Terazi Burcu Kadınını Etkileme Yolları

Terazi Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Bu yazımızda bir terazi burcu kadını nasıl etkilenir onu anlatacağız. Bir kadının karşı tarafa ilgi duyması için belirli davranışsal özelliklere sahip olması gerekir Aşağıda Terazi burcu erkeğinin bir kadını nasıl etkilediğine değineceğiz:

Terazi Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Baskı Yapmayın

Ona seçme özgürlüğü verin ve ona baskı yapmayın ve çekici bir çekiciliği olmasına ve partnerinin proaktif olmasını ve onunla kaliteli zaman geçirdiğinden emin olmasını istemesine rağmen flört etmeye de ihtiyacı vardır.

Kibar ve Cömert Olun

Kibar ve cömert olun ve saldırgan olmayın ve ona uygunsuz veya agresif bir şekilde davranmayın çünkü o bu yöntemi hor görür ve üzüldüğünde öfke patlamaları tarafından kontrol edilir ve Terazi kadını sakin bir hayatı sever ve yapar. Hoş olmayan çatışmalardan kaçınmak için büyük çaba gösterin ve onun kalbini kazanmak ve olaylar hakkında sakince konuşmak için bağırmaktan kaçının Açık fikirli, dengeli ve vermeye ve almaya istekli olun.

İLGİLİ İÇERİK: Terazi Burcu Ve Özellikleri (23 Eylül-22 Ekim)

Arkadaşı olun

Onun en iyi arkadaşı olun ve onunla yakınlaşın ki Terazi kadını size aşık olsun, çünkü o her zaman sevgili bir arkadaşla vakit geçirmeyi düşünür ve bir kişiyle para için ilişkide kalmayı düşünmez, bu yüzden onunla keyifli bir diyalog kurmak ve onu dinlemek tercih sebebidir.

Aktivitelere Önem Verin

Yaptığınız her şeyde hevesli olun ve Terazi kadınının heyecanlandığı aktivitelere katılın çünkü o duygusal bir ilişki kurmaya çalışır ve işleri uzun süre gayri resmi tutmaz.

Acele Etmeyin

Ona işleri aceleye getirmediğinizi, onun haberi olmadan hızla ilişkiye girdiğinizi gösterin ve seçeneklerini açık tutun çünkü bu ilişkide aceleye geldiğini hissettiğinde çekip gidecektir ve flört, uzun vadeli bir ilişki sürdürmekten daha iyidir.

Çekici ve Zarif Olun

Çekici ve zarif olun, Terazi kadınının dikkatini çekmek için görünümünüze özen gösterin, en güzel kıyafetleri giyin ve onun yanındayken parfüm kullanmayı unutmayın.

Diktatör Olmayın

Diktatör olmayın çünkü doğal olarak özgür ruhlu olmayı ve onu kısıtlayıcı veya sınırlayıcı hale getirmeden onunla flört etmeyi seviyor.

Hatalarını Kabullenin

Zayıf yönlerini anlayın, onunla sohbet edin ve herkese açık olmasını sağlayın ve kusurlarını görmezden gelin.

Eşlik Edin

Onunla doğal bir şekilde konuşun ve zihninizi geliştirmeye çalışın ve fikirlerinizle onu etkileyin ve onunla ilgilendiğinizi kanıtlamak için ona birçok soru sorun ve onu içtenlikle övdüğünüzden ve gezilerinde ona eşlik ettiğinizden emin olun. Onu bir müzenin, serginin veya konserin açılışına davet edin ve ona kısıtlamalar getirmeden bir randevu teklif edebilirsiniz.

Randevular Ayarlayın

Bir Terazi'yi çekmenin ve kalbine ulaşmanın yolu, bu burcun yeni doğan bebeğinin kendini rahat ve bağlı hissetmemesi için ilişkiye girmeyi ve acele etmemeyi gerektirir. Tercih ettiği ilgi alanları ve hobiler ve katılmak için dışarı çıkmaya davet edilebilir. Konserler veya bir randevuya çıkmak gibi onu ilgilendiren bir olay.

Yorum Gönder