En Güzel Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları

Mutluluğunuzu daim etmek adına en güzel sevgi sözleri , sevgi mesajları ve sevgiliye sevgi sözleri hazırladık. 

Sevgi denildiği zaman bile insanın içine bir mutluluk huzur doluyor. Kısa sevgi sözlerini sevdiğinize gönderebilir durum sözleri olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

İçinizde bulunan bütün duygulara sevginizi de katarak bu hisleri sözlere dökmek isterseniz burada sizlere için derlediğimiz yazımız size yardımcı olacaktır. Sevgi sadece sözlerle değil ufak bir gülümseme ile dahi gösterilebilir. Kişinin içindeki duygusal yarayı kapatmak için en güzel anlamlı sevgi sözlerine şöyle bir göz atalım..

En Güzel Sevgi Sözleri

Anlamlı Sevgi Sözleri

Sevmeyi bilmiyorsan eğer, mutlu olamıyorum diye isyan etmeyeceksin.

Seni sevmek, dünyanın en zor işi olsaydı, yine de vazgeçmez ve sevmeyi başarırdım seni.

Doğan her yeni gün ile beraber, uyandığımızda gözlerin doğuyor gözlerimin içine güneşim.

Öyle bir yârin olsun ki dostum, seni öpmediği gün uyku tutmasın, seni duymadığı gün mutlu olmasın.

Senin adın geçmiyor ise içinde, tüm cümleler anlamını yitirmiştir benim için. Ne okumayı seçerim, ne yazmayı.

Dünyanın her yerinde seni aradım bulamadım. Meğerse ilk aramam gereken yerde beni beklermişsin. Kendi içimde.

Seni sevmelere doyamıyorum. Acaba besmele çekmeden mi başladım seni sevmeye?

Bir gül olsaydım beni sımsıkı tutmanı isterdim. Öyle ki dikenlerimi sana saplayıp, içine, kalbinin derinlerine nüfuz edebilmek için.

Çok tehlikeli bir uçurum gibiydi gözlerin, öyle ki düşmek istemesem de düşüverdim içine.

Kusursuz bir kul görmek istersen aynaya bak. Orada gördüğün bu dünya güzeli kadın, kâinatın sekizinci harikasıdır benim için.

Allaha uzattığım ellerimsin, dudaklarımdan çıkan duamsın, gelecekte alın yazımsın, kaderimin bana getirdiği deli sevdamsın, iyi ki varsın.

İnsanlar gökyüzünde ki yıldızlar gibiydi, ben hepsini bir kenara ayırıp güneşimi, ayımı yani seni seçtim.

Aşkın kalbime ektiğim bir tohumdu önce. Sevgim le suladım fidan oldu. Şimdi ise içimde sadece sen varsın, ben sen oldum hayatım.

En Güzel Anlamlı Sevgi Sözleri

Bir meltem rüzgârı eserse sol yanağına, bilgi o rüzgâr sana dudaklarımı getirmiştir. Kabul et ve yüreğine koy aşk dolu busemi.

Bir günde dört mevsimi bir bedende yaşar mı insan? Seni sevince anladım, benim için sadece tek mevsim var ve adı sensin sevgilim.

Bir evladımı, bir de seni kendimden vazgeçecek kadar seviyorum sevgilim. Sen olmadan hayat benim için yok hükmünde.

Ey kalbim, illa seveceksen eti kemiği değil, karşında kinin yüreğini sev. Et ve kemik geçer gider, sevgi bir defa sardı mı yüreği, ömür boyu yanından ayrılmaz.

Bir meleğin kanatlarına yükledim aşkımı, sana getirip avuçlarına koysun diye. Al o aşkı ve koy şimdi yüreğine sevgilim.

Sensiz yemek boğazımdan geçmiyordu. Artık sensiz nefes de alamaz oldum. Gel beraber nefes alalım aşkım, sensiz yaşayamaz oldu sol yanım.

Seni, bir müptezelin uyuşturucuya olan bağımlılığı gibi seviyorum. Sensiz sinir krizleri geçiriyor, kendimi kaybediyorum.

Gece olmasın istiyorum artık. Çünkü aramızda tek engel geceler. Seni benden koparan ve sarılamadığım, koklayamadığım, öpemediğim o lanet gecelere düşmanım.

Seni beynim değil kalbim seçti, ben tüm mantıksızlık ve zorlukların içinde mücadele ederek beynimin inadına seviyorum seni.

Öyle kolayca kırma kalbimi, unutma o kalbi seni de beni de sonsuz seven Allah yarattı. Allah aşkına sev beni.

Hiç şiir yazmamış olan ben, seni tanıdığım günden sonra şair oldum. Artık her kalemi elime aldığımda, sana olan sevdamı döküyorum mısralara.

Sabahları uyanmak istemiyorum kendi gerçekliğimde. Seni görebildiğim tek yer rüyalarım ve rüyalarımda ölesiye seviyorum seni.

Benim için ağlama sevgilim, gözyaşlarına kıyamam senin. Üzülme seni öylesine seviyorum ki dünyalara değişmem neşeni.

Sen istediğin kadar bana seni sevmiyorum de. Gözler kalbin aynasıdır asla yalan söylemez. Beni çok sevdiğini okuyorum göz bebeklerinden.

Sev beni delice, hayat kısa. Rüzgâr ol, yağmur ol gel saçlarımı okşa. Gir yüreğime ve ölene dek oradan asla çıkma.

İnsan boğulacaksa, yalnızlığın nehirlerinde değil, sevdanın okyanusunda boğulmalı.

Sevgi paranın satın alabildiği şeyler değildir. Aksine paranın asla satın alamayacağı şeylerdir. Sevgi pahalı bir saat, lüks bir restoranda yenilen bir yemek değildir. Sevgi mutlu olduğun kişiyle yaşadığın her andır.

Anlamlı Sevgi Sözleri

Dünyanın en güzel enstrümanı bile, senin sesinden güzel olamaz benim için. Sen ruhumu dinlendiren melodimsin aşkım.

Başkaları için tek kelime anlam ifade etmeyebilirsin. Benim için ise tüm kelimelerle kurulan güzel cümlelerin hepsisin.

Seni ne kadar sevdiğimi bilseydin, beni kabul etmediğin için suskuncafe.com kahrından ölürdün.

Sen üşüdüğümde açıp beni ısıtan güneşim, sen dudaklarım kuruduğunda yüzüme damlayan yağmur tanesisin. Sen benim hayat pınarımsın.

Sevginin paylaşmak olduğunu, seninle yüreğimi paylaşınca anladım sevgilim. Şimdi aynı bendende tek can gibiyiz.

Gerçek sevgi anlık olan değil, sonsuz olandır. Bu yüzden gözlerimi kapatana kadar yanındayım sevdiceğim.

Seni it gibi sevdiğimi anlaman için, illa ki bir tarafını mı ısırmalıyım? Aç kulaklarını dinle işte güzelce söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Leziz bir yemeği yemek gibi seviyorum seni. Kendimi durduramadan, aç gözlülükle ve tıka basa.

Sevgiliye Sevgi Sözleri ve Mesajları

Tek bir günahım var benim, o da seni kendimden daha fazla sevmek, cezamı çekmeye seve seve razıyım aşkım.

Sırf başkası mutlu olsun diye sevme, çünkü sadece başkaları için sevenler, kendi değerlerini bilmezler. Kendi değerini bilmeyen birinin ise sevdiği insan değerini bilmez.

Aşk bahçemde bir papatya gibisin, ne zaman seviyor, sevmiyor diye yapraklarını koparsam, sevmiyorsun çıkıyorsun.

Ölmemi bekleme beni sevdiğini söylemek için. Bak günlerim sayılı, sevgi öyle bir şeydir ki, insan sevdiğini her an kaybedebileceği için söylemelidir her gün onu çok sevdiğini.

Sevmek dış görüntüyü beğenmek olmamalı sadece, sevmek o insanın bir bakışını, konuşmasını, mimiklerini, kısacası her şeyini beğenmek ile ilgilidir

Allah’ım sana tek duam, onun canını almadan önce al beni yanına. Ölüm bile onun acısını görmekten daha az acıtır çünkü canımı.

Sevgiliye Sevgi Sözleri ve Mesajları

Ey sevgili, bu fani dünyada ömrüm seni aramakla geçti. Ne mutlu, çok şükür ki Allah seni bana yar etti.

Sen umutlarımın sahibi, biricik eşim, kalbimin kraliçesi, yaralı bedenimin ilacısın sevgilim. Sensiz hiçbir günüm, gecem geçmesin.

Sevdamı evinin duvarına yazdım, beni sevmesen bile benim sana olan sevgimi her sabah görebil diye.

Değişmeyen tek şey, değişimin kendisiymiş. Benim aşkım da sana karşı asla değişmeyecek sevgilim.

Sen yoksan eğer hayatımda, kanım akmasın damarımda, gözyaşı kalmasın ağlamaktan göz pınarlarımda ve kalbim atmayı kessin yokluğunda sevgilim.

Güneş sisteminde ki en güzel gezegensin sen. Sana ulaşmak için kâinatın sonuna dahi giderim. Senin için can vermem gerekirse sevgilim. Hiç düşünmeden ömrümü yoluna sererim.

Ben seni unutmak için değil, her gün hatırlamak ve geleceğime kazımak için sevdim. İsterse dünyam yansın, hatta kopsun kıyamet, cehennem düşsün üzerime www.suskuncafe.com yine de senden vazgeçmeyeceğim.

Sen ellerimi tuttuğun sürece gelsin tüm kötülükler üzerimize, sevgimizin aydınlığı yok eder hepsini, umut dediğin aşkın silahıdır, tüm karanlıkları aydınlığı ile aydınlatır.

Sen benim beyaz güvercinimsin, kanatlarında umut, gagasında sevgi taşıyan. Ve ben seni öyle kolayca gökyüzüne bırakamam. Korkarım kaybolacağından ve bana bir daha dönmeyeceğinden. Çünkü sen gidersen hayat benim için biter sevdiceğim.

Ne yollara girdim sonu belli olmayan, ne zorluklarla mücadele ettim, kalmadı dermanım yorgunluktan ama pes etmedim. Beni bir tek sen pes ettirdin aşkım, bir tek sana karşı böylesine zayıf ve çaresizim.

Kapa gözlerini, dal rüyalara. Bir gül bahçesinde hayal et kendini. Ellerini uzat dokun bana, dokun ki güller koksun buram buram vücudunda ve aşkımın ateşini kazısın yüreğine sevgilim.

“Bir gün, öptüğüm adam nefesimi kesecek, onsuz yaşayamayacağımı anlayacağım. Bir gün nefes almak gibi sadece ona ihtiyaç duyacağım. Anlayacağım ki, her nefes alış verişim de bu adam, her kalp çarpıntımda onun adı. Hayat tesadüflerle dolu ama biliyorum o alnımın yazısı, biricik sevgilim, kaderin bana armağanı, sevmeye doyamadığım, hayatımın ışığı.

Nerede olursam olayım, ne olursa olsun, her zaman seni düşüneceğim ve seninle birlikte geçirdiğimiz zamanların en mutlu zamanlarım olduğunu anacağım. Eğer bir kez daha seçme şansım olsaydı, her şeyi tekrar yapardım. Yüreğimdeki tek pişmanlık, seninle geçirdiğim günler değil asla, sensiz geçen günlerim. Sensiz yaşadığım 100 yıldansa, seninle geçireceğim 1 güne razıyım. Aşkın takviminde zaman sonsuza devinir. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim.

Aşkım okyanus olsaydı, yeryüzündeki tüm toprakları kaplardı. Aşkım çöl olsa, görebileceğin sadece kum olurdu. Eğer aşkım gece parlayan bir yıldız olsaydı. İnsanların görebilecekleri tek ışık bu olurdu. Aşkım kanatlarım olsaydı, gökyüzünde yükselirdim. Böyle çok severken seni hiçbir şey diyememek çok zor. Hayalin içime büyüyor. Benden her şeyi alabilirler ama seni asla.

Şu dünyada sevdiğin birini bulmak ve onunda seni aynı şekilde sevmesinden daha muhteşem bir duygu olamaz. Ama ruh eşini bulmak, bunun da ötesinde harika bir duygudur. Ruh eşin seni herkesten daha iyi anlıyor ve seni destekliyorsa, dünyadaki en şanslı kişisin demektir. O yüzden www.suskuncafe.com gözlerin içine bakıp ve ellerini tutarak, sana dünyanın en şanslı adamı olduğumu söylememe izin ver sevgilim.

Aşk engel kabul etmez. Engelleri aşar, çitleri atlar, umutla dolu hedefine ulaşmak için duvarları yıkar. Aşk sana verilmez, onu sen hak edersin. Cesaretinle, umudunla aşka layık olursun. Sana layık olmak için engelleri aştım, çitleri atladım, umutla dolu yeni bir hayatın kapısını açtım. Benimle aşkın kapısından geçmeye var mısın?

Yorum Gönder