Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir?

Cinsel hayattan zevk almak ve almak aslında sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte erkeğin zevk noktalarının bilinmesi kadının hayal bile edemeyeceği bir deneyim yaşamasını sağlayacaktır.

Erkeklerin zevk noktaları ve hassas bölgeleri genellikle hepsinde aynı olmasına rağmen karşınızdaki partneri cinsel ilişki sırasında iyi analiz etmenizde sekste sizin de zevk almanız sağlayacaktır. Seks hayatımızdaki tüm kararları vermemizde ve cinsel ilişkiden zevk almamızda çok önemli bir organımız olan beyinde başlamaktadır. 

Kadınlar kadar erkeklerinde görsellikten etkilendikleri yadsınamaz bir gerçek olduğundan sizin partnerinizi görüntünüzle büyülemeniz inanılmaz bir seks deneyiminin kapısını aralamanızı sağlayacaktır. Erkeği tahrik edici iç çamaşırları, parfüm, bakım kesinlikle etkisini gösterecek ve sizin de ilişkiden zevk almanızı sağlayacaktır. 

Erkekler için görselliğin kesinlikle inkar edilemez etkileyiciliği renkler ve farklı parçalarda gizlidir. Erkeklerin tümü boyunlarından etkilendikleri gibi sizin ufak ve seksi öpücüklerinizi partnerinizi tahrik etmenizi rahatlıkla sağlayacaktır.

Kadınlar genellikle bir erkeği heyecanlandıran ve ona zevk veren vücut yerlerini bilirler ve bunlar genellikle bir kadının vücudundaki sıcak yerlere çok benzer, örneğin kulak, dudak, göğüs, cinsel organ ve boyun. Ancak uzmanlara göre çoğu erkek arasında bilinen bazı heyecan yerleri vardır ki kadınlar bunları bilmiyor olabilir.

Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir

Erkeklerin zevk aldıkları noktalar

Erkeklerin zevk aldıkları noktalar arasında kulak bölgesi de ön sevişme sırasında uyarılmasını sağlamaktadır. Kulak bölgesine diliniz ve dudaklarınızla yapacağınız temas kesinlikle etkisini gösterecek bir uygulama olacaktır. Kadınların en hassas bölgeleri arasında yer alan göğüs uçları erkeklerinde zevk aldıkları noktalar arasında yer almaktadır. Ön sevişme ve cinsel birleşme sırasında erkeğinizin göğüs uçlarına dokunmanız veya öpmeniz de kesinlikle uyarıcı etki yapacaktır. Yapılan araştırmalar halk arasında bilinenin aksine erkeklerin anüs bölgesine temastan da hoşlandıklarını ortaya çıkarmıştır. Erkeklerin zevk aldıkları bölgeler arasında sırtları da gelmekle birlikte onu alevlendirmenizi sağlayacak bir masaj kesinlikle etkili olacak uygulamalar arasında yer almaktadır. Erkeklerin ayaklarında da zevk aldıkları bilindiğinden masajı bu bölgeye de uygulamanız faydasını kesinlikle gösterecektir.

İLGİLİ İÇERİK: En Güzel Seksi Sözler, Mesajlar ve Ateşli Sözler

İşte kadınların belki de bilmediği ve onu heyecanlandıran ve cinsel uyarılmasını artıran bir erkeğin vücudunun beş alanı:

Aklı Başından Alıcı Sözler

Bir kadının bir erkeğin kulağına cinsel kelimeler fısıldaması bir erkeği heyecanlandırır. Zihin, erkekleri büyük ölçüde tahrik eden alanlardan biridir ve son araştırmalar, bir kadının seksi kelimelerle fısıldandığında merkezi sinir sisteminde (beyin) uyarılma durumunun yoğunlaştığını göstermiştir. Bu durumda vücut doğrudan zihni takip eder ve heyecanlanır.

Alın Uyarılması

Kadınlar genellikle bir erkeğin alnının erkekler için heyecan yerlerinden biri olmadığını düşünürler, ancak kadınların erkeğin vücudunu heyecanla dolu bir alan olarak düşünmeye başlaması gerekiyor. Kafa ve saç derisini milyonlarca sinir ucu kaplar, saçtan alına doğru hafif bir masaj, zevk hislerini tetikler ve kişinin cinsel ruh halini iyileştirebilecek hormonlar olan dopamin ve serotonin salınımını tetikler. Kadının erkeğin kucağında otururken saçını okşaması ve alnını öpmesi tercih edilir.

Boyun Ensesi Uyarılması

Bu durumda, kadın bir tüy veya parmaklarını veya boyun arkası ve köprücük kemiği bölgesinde herhangi bir hafif dokunuşu kullanır, bu da erkeğin cinsel heyecanını artırır. Kadınların hafifçe boynun arkasına dokunarak ve diğer elin yumuşakça köprücük kemiği bölgesinde gezinirken kulak memesini öpmek için bir dizi dokunuş karışımı kullanmaları gerekir.

Alt Karın Uyarılması

Kadın, göbek deliğini öpmeye başlar, sonra elleriyle etrafındaki tüm alanı dokunarak çalışır. Göbek ile pelvis arasındaki karın bölgesindeki alan, bir çeşit baştan çıkarıcı oyun alanıdır. Kan pelvise doğru akarken ve cinsel uyarılma artarken, bu alana ve bu alandan hareket etmek, vücutta cinsel gerginliği tetikler ve cinsel uyarılmayı artırır.

Ayak Uyarılması

Kadın, erkeğin çoraplarını çıkarır ve bir nemlendirici kullanarak ayakları masaj yapmaya ve ovalamaya başlar. Amerikalı profesör ve yazar Ian Kerner, erkeklerin ayak masajını sevdiklerini söylüyor. Ayaklarda bir erkeği heyecanlandıran birçok hassas nokta vardır. Amerikalı uzman, kadının bu masajda bazen erkeğin heyecanını artırmak için dudakları (parmakları öpme veya dokunma) ve göğsü (masaj sırasında göğsün ayaklara dokunması) kullanmasını önerir.

Dudaklarını iyi kullanmayı bilen kadınlar erkeklerinin zevk aldığı bölgelerde partnerini havaya sokmasını da rahatlıkla sağlayabilirler. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerinde bacaklarına seksi dokunuşlardan hoşlandıkları bilinmektedir. Kadınların zevklenmesini sağlayan erkeklerin parmakları aslında kendilerini sekse hazırladıkları bölgeler arasında yer almaktadır. Erkeğinizin parmaklarına ve parmak uçlarına yapacağınız dokunuşlar, öpücüklerde sekse hazırlanmasını sağlayacaktır. Erkeğin en duyarlı bölgesi olan cinsel organı ve testisleri de şüphesiz en çok zevk aldığı bölge olarak kabul edilmektedir.

Yorum Gönder