Koç Burcu ve Aslan Burcu Burç Uyumu

Koç Burcu ve Aslan Burcu Burç Uyumu

Aşkta iki ateş işaretini durdurmak mümkün değildir. Koç burcu ve Aslan burcu ilk tanıştığında, birbirlerinden ellerini çekemezler ve hızla bir ilişkiye atılmakta zorlanmazlar. Ancak bu iki burç arasındaki tutku dolu alev ne kadar sürebilir? İşte Koç ve Aslan'ın zodyak uyumluluğu, bu aşk dolu çift hakkında bilmeniz gerekenler:

Koç-Aslan ilişkisi için "dinamik" kelimesi kilit bir ifade olabilir. Bu ateşli öncüler hemen harekete geçmeyi ve sonrasında düşünmeyi severler. Genellikle birçok konuda sezgisel bir anlaşma içindedirler ve genellikle uzun bir konuşma yapmadan hızla harekete geçerler. Sonuç olarak, bu eşleşme, her iki eylem odaklı burç için ideal gibi görünmektedir. Onlar, tarzlarıyla son derece uyumludur.

Mars tarafından yönetilen Koç, oldukça rekabetçi, arzu odaklı ve kovalamayı sever. Birisi ilgisini çekerse, hedefine ulaşana kadar pes etmez. Bu tür bir yaklaşım bazı burçlar için itici olabilirken, Aslan burcu, kendisini kovalayan ve kendisini bir kaideye koyan birini sevebilir.

Aslan'ın büyüleyici, şaşaalı ve çekici cazibesi, bir meydan okumayı seven Koç'u, bir pervane gibi alevlere çekerken, Aslan, çoğu kişi gibi Aslan'dan çekinmeyen Koç'un cesareti ve atılganlığından etkilenir. Aslan, Koç'un dikkatini sürekli çekmeyi ve ateşini alevlendirmeyi çok iyi bilir.

İkisi de ateş elementine ait olduklarından genellikle uyumludurlar. Aşk söz konusu olduğunda, ikisi de derin duygulara sahip olur. Hiçbirinin utangaç veya çekingen olmadığından, ilişkileri genellikle düz ve açık olur. Bu, birbirleriyle dolambaçlı oyunlar oynamayan, doğrudanlıkta buluşan bir çifttir. Hiçbir burç, partnerinin konuşma tarzından rahatsız veya tehdit altında hissetmez. Ayrıca, her iki burç da ilişkide birbirlerinin yalnız zaman geçirme ihtiyacını anlar.

İLGİLİ İÇERİK: Aslan Burcu Kadınını Etkileme Yolları

Koç ile Aslan Cinsel Uyumu

Yatak odası, bu iki burç arasında işlerin gerçekten iyi olduğu yerdir. Aslan, bir hayran kitlesi oluşturmayı severken, Koç hayran olmayı sever. Doğuştan bir şovmen olan Aslan, Koç partneri için seksi bir şov sergilemekte mutluluk duyar ve Koç ise bunun sadece kendisi için özel bir şov olduğunu sever. İkisi de spontandır ve yeni deneyimlerden hoşlanırlar, bu yüzden seks hayatları asla monoton olmaz. İkisi de açık sözlü olduklarından, yatakta ne istediklerini sormakta tereddüt etmezler.

Ancak, bu uyumu rağmen, iki ateş burcu bir araya geldiğinde oldukça patlayıcı olabilir. Bu iki burç arasındaki en büyük gerginlik kaynaklarından biri egolardır. Koç, astrolojide Benliğin ilk evini temsil ederken, Aslan egoyu ve benlik imajını temsil eder ve güneş tarafından yönetilir. Bu yüzden bu ikili arasında bir irade savaşı yaşanabilir. Neyse ki, her iki burç da kızgınlığa veya incinmiş duygulara takılıp kalmaz ve sorunlarını konuşup çözmeye eğilimlidir.

Koç ile Aslan Duygusal Uyumu

Aslanlar zaman zaman kırılgan bir egoya sahip olabilir ve ilişkilerde çok sayıda onay ve takdir sözlerine ihtiyaç duyarlar. Dürtüsel ve sabırsız olan Koç, zaman zaman Aslan’ın hassasiyetlerine gereken sabrı gösteremeyebilir. Aslan, Koç'un duyarsız olduğunu düşünebilirken, Koç, Aslan’ın fazla hassas olduğunu düşünebilir.

Eğer Koç ve Aslan, bireysel egolarını bir kenara bırakabilirlerse, bu ilişki çok başarılı olabilir. Koç ve Aslan arasındaki ilişki, tutkuyu korurken zamanın sınavına dayanabilecek potansiyele sahiptir. Bu, yıllarca ve on yıllarca devam edebilecek potansiyele sahip bir birlikteliktir.

Yorum Gönder