Seksin Kadınları Güzelleştirme Etkisi

Kadınların eşleri tarafından ilgi görmek, girdikleri ortamlarda dikkat çekmek ve her zaman genç kalmak istemelerinin altında güzellikleri yatmaktadır.

Yaradılışımızla birlikte gelen cinsellik arzusu ve seks ihtiyacı kadınların güzel görünümlerini de sağlamaktadır. İlk bakışta seks nasıl güzelleştirir diye akıllarında bazı soru işaretleri bulunan kadınların yazımızı başından sonuna kadar okumalarını tavsiye ederiz. Seksin kadınlar üzerinde fiziksel, ruhsal yönde olumlu etkilerinin olduğunu savunan uzmanlar düzenli cinsel ilişkiye giren bayanların güzel görünümlerinde en etkin silahları olan saçlarının ve tenlerinin ışıldamaya başladığının gözlendiğini savunmaktadırlar. Cinsel ilişki sırasında faaliyete geçen hormonlar östrojen üretimini maksimum seviyeye çıkartmakta bu da teninizin daha sıkı, saçlarınızın daha ışıltılı hale gelmesini sağlamaktadır. Cinsel ilişki sırasında kan dolaşımınızın hızlanması sayesinde yüzünüze renk gelecek ve bu da sizin daha güzel görünmenize neden olacaktır. Sabah cinsel ilişkiye girdiğinizde makyaj yapmanıza ve allık sürmenize gerek kalmadan motive bir ruh hali ile iş yerinizde de başarılı olmanız mümkün olacaktır.

Uzmanlar haftada en az üç kez yaşanması gereken cinsel ilişkinin en etkili antideprasanlardan bile daha etkili olduğunu savunmaktadırlar. Kadınların düzenli olarak orgazm olmaları hayata daha mutlu ve umutlu bakmanızı sağlayacağı gibi pozitif haliniz sizin daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Cinsel birliktelikte veya mastürbasyon sırasında vücudunuzda salgılanan feromonlar kadınların daha çekici görünmelerini ve dişiliklerinin en iyi şekilde yansıtılmasını sağlamaktadır. Kadınların çekici görünümlerinde en etkili bölgelerden biri olan göğüsleri cinsel birleşme esnasında ortalama dörtte bir oranında büyür ve dikleşir buda sizin haliyle daha seksi bir kadın haline gelmenizi sağlayacaktır. Dik ve daha büyük göğüsler için farklı arayışlara son verdiren cinsellik sizin de daha çekici görünmenizi kesinlikle sağlayacaktır.

Seksin Kadınları Güzelleştirme Etkisi

Cinselliğin Kadınları Güzelleştirme Etkisi

DAHA BÜYÜK GÖĞÜSLER

Cinsel aktivite, meme uçlarınızın dikleşmesine ve areolanızın daha belirgin hale gelmesine neden olur. Ayrıca, göğüslerinizdeki dokunun şişmesine ve böylece daha büyük bir göğüs görünümüne yol açabilir.

NEMLENMİŞ CİLT

Cinsel ilişki, cildiniz üzerinde anti-inflamatuar etkisi olan bir endorfin akışını tetikler. Ayrıca, cilt esnekliğini ve kolajen üretimini artıran östrojenin salınımını da teşvik eder. Çeviri: daha az kırışıklık, daha fazla ışıltı!

İLGİLİ İÇERİK: Mutlu Seks Hayatı İçin Bilinmesi Gerekenler

DAHA DOLGUN DUDAKLAR

Kan akışındaki bir artış, ağzınızı (biliyorsunuz, ön sevişme sırasında partneriniz üzerinde çok ustaca kullandığınız birini) doğrudan etkiler, bu da dudaklarınızın aslında daha dolgun görünmesini sağlar.

BERRAK GÖZLER

Berrak gözler, dolu kalp, kaybetmeyecek... ama, gerçekten. İşi bitirdikten sonra hissettiğiniz mutluluk hormonu oksitosinin saldırısı, gündüz saatlerinde berrak, uyanık gözler sağlar.

KIZARMIŞ YANAKLAR

Yatakta dönmek kalbinizin hızla atmasına neden olur, kan dolaşımını artırır ve vücudunuz boyunca kan damarlarını genişletir. Bu, bir "seks kızarıklığı" veya "güzel gül yanaklarının" arkasındaki sihirdir.

İLGİLİ İÇERİK: Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir?

Ve bunlar, seks sonrası fark edebileceğiniz potansiyel olarak normal etkiler olabilirken, işte gerçek kadınların "parlamanın" ardından fark ettikleri en ilginç şeyler hakkında konuşmalarının bir özeti.

Çağımızın en sık rastlanılan sorunlarından biri olan strese karşı seks yapmanın da kesinlikle etkili olduğu yapılan araştırmalar neticesinde ortaya koyulmuştur. Seks sırasında salgılanan oksitosin strese neden olan kortizol salgılarını yok ettiğinden stresin ortadan kalkması ile hayata mutlu ve umutlu bakışınız güzel görünmenizi de sağlayacaktır. Sizin strese girmenize neden olan kortizol aynı zamanda karnınızın estetik görünümünü de bozmaktadır. Seks sırasında oksitosin salgısı kortizol seviyesini düşürerek sizin hayal bile edemeyeceğiniz düz bir karına sahip olmanızı sağlayacaktır. Kalp atışınızdan nefes almanıza ve kan dolaşımına kadar onlarca olumlu etkisi olan düzenli cinsellik güzelleşmenizi de yukarıda sizlere sunduğumuz nedenlerle sağlamaktadır.

Yorum Gönder