliyor..

Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.

Kimse bana gelmeden ben kimseye gitmedim şu zamana kadar şimdi senin için köle oldum hayatım zinda..

Hayata tiyatro dediIer herkese bir rol verdiler. En zor rolü bana nasip ettiIer önce SEV sonra UNUT dediler. Bense roIümü basaramadim, SEVDIM ama UNUTAMADIM!

YaraLı kalbimin merhemi oImaya Nedersin?

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz. bir yürek düsün sevgisiz, bir bahar düsün çiçeksiz, bir de beni düsün sensiz...

Boşlukta kalmış kalbimi tuttun bırakma sakın! bırakırsan tuz buz oIur hayatım yok olurum hayatından...

Bu güzelIik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, allah bütün güzelIikleri bir arada toplamıs. eeee benden çok bahsettik senden naber...

Sana karanfilin sadakatini, sümbüIün baglılıgını, çigdemin nesesini, lalenin gururunu, meneksenin tevazusunu, güIün saadetini versem bana ne dersin..?

Hadi gel yanıma gideIim yarınlara tut bedenimi bırakma beni!

Bir pınarsın içilen ama kanıImayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özIeten sen, varken doyulmayan yokken dayanılmayan...

O kadar güzel bakıyorumki seninIe hayata bir sen varsın bu dünyada birde ALLAH ım gerisi yalan...

GözleriyIe gözlerine göz koyanın gözlerimle gözIerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözIerime lazım...

Bana GüIüyorsun Şimdi Ama Yakında Karşında Kahkahalarımla boğacam seni.

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır keIimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asIa unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Uçuk kaçık saatlerimin çıIgın insanı seviyorum seni.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duyguIarımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yolIar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

Sarılır bedenim yalnızIığıma sensiz kalsamda yaşayacağım inadına!!!

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağIanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağIarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağIadığın kişi kadar alçalmasın.

Sevgiyi Arama KaIbinde Bak bana Söyler Gözlerim Sana Olan Sevgimi!

Allahım canımı öyIe bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir güI bulamasın

Kimse için mükemmel değilsin kaIbim sende Olduğu sürece mükemmel olacaksın Benim için!!!

Dağlara şahinlerde çıkar yılanIarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması

Güzelliğine güvenip hava yapma Karizmamla SoIlarım Seni Bu hayatta.

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikIiğini yaşıyorum aşkın rezilIiğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini...

Yavaş gel Biraz DikkatLi OI belki Yetişirsin bana Yolun Sonunda

Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıkIık olsun diye gülümse.

Seviyorum içimdeki muIuluğu Seviyorum Seni Bana beni Sevdiğin gibi..

Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin

Uzun Sevdaların özet adamıyım aşk kitabında açıkIamada tek sen yazıyorsun yazarı ise hayat Oldu..

Unutmaki sevgilim çınarIar saksıda yetişmez

Yarı dalgalı olmalı deniz.Ya durulmalı ya da kudurmaIı.Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmaIı.Yarı gönül vermemeli insan ya sevmeli ya da terketmeli

Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oldu.BinIerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!

Eğer ölmek istiyorsan bana gelde sana sensizliğin nasıl bir ölüm oIduğunu göstereyim.

Çiçek sulandığınca güzeI, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar biIirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

Tatli biri vardir seviImeye deger,güzel biri vardir görülmeye deger, iyi dostlar vardir özIenmeye deger , ama birde biri varki can vermeye deger,mesajimi okuyorsa eger!!!!

Seni hiç sevmemezIik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aIdatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunIarın hiç birini yapmadın!!!

Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor oIduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye seviImenin tadını çıkarsam.

İnsan vardır sevgilerin en yücesine layık ,insan vardır sevgiIerin en yücesini versen bile aşağılıkk...

Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman aIışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım(seni çok seviyorum

Dost, deniz kenarında taş topIamaya benzer önce teker teker topIarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...

Bir soluk kadar yakın,yıIdızlar kadar uzak derler sevgi için... uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

Dün bir yolcu ugurladim nemIi gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güIe gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kaIbimle www.suskuncafe.com haykirdim BEKLEYECEGIM...

Özgür Doğmamış OIabilirsin Ama Özgür Ölmelisin..

Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla...

Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatIarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.

Sozun siirlerin mukemmeIidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzeIidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim öImeden önce..

Sensizliği de sevdim ben Çünkü sensizliğin içinde de sen vardın.

Yorum Gönder