En Sitemli Sözler, Sitem Mesajları

En Sitemli Sözler

Sayfamızda kalbinizin en derin köşelerinde yatan sitemleri ifade edebileceğiniz, duygularınızı en doğru şekilde anlatabileceğiniz sitem sözlerine yer verdik. Hayatın getirdiği zorlukları, yaşadığınız hayal kırıklıklarını ve aşk acılarınızı ifade etmek için sitem sözlerini kullanabilirsiniz. Bu kısa, anlamlı ve duygu yüklü sözlerle sevdiklerinize ya da aşkınıza olan siteminizi anlatabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, sayfamızda yer alan sitem sözleri, hayatın karmaşıklığı karşısında, insanların bazen acı ve hayal kırıklığı içinde bulunduğu durumları ifade etmek için kullanılır. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz bu sitem sözleri, içinde bulunduğunuz durumu anlatmanızı sağlar. Sitemlerinizi anlatan bu sözler, içinde bulunduğunuz durumu ve hislerinizi en iyi şekilde ifade eder.

En süper sitem sözlerinden, sevgiliye gönderilebilecek sitem sözlerine, sitemle ilgili aşk sözlerinden, sitemciden gelen sitem sözlerine kadar çok çeşitli sitem sözlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İster sevdiklerinize, ister sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz bu etkileyici sitem mesajları, hislerinizi ifade etmenize yardımcı olacaktır.

En Sitemli Sözler

Sitemli Mesajlar Sözler

"Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi. Ümitlerimi, saf sevinçlerimi kaybettim derken seni bir iki sözle, bir kaç şarkıyla kaybettim. Adaletsiz yargıyı ve bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle, bu can seninle. Koskoca dağlar girse de araya, ben seni unutmam, unutamam ki. Ben sana kocaman bir can verdim, sen bana sevgi, dürüstlük verdin. Ben seni nasıl unuturum ki? Sen bana bir can, bir sevgi verdin.

Artık günlerim, günlerden uzun, gecelerim, gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım, her çileyi gördüm. Hayatın her cilvesine alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Şimdi anlıyorum ki, açıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana. Yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime ağladım, çocuklar gibi ağladım.

Aşkımız, bir masal üzerine yazılan bir hikayeydi, göz kırpımı kısalığında, bir kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Aşkın bitmiş olsa da, hiç sevmesen de beni, çok aldattın, hoş görmesem de. Bir şeyler bulmuştum ben, o sevginde. Bekliyorum, bir gün dönersin diye.

Ay doğarken bir soğukluk duydum, yüzünde hüzün dolu bir esintiyle, akşamın göğsüne hüzün serperek, yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün, unutma.

Sitemli Mesajlar

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım, masmavi yüreğimle.

Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor. Ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor. Sen yoksun diye, inan, derdim, kederim. Gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgilim, seni çok seviyorum.

Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin altmış dakika ve bir dakikanın altmış saniye olduğu öğretildi. Ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. 'Kader bu' deyip de avutma beni. Ayrılık kapımızı çaldı sonunda, senden son dileğim, unutma beni.

Bekleyiş bir özleyiş, gönüldeki sitemli bir süsleyiş. Bin bir hisle sevmeli, neden o çok sevene 'unut, bekleme' derler oysa seven, ümitsiz olsa da bekler.

Korkum sevmek değil; korkum sevip ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe vurulmak. Korkum ölüm değil; senin tarafından unutulmak.

Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden, öpmeyeceksin dudaklarımdan. Sevmeyeceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri. Benden başkasını da alacaksın sevgilim.

Sitemli Mesajlar

Sev öyle sev ki kalmayın sende gurur, gururun başladığı yerde sevgi son bulur.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş.

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Başını her yastığa koyduğunda beni görmeye. Her kahkahamda gözyaşı dökmeye. Ben yaşadıkça sen ölmeye mahkumsun.

Bunca acıyı çekmez hiç kimse, ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme www.suskuncafe.com sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Hayatta dört yanlış yaptım; doğmak, yaşamak, büyümek ve umutlara sarılmak. Bir tek şeyi doğru yaptım, o da seni sevmek. Ama unutmuşum güzelim, dört yanlış bir doğruyu götürdü.

Tatlı biri vardı sevilmeye değer, güzel biri vardı, görülmeye değer. İyi dostlar vardı özlemeye değer. Ama biri vardı ki can vermeye değer, tabii ki anlarsa eğer.

Yorum Gönder