Etkili Sözler / En Etkili Mesajlar

etkili sözler anlamlı

Web sitemizdeki güzel sözler sayfaları, sürekli olarak güncellenmektedir ve okurlarımıza çeşitli konularda birçok farklı etkileyici söz sunmaktadır. Bu sayede, her bir ziyaretçimizin ilgisini çekecek birbirinden etkileyici sözleri bulması mümkün hale gelmiştir. Bu kapsamda, "Etkili Sözler, Etkileyici Mesajlar, Etkili Sözler Kısa" başlıklı sayfamızda bir dizi özgün ve etkileyici sözü sizlerle paylaşıyoruz.

Her bir söz ve mesajın özenle seçildiği bu sayfamız, okuyucularımıza hayata ve ilişkilere dair farklı bakış açıları sunmayı hedeflemektedir. Anlamlı aşk sözleri, motivasyon verici alıntılar ve hayatla ilgili düşündürücü ifadeler gibi bir dizi etkileyici söz bulacaksınız. Beğendiğiniz bu sözleri, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşarak, etkileyiciliklerini diğerleriyle de paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, web sitemizin "Etkili Güzel Sözler" başlıklı bölümünde, sevgilinizi etkileyecek sözlerden, kızları etkileyecek cümlelere kadar geniş bir yelpazede etkileyici ifadelere ulaşabilirsiniz. Bu bölümdeki sözler, düşündürücü ve ilham verici olmalarının yanı sıra, bazen gülümseten, bazen de sorgulatan bir etkiye sahip olacaklar. Sözlerin geniş yelpazesi, her okuyucunun ilgisini çekecek bir şeyler bulabilmesini sağlar. Bu sayede, günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz, ilham alabileceğiniz ve başkalarını etkileyeceğiniz sözler bulabilirsiniz.

Güzel Etkili Sözler

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Aşk kaçmak çok kovalamayı, görmekten çok düşünmeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin

Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam. Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri.

Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma…

Etkileyici aşk sözleri ile sevdiğinizi etkilemenin yollarını sitemizde bulabilirsiniz.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır…

Etkili Sözler

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir “insan olma” cesaretini bile gösteremedin…

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde… Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Bir silahım olsaydı, Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Bir silahım olsaydı, bir silahım Yoksulluğu şakağından, kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Dünyada bırakacağın en büyük miras dürüstlüktür.

Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim kendimi ama içimde sen varsın ya sana bişey olursa?

Bulutlara yökledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! geldilermi?

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi..

Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!! Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi.

Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün…. Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin… Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.”

Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok… Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin. Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu Gözler gözlerine.

Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle www.suskuncafe.com ilgilenir Bir silahım olsaydı, bir silahım …

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi…Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Yorum Gönder