Etkileyici Romantik Mesajlar / Dolu Dolu Aşk Mesajları

Sayfamız, aşkın büyüleyici dalgalarında yüzenler için özenle hazırlanmış romantik mesajların en zarif koleksiyonunu sunuyor. İçeriğimiz, kalbinizin derinliklerine hitap eden etkileyici romantik mesajlardan oluşmaktadır. Yeni ve dolu dolu romantik mesajlarla sevdiklerinize olan aşkınızı ifade etmenin zarafetini yaşayın. Bu mesajlar sadece kalbinizle konuşmakla kalmaz, aynı zamanda sevdiklerinizin kalbini de fetheder. Aşkı anlatan ve duygusal bağları güçlendiren bu romantik mesajlar, ilişkinizi daha da özel kılacaktır.

Sosyal medyada aşkınızı ilan etmek isteyenler için de sayfamız harika seçenekler sunuyor. Facebook için özel olarak tasarlanmış romantik mesajlarla sevgilinize olan duygularınızı paylaşın ve onları gururlandırın. Twitter kullanıcıları da romantizmin sınırlarını zorlayarak takipçileriyle dopdolu aşk mesajlarını paylaşabilir. Bu platformlar sayesinde, aşkınızı modern bir şekilde ifade ederken, etrafınızdakilere ilham verecek ve kalpleri ısıtacaksınız.

Tumblr kullanıcıları için de romantik mesajlarımız bulunmaktadır. Bu koleksiyonumuzda yer alan romantik tumblr mesajları, estetik ve duygusal boyutları bir araya getiriyor. Ayrıca, sayfamızda yer alan “çok çok güzel aşk mesajları” kategorisi, aşkın en saf ve dokunaklı yönlerini ortaya çıkaran bir derlemeyi barındırır. Öyleyse, aşkınızı ifade etmek, sevdiklerinizi şımartmak ve romantik anların tadını çıkarmak için sayfamızdaki bu muhteşem mesaj koleksiyonunu keşfedin.

Romantik Mesajlar

Etkileyici Romantik Mesajlar

Bir gün bana soracaksın, "Beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun?" diye. "Hayatı" diyeceğim, küsüp gideceksin, ama hiçbir zaman bilemeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Bahar gözlüm, sen hayatımdasın ya, o yeter bana. Sen geldin, bahar geldi hayatıma, mutluluğu sen yazdın yarınlarıma.

Hasta olup son ilacım olsan içmem, seni. Ölürüm işte, o kadar çok seviyorum seni birtanem.

"Seni seviyorum" demek benim için mutluluk, "seni sevmiyorum" demek kırık kalp demek.

Sevgi, tüm kapıları açan sihirli bir anahtardır.

Sana binlerce gül vermek isterdim ama güller solar. Sana ömrümü vermek isterdim ama bir gün öleceğim. Sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği için.

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım, yağmur olur üzerine yağarım, çiçek olur mezarında açarım. Sen benim her şeyimsin.

Sana romantik sözler yazıp kalbini boyamak istemem. Sana gözlerimle, gözlerine sözler yazıp yaşamak isterim aşkım.

Seni ölene kadar beklerim aşkım, yeter ki beni bırakma, sensiz bırakma beni.

Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz. Büyüktür umutlarım, her omuz kaldıramaz. Her şey olur da, şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

Sevgi çok basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki, nerede imkansız varsa onu seçer.

Sevgi; seveni yakar, sevileni ayakta tutar.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm. Seni koklamak olsa da ölüm, uğruna ölmeye değer gülüm.

Yalan olsaydı sözlerim, ağlamazdı gözlerim. Bunu her zaman söylerim, ben seni unutmak için sevmedim.

Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere.

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun bebeğim.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Şimdi yanında değilim belki ama özlemim, sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Kimine göre ateştim, alev alev yanan. Kimine göre bir ay, hep parlayan. Kimi güle benzetirdi, hiç solmayan. Ama ben senin için şu olmak isterdim: Hep senin olan.

Yüreğimde yaralarla baş edemezken, bir tatlı gülüşü özledi gözlerim. Ve sen hangi alemdesin, hangi düşlerdesin, gel, çünkü gülüşünü çok özledim be canım.

Her gece uzaklara çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim. Günaydın bebeğim benim.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim, bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Ruhumu yerlere serip hasret çektirende olsan, ne aşkına bedduam ne de sana kinim var. Deryada akar gibi binbir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var!

Gün bir gün, sevdalanmış geceye. Gecede, yakamoz düşürmüş denize. O günden bugüne, geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara…

Yeşiller giyer bahar olurum, maviler giyer bulut olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Sana romantik sözler yazıp kalbini boyamak istemem, sana gözlerimle gözlerine sözler yazıp yaşamak isterim aşkım...

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, ne görebiliyorsun ne de duyabiliyorsun…

Çiçeği bir gün seni her gün... Çiçek soluncaya, seni ölünceye kadar seveceğim...

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

Bundan sonra sana söyleyecek son bir sözüm kaldı, bu sözlerim sana ayrılırken hediyem olsun. Hani derler ya “bir dert veren Allah bin güldürür” diye, bende suskuncafe.com sana söylüyorum: Rabbim sana bin dert versin bir güldürsün!

Sana şarap vereceğim iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim sev ama incitme!

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı. Sevgilim, günaydın olsun sana güzelim.

Rüyalarını menekşe yapraklarıyla, yatağını papatyalarla süsledim. Üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki, en güzel rüyaları sen göresin...

Ay ışığına gerek yok, gözlerinin ışığı yeter gecemi aydınlatmaya...

Sevgili, deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce birer birer toplarsın, sonra birer birer atmaya başlarsın. Yalnız bazılarını atmaya kıyamazsın, işte sen onlardansın canım.

Bir gün, bir rüzgar eserse oralara, benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, unutma! Sende bana bir tutam sevgi yolla, benim için.

Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak…

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var…

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin… yarın ellere…

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem...

Sevda yolunda, adını yazdım her tarafa, gözlerinin baktığı her noktada, beni bulacaksın bunu unutma...

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü www.suskuncafe.com ben o rüzgardayım…

İçimden bir şiir yazmak geldi. Yazıyorum, çünkü seviyorum. Seviyorum, çünkü hissediyorum. Hissediyorum, çünkü yaşıyorum. Yaşıyorum, çünkü seninleyim!

Atmayı unutan kalbim, şimdi seninle durmayı unuttu. Görmeyi unutan gözlerim şimdi daha umutlu. Çaresiz hayatıma bir merhem oldun, hayatın adı sen oldun sevgilim.

Yorum Gönder