Neden Bir Kadın Aşk İsterken Bir Erkek Seks İster

Aşk ve seks, bir erkekte ve bir kadında birbirine bağlıdır, ancak her biri bunu farklı görür. Aşk ve seks hakkında ve bunların erkekler ve kadınlar arasındaki etkileşimleri hakkında halk arasında birkaç bilinen söz vardır. İlk söz, erkeğin kadının seks istememesi nedeniyle kadına karşı hayal kırıklığına uğradığını iddia ederken, kadın erkeğin her zaman seks istemesi nedeniyle erkeğe karşı hayal kırıklığına uğrar. İkinci söz, kadının erkeği aşkı bilmediği için suçladığını söylüyor. Erkek ise kadının sadece aşktan bahsettiğini ancak onu uygulamak istemediğini iddia ediyor.

Neden Bir Kadın Aşk İsterken Bir Erkek Seks İster

Neden kadın aşk isterken erkek seks ister

Aşk, Seks ve Testosteron

Testosteron, cinsel dürtüyü ve cinsel arzuyu kontrol eden ana hormondur ve esas olarak bir erkek hormonudur. Kadında testosteron seviyesi, erkeğin seviyesine göre yaklaşık yüzde 5 ila 10'dur. Erkeğin vücudu günde 6-8 mg üretirken, kadının vücudu 0.5 mg üretir. Basit bir hesaplamayla, erkeğin vücudu bu hormonu kadınınkinden iki ila yirmi kat daha fazla üretir.

Gerçek: Araştırmalar, kadınlarda testosteronun yaşla birlikte arttığını ve erkeklerin aksine azaldığını gösteriyor. Bu muhtemelen kadınların daha uzun yaşamasının nedenidir!

Başka bir deyişle, bir erkeğin seks ihtiyacı bir kadınınkinden yirmi kat daha fazladır ve bu nedenle yirmi gündür seks yapmamış bir erkek, bir kadının seks yapmamış olduğu bir yıl sonunda ne hissettiğini hisseder (ihtiyaçtan, arzudan bahsediyoruz).

İLGİLİ İÇERİK: Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir?

Bu basit farkı bilmek, karşı cinsi anlamanıza yardımcı olur. O zaman cinsiyetlerden hiçbirini suçlamamak gerekiyor. Biz sadece farklıyız ve genlerimizde erkeklerin erkek, kadınların kadın olduğu yazar.

Aşk, Seks ve Erkekler ile Kadınların Yaklaşımları

Bir erkeğin doğası, içgüdülerini tatmin etmek ve soyunu olabildiğince yaymak için mümkün olduğunca çok seks aramaktır. Bir kadının doğası ise mükemmel erkeği bulup onunla seks yapmak ve en iyi seçimi ve en iyi yavruyu almaktır. Erkek miktarı, kadın ise kaliteyi arar, böylece erkek seks arar, kadın ise aşkı arar.

Aşk , bir kadının bir erkeğin onun etrafında ve onunla olacağından ve çocukları yetiştirmesine yardımcı olacağından emin olmasına ihtiyaç duyduğu kanıttır, oysa seks bir erkeğin duygusal yükümlülüklerinin doruk noktasıdır.

İLGİLİ İÇERİK: En Güzel Seksi Sözler, Mesajlar ve Ateşli Sözler

Seks, bir erkeğin sürekli karşı karşıya olduğu testosteron baskısını hafifleten fiziksel bir eylemdir. Bu gerilim sona erdikten sonra ancak erkek kadına karşı aşk hissedebilir. Bu yüzden erkekler genellikle doyduktan sonra ortadan kaybolur: Bu aşk değildi, bu testosteron baskısıydı. Seks erkekler için tutkularının ve aşklarının gerçek hayat testidir.

Aşk, Seks ve Karşı Cinsle Hayal Kırıklığı

Bir erkek seks aracılığıyla aşık olur, bir kadın aşk aracılığıyla sekse düşer. Ve bunların hepsi bilinçaltı düzeyinde gerçekleşir - aslında ne olduğunu gerçekten fark etmeyiz.

Bir kadın olmanız veya bir erkek olmanız fark etmez, bu makaleyi okumak hayatınızı değiştirebilir ve sonunda karşı cinsle olan hayal kırıklığınızdan kurtulmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Şimdi var olma nedenimiz, atalarımızın her birinin (hem erkekler hem de kadınlar), içgüdülerine sadık kalarak en az bir cinsel partneri çekmeyi ve çocuk yapmayı başarabilmiş olmasıdır. Bu nedenle, karşı cinsin davranışlarına ve aşk ve seks hakkındaki görüşlerine karşı acı ve hayal kırıklığı hissetmeye gerek yoktur, çünkü bu yaşamın yılıdır ve insan ırkının hayatta kalması ve devamlılığı için varlığımızın parçasıdır.

Yorum Gönder