Evlilik Yıldönümü Sözleri

Eşinize evlilik yıl dönümü sözleri söylemek istediniz ve bu sayfayı buldunuz. Eşinize gönderebileceğiniz en iyi ruhani evlilik yıldönümü sözleri ve mesajları nelerdir? Pekala, şimdiye kadar onunla olan ilişkiniz için, kalbini ateşleyecek bir güzel söz en büyük belirleyicidir. Ona ikinizi bir arada tutan sevginizi ve hayalleriniz hatırlatmanız çok önemlidir.

Evlilik yıldönümü mesajları sizler için itina ile hazırladık. Eminim ki bir ömür boyu eşinizi mutlu etmeyi planlıyorsunuz. Bu sözleri arayan kişi ne kadar da romantik biridir kim bilir. Sevdiğiniz insanı bu denli mutlu etmek istemeniz çok güzel bir şey.

Bizde sizleri düşünerek mutlu olmanızı istediğimiz için sizlere evlilik yıldönümü sözlerini paylaşıyoruz. Yorum yaparak buradan sevdiğinizin yıl dönümünü kutlayabilirsiniz. Böyle mutlu bir güne bizlerde şahit olmak isteriz.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

En Güzel Evlilik Yıl Dönümü Sözleri

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Karı koca olarak nice nice yıllara.

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım… Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım…

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin … yılında yıldönümümüzü kutlarım…

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım…

Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım…

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen bizim hayatımızda bir fark yaratıyorsun. Bize mutlu bir evliliğin neye benzediğine dair bir örnek veriyorsun. Birlikte daha nice yıllar dileğiyle. Seni Çok Seviyorum.

İyi bir evliliğe sahip olmanın sırrı, evliliğin tam, kalıcı ve eşit olması gerektiğini anlamaktır. Evlilik yıldönümün kutlu olsun.

Aşk gerçek olduğunda, sonu yoktur. Umarım daha uzun yıllar kutlama fırsatımız olur. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik, bir kişinin her zaman haklı olduğu ve diğerinin koca olduğu bir ilişkidir. ? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bazen seni kıskanıyorum. Ne de olsa dünyanın en güzel ve zeki kadınıyla evlendin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, sevgili kocam!

Bazen bana nasıl katlandığını merak ediyorum ama sonra benim de sana katlandığımı hatırlıyorum, böylece ödeşmiş oluyoruz. Seni seviyorum! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Pek çok şeyin belirsiz www.suskuncafe.com olabileceği bir dünyada, her zaman emin olacağım tek şey sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Allah bana güzel bir eş ve mutlu bir aile nasip etti. Benim için başka hiçbir şeyin önemi yok. Huzurlu bir evliliğimiz olduğunu görmek gerçek bir mutluluk. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yıldönümümüzde, biriktirdiğimiz anıları hatırlayalım ve henüz yaşanmamış tüm anılara bir göz atalım. Hayatımda olduğun için pişman değilim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Her zaman aynı fikirde olup olmamamız önemli değil. Önemli olan benim seni sevmem ve senin de beni sevmen. Aramıza kimse giremez. Seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Zaman bir döngü içinde tekrar tekrar oynanabilseydi, evliliğimizin ilk yılını tekrar moduna alırdım çünkü muhteşemdi. Senin yaşlanmak istiyorum. Seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bu dünyada en iyi arkadaşımın, kız arkadaşımın ve eşimin aynı kadın olduğunu söyleyebilen birkaç şanslı adamdan biriyim. Bu günü kutlarken, seni çok sevdiğimi ve senin için en iyisini istediğimi bil. Seni Seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bir bakışın kudreti bin www.suskuncafe.com lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur… Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum… Yıldönümümüzü kutlu olsun aşkım…

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Hasretinden prangalar eskittim. Saçlarına kan gülleri takayım, bir o yana bir bu yana… Seni bağırabilsem seni, dipsiz kuyulara. Akan yıldıza. Evliliğim daha nice nice yıllara kadar sürsün bir tanem…

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar www.suskuncafe.com birlikte olmak dileğiyle…

Beni ben yapan senin varlığın canım. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Yorum Gönder

To Top