Anlamlı En Güzel İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajlari

Gecenin huzurlu ve sakin atmosferi, düşüncelerimizi ve duygularımızı sevdiklerimize yönlendirme eğilimindedir. Gecelerin sessizliği ve karanlığı, kalbimizde özel bir yere sahip olan kişilere olan özlemimizi artırır. O an onların ne yaptıklarını, ne düşündüklerini merak ederiz. Bu romantik anlarda, sevdiklerimize hissettiklerimizi ifade etmek için bir iyi geceler mesajı göndermek harika bir fikirdir. "İyi Geceler Mesajları" sayfamızda, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en içten ve güzel iyi geceler mesajları ve sözleri bulacaksınız. Bir mesajın gücünü asla küçümsemeyin; bu basit jest, bağlarınızı güçlendirmenin ve sevdiklerinize değer verdiklerinizi göstermenin etkili bir yoludur.

Göndereceğiniz iyi geceler mesajı, belki de sevdiğiniz kişinin gününü aydınlatabilir ve ona mutlu bir uykuya dalmasına yardımcı olabilir. Sevgi dolu bir iyi geceler mesajı, insanların kalbinde derin bir etki bırakabilir ve onlara sizin onları düşündüğünüzü hatırlatır. Ayrıca, bu küçük jestler iletişimi canlı tutar ve ilişkinizin daha da sağlamlaşmasına katkıda bulunur. Seçtiğiniz iyi geceler mesajı, sadece basit ve kısa bir dilek olabilir veya daha duygusal ve derin bir anlam taşıyabilir. Her iki durumda da, alıcının yüzünde bir gülümseme yaratma potansiyeline sahiptir.

Son olarak, iyi geceler mesajlarını gönderirken yaratıcı olun. Standart mesajların yanı sıra, sevdiklerinizin kişiliğine ve zevklerine uygun özgün mesajlar oluşturabilirsiniz. Belki bir şiir, alıntı ya da kendi sözlerinizle yazılmış bir dilek ile onları şaşırtabilirsiniz. Unutmayın, küçük jestler büyük anlam taşır ve iyi geceler mesajları bu anlamlı jestlerden sadece biridir. Sözlerle ifade edilen sevgi ve ilgi, her zaman kalpleri ısıtır. Hadi, eller telefona ve o özel kişiye güzel bir iyi geceler mesajı gönderin!

En Güzel İyi Geceler Mesajları

Sana en büyük bedduam, uyuduğunda bile öpüşlerimden kurtulma inşallah.

Bir kafanı kaldırıp gökyüzüne baksan ay kıskanır yüzünü sevdiğim, iyi geceler

Allah her gecenin sabahında sana beni versin diyorum ve iyi geceler diliyorum.

Ayın ışığı o güzel kalbine vursun, gözlerin huzurla uykuya dalsın iyi geceler.

Senin içinde olmadığın tüm rüyaları protesto ediyorum. Sensiz hiçbir saniyem geçmesin, yaşamak istemiyorum.

Soğuktur şimdi yatağın, beni düşün ısınır sol yanın. Gülümse ve öylece kapa gözlerini, ben hep senin yanındayım.

Mum ışığında uyuduğunu hayal ediyorum. O cılız ve zarif ışık, güzel yüzünü aydınlatıyor. Dayanamıyorum sana bir tanem, kıyamıyorum sana.

Cenabı Allah sana en güzel, huzurlu uykuları nasip etsin.

Sensiz geceme güneş doğmuyor. Sensiz rüyalar yüzümü güldürmüyor. Senin özlemin bağrıma bir ok gibi saplanıyor. Düşünmeden, hayal etmeden uyuyamıyorum sevgilim

Bu gece aşkıma bir çift kanat takıp sana gönderiyorum, uykuya dalana kadar benim yerime yoldaşın olsun diye.

İLGİLİ İÇERİK: Whatsapp İyi Geceler Mesajları

Seni canından çok seven aşkın şuan seni düşlüyor. Beraber uyuyacağımız gecelerin hayalini kurarak mutlu oluyor sevgilim. Allah’ım bizi asla ayırmasın.

Sen iste güneşi batıdan doldurayım, sen iste ayı balçığa bulayayım sevgilim. Yeter ki sen huzurla daluykuya, iyi geceler.

Bitmek tükenmek bilmeyen bir aşk bu, ne Leyla ile Mecnun, ne Aslı ile Kerem. Benim sana sevdamı hiçbir tarih kitabı yazamaz hayatım iyi geceler.

Gündüzleri ayrı, geceleri ayrı iple çekiyorum. Çünkü gündüz seninle, gece hayalinle beraberim canısı, tatlı uykular.

Gece örtse de üzerimi kara çarşafı ile sen söndürme aşkının ateşini ve geleceği düşün. Beni düşün, evimizi düşün, çocuklarımızı düşün sevgilim iyi geceler

Senin olmadığın bir gece sabaha ermesin gülüm, iyi geceler.

Kalbimin ışığı karanlık odanı aydınlatsın ve sen ey gönlümü çalan güzel, aydınlığımın nuru ile rahat uyu yatağında. İyi geceler en güzel rüyam

Sen uyusan ve ben çatıdan sızıp yanağına düşen yağmur tanesi olsam, yüzünde kurusam aşkım. İyi geceler.

Seni düşünmekten uyuyamadığım için şizofren oldum. Şimdi seni ayakta uyurken bile görüyorum, şikâyetçi değilim bu durumdan. İyi geceler

İyi ki sana sahibim. Sende en huzurlu uykulara sahip ol bu gece her şeyim.

Günlerimiz hep beraber geçiyor şimdilik ama gecelerimiz ayrı. Bu yüzden evlendiğimiz ana kadar seni rüyalarına emanet ediyorum, iyi geceler sevgilim.

Ayla yıldızlar gibiyiz, güneşle rüzgâr gibi ve yağmurla toprak gibiyiz. Ayrı uykulara dalsak da aslında biz hep beraberiz, iyi geceler.

Gecelerin yalnızlığını sana attığım iyi geceler mesajı ile atmaya çalışıyorum üzerimden, sen olmasan sabahlar olmaz.

En kötü gecelerin bile, seni benle dolu en güzel gündüzlere uyandırsın ömrüm

Bir saniye bir şey unuttum, uzat az yanağını, öptüm tamam şimdi gülümseyerek uyuyabilirsin karıcığım.

Her ne kadar hüzünle uyuşanda bu gece, yarın yepyeni bir başlangıca uyanacağız bir tanem. İyi geceler.

İyi geceler alın yazım, iyi geceler geleceğim, iyi geceler gelecekte ki eşim, hayat arkadaşım, yoldaşım, vazgeçilmezim.

Gözleri mahmur sevgilim sana kıyamam, şimdi bir gül bahçesi içinde uyuduğunu düşün ve huzurla dal rüyalara. İyi geceler

Sana olan aşkımı kendine yorgan et ve sar bedenine. Sevgim seni ısıtır ve korur bu soğuk karlı gecelerde.

Stresli bir iş gününün sonunda, bütün stresini alıp götürecek sıcacık bir öpücük gönderiyorum sana. Al o öpücüğü ve yanağına kondur aşkım. İyi geceler.

Denizde ki kum tanelerini hayal ederek uyu, dikkatli say çünkü o kum taneleri kadar çok seviyorum seni. İyi geceler

Her ne kadar kızarsam kızayım sana, uykuya mutsuz ve huzursuz dalman ıstırap bana sevgilim. İyi geceler.

Uyumadan önce dualarına sığın, sığın ki kâbuslar görmeyesin, dua etki gecen güzel geçsin sevgilim.

Sen benim bu hayatta ki vazgeçilmezim ve her şeyimsin. Benim yokluğumda bile olsa, ben varmışım gibi mutlu uyu yatağında. İyi geceler.

Senle yaşadığım her gün için bir gülüş gönderiyorum sana. Uyurken güzel rüyalar görüp benim gibi gülesin diye.

Sen uyurken yanına otursam ve önce usul usul izlesem seni, sonra dayanamayıp yanağına bir öpücük atsam ve sen bunu rüya sanarak adımı sayıklasan ne güzel olurdu aşkım.

Bir dilek diledim Allahtan, geceleri ben yokken yanında huzurla uyuyasın diye meleklerini yollasın yanına.

Bir kuş gönderiyorum sana dudaklarımı taşıyan. Aç pencereyi ve al içeri onu, dudaklarımı al, dudaklarını ver bana getirsin.

Bu gönlün tek tutkusu sensin, al istersen duvara çarp beni gıkım çıkmaz. Senden gelecek her şeye amenna sevgilim. Çünkü acımda sensin mutluluğumda sen. İyi geceler

Gecenin sessizliğini bozuyor hayallerim, her gece rüyamda seni Allahtan dilerim sevgilim. İyi geceler

Sımsıkı sarıl yastığına ve bana sarıldığını hayal et. Ben gibi olmaz bilirim ama hangi düşler sanki tamamen gerçek. Elbet bir gün buluşuruz sevgili ve dönüşür hayaller gerçekliğe. İyi geceler.

Hiç uyumayan bir adam olarak, seninle tanıştığımız ilk günden beri, sırf rüyamda seni görmek için uyumak istiyorum biliyor musun?

Balkonuna tırmandım ve sen görmeden camı buğulandırıp sana olan aşkımı yazdım, inanmıyorsan kalk ve cama nefes ver. Buda benden sana iyi geceler hediyesi olsun.

Bu gece gökyüzüne adını yıldızlarla yazdım. He baktığında sana olan aşkımın büyüklüğünü göresin diye. Ayı da yanlarına aydınlatıcı olarak koydum ki, ismin güneşin doğuşuna kadar silinmesin sevdiğim. İyi geceler

Anlamlı İyi Geceler Mesajları

Gözlerim açıkken görmek yetmiyor bana, gözlerim kapalı uykuya daldığımda da görmek istiyorum. İyi geceler

İnsanlar uyumadan önce en son kimi görürlerse, uykularında da o gelirmiş rüyalarına. Ben de öyle yapıyorum. Uyumadan önce her zaman doya doya bakıyorum fotoğrafına ve hep geliyorsun sabaha kadar rüyalarıma.

Gündüzleri, gecelerle birleştirmemiz gerek. Sensiz uyumamam için, acilen evlenmemiz gerek. İyi geceler aşkım

Her insanın bir canı vardır ya. İşte sen olmayınca ben yarım canla yaşıyorum. Geceleri ise durum daha kötü, nefes alamıyorum sensiz ve gözüme uyku girmiyor. Bu durumu düzeltmenin tek yolu sensin. İlacım sensin sevgilim

İyi geceler çirkin dünyanın güzeller güzeli kızı, bugünde rüyamdan siparişim sensin, umarım zamanında gelirsin.

Sensiz bomboş odanın duvarlarına bakıyorum. Her zamankinden daha soğuk yatağım. Her zamankinden daha yalnız ve mutsuzum. Anladım ki sen benim diğer yarımsın ve sensiz yaşamak istemiyorum artık. İyi geceler aşkım

Bu gece beraber uyuduğumuzu hayal et, sırtını bana dön ve sıcacık sarılışımı düşle, işte o sarıldığım ellerimle hayat boyu tutacağım ellerini sevgilim. İyi geceler

Sen benim hayatımsın, seni kaybetmek hayatı kaybetmek benim için. Lütfen kendine iyi bak, dışarı çok soğuk üstünü açık unutma ve benim içinde olduğum hayaller kurarak dal uykuna. İyi geceler ömrümün sahibi.

İnsan sevdikleri etrafındayken huzurlu hissedermiş. Bak işte bu gece hep beraberiz, tek seçenek huzur sana, haydi kapatalım gözlerimize dalalım hülyalara.

Umudumu beyaz bir güvercinin ayağına bağlayarak sana gönderiyorum. Al onu koynuna ve sımsıkı sarıl. O umudun içinde sana olan aşkımı ve hasretimi bulacaksın sevdiğim, iyi geceler

Bu gece gökyüzünde ki tüm yıldızları seni korumakla görevlendirdim. Öyle ki sen tatlı uykundan uyanıncaya dek hep seni kollayacaklar. İyi geceler sevgilim.

Gecenin sonsuz karanlığında arama gözlerimi, onların ışığı yetmez sana olan sevgimi anlatmaya. Sen beni ay ışığında ara ve uygunun en güzel yerinde ışığımla uzanayım yastığına. İyi geceler hayatımın aşkı.

Yatağım cehennemden bir çukur adeta sensiz. Acımı kalbime gömerek uyumaya çalışıyorum. Tek tesellim sana ulaşabiliyor olmam. Lütfen hep yanında olduğumu bil ve ben uyuya masamda sen rahat uyu canım

Tut yüreğimden aşkım, götür beni uçsuz bucaksız yarınlara, sar beni sımsıkı hiç bırakma, bırakma ki kurumasın ellerim yokluğunda, ayrılma yanımdan. Ayrılırsan suya hasret bir toprak gibi kurur yok olurum. Bir kuş gibi kon dallarıma, kon da sıcaklığın geçsin bedenime bu gece. İyi geceler hayatım.

Benim isyanımı ancak geceler anlar. Sessiz çığlıklarım yankılanır sana olan özlemimde. Ve anlamaz beni yastık yorgan, anlamaz başka hiçbir yürek, dayanamam yokluğuna batar geceleri her yanıma. Mısra mısra, hece hece çekerim yokluğunun acısını.

Uyumadan önce iyi bak gözlerime ve orada kimi gördüğünü söyle. Aslında orada gördüğün kendin ve sen bir aynaya bakıyorsun. Sen ve ben aslında tek bir yüreği taşıyoruz iki farklı bedende. Hayallerimiz, umutlarımız, düşlerimiz ve hatta rüyalarımız bile aynı. Bu yüzden seni her gün biraz daha artan bir aşkla seviyorum sevgilim. İyi geceler ruhum, iyi geceler meleğim, iyi geceler en değerli varlığım.

Gece ağlayarak uyandım ve ter kan içinde kaldığımı gördüm. Artık yatağımda dönüp duruyorum sen gittiğinden beri. Ruhum ve bedenim o kadar alışmış www.suskuncafe.com ki kokuna ve bedenine. Sen olmadan kuş tüyü yatakta yatsam sıçrayarak uyanıyorum. Seni çok ama çok özledim sevgilim, dönüşünü özlemle bekliyorum. İyi geceler.

Her insanın bu dünyada bir benzeri var derlerdi de inanmazdım. Hayatımın çoğu böyle birini aramakla geçti bulamadım. Sonra sen çıktın karşıma ve güzelliğinle büyüledin hayata tutundurdun. Şimdi söyle ben seni nasıl sevmem sevgili? Şimdi söyle sensizliğe nasıl katlanırım kolayca? Sensiz kalmayacağım günlerin umuduna tutunarak yaşıyorum. Her gece uykuya dalana kadar fotoğrafına bakıp, ismini defalarca sayıklıyorum.

Tatlı uykular sevgilim. Evliliğe giden bu yolda, çekilen çile kutsaldır diyoruz. Ayrı uyuduğumuz ve ayrı uyandığımız günlerimiz sayılı. Yakında birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmayacağız. O güzel günlere kadar, her gecen huzur içinde geçsin. Seni çok seviyorum.

İnsanları yaşatan amaçlarıdır. Benim bu hayatta ki en büyük amacım bana değer veren, beni ben olduğum için seven bir kadınla beraber olmaktı. Allah’ım dualarımı kabul etti ve seni bana verdi. O günden beri bu hayatta ki en mutlu zamanımı yaşıyorum. Tek üzüntüm şuanda yanında olamamak, belinden sarılıp sımsıkı saramamak, kafanı omzuma dayayıp seni huzurla uykuya daldıramamak! Ama biliyorum günler, saatler, dakikalar geçecek ve bir gün ayrılmamak üzere birleşeceğiz. Birbirimize sımsıkı sarılıp, dünyanın geri kalanına rest çekeceğiz. Ben olmadan sen, sen olmadan ben dalmayacağız hiçbir uykuya. Kokun saracak dört yanımı ve huzurlu kanatlarından öpeceğim meleğim seni. İyi geceler.

Ne duamsın Allaha ettiğim, nede bedduam. Sen kaderime kazınmışsın bir kere, istesem de seni kalbimden söküp atamam. Küçüklüğümün, çocukluğumun aşkısın tutkunum sana asla doyamam. Her gece acı çekerim de senin uykun bozulmasın diye sesimi çıkaramam. Canımın en özü, güzel yârim, sensizliğe aslında bir dakika bile dayanamam. Tatlı uykular.

Yorum Gönder