En Güzel Aşk Mektupları / Sevgiliye / Yeni

Sayfamızda sevgiliye yazılmış birbirinden güzel aşk mektupları yer almaktadır. Ayrıca en güzel aşk mektupları , aşk mektubu oku yeni, hüzünlü aşk mektupları, aşk mektubu kısa, sevgiliye aşk mektubu, çok çok güzel aşk mektubu, kısa aşk mektupları, uzun aşk mektupları, etkili aşk mektupları, son mektup, sevgiliye duygusal aşk mektubu, anlamlı aşk mektupları, eşe uzun aşk mektubu, gönderilmemiş çok güzel aşk mektupları, romantik aşk mektubu oku...

En Güzel Aşk Mektupları

Aşk Mektupları

Seni Seviyorum

Aşk, güzellikle başlar... İlk önce huzur verir, seni mutlu eder, içinde uçuşan kelebeklerle neşelendirir ve ayaklarını yerden keser... Ancak sonra, yavaşça acı vermeye başlar; o uçan kelebeklerin her birini tek tek öldürür ve her bir kelebek öldüğünde bir parçan da sen ölür. Bir zamanlar huzur veren aşk, acı vermeye başlar ve seni yükseltirken bir anda yer çekimine teslim olursun... Kalbin kanar, derin yaralar alırsın. Bir zamanlar huzur dolu olan aşk, bir anda bataklığa döner. Ne kadar çırpınırsan, ne kadar direnirsen o kadar batarsın. Ne kadar acı verirse versin, ne kadar canını yaksa da, aşk yine de güzeldir. Belki de bir çeşit yeniden doğuşu yaşarsın ve hemen ardından yeniden ölümü. AMA TÜM BUNLARA RAĞMEN SENİ SEVİYORUM!

Sevgiliye Aşk Mektubu

Bu satırları yazmaya başlamadan önce, kalemim bir süreliğine duraksadı. Çünkü hislerimi ve senin için olan sevgimi ifade etmek için ne sözcüklerin ne de cümlelerin yeterli olduğunu düşünüyorum. Ancak senin için olan derin sevgim ve tutkum, beni bu mektubu yazmaya itti.

Kelimeler, içimde fırtınalar koparan bu duyguyu nasıl ifade edebilir ki? Seninle ilk karşılaştığımız andan itibaren, kalbimde yer eden ve her geçen gün daha da büyüyen bir aşk tohumu ekildi. Sana baktığım zaman, dünyam aydınlanıyor ve yaşamın tüm zorlukları birer birer yok oluyor. Senin varlığın, benim hayatımda büyülü bir etki yaratıyor.

Her an seni düşünüyorum. Güneşin doğuşuyla, senin güzel yüzün aklıma geliyor ve tüm güne enerji veriyor. Gecenin karanlığında, senin parıltılı gözlerin yıldızlar gibi parlıyor ve beni aydınlatıyor. Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli hazine kutusuna ekleniyor.

Gülüşün, benim için dünyanın en güzel melodisi. Kısmetimiz olan bu aşkı, kucaklayıp koruyacağım. Her ne olursa olsun, seni her zaman sevecek ve değer vereceğim. Seninle birlikte, en güzel hayallerimi gerçeğe dönüştürebileceğime inanıyorum.

Senin sevgin, hayatıma anlam katan en güçlü kuvvet. Seninle birlikte olmak, hayatımdaki en büyük ayrıcalık. Seni seviyorum, her zaman seni seveceğim. Seninle olmak, en büyük dileğim. Seni sevmek, benim için en güzel duygu. Seni düşünmek, benim için en güzel düş. Seninle birlikte yaşlanmak, benim en büyük hayalim.

Biliyorum ki, bu mektupla ifade etmeye çalıştığım sevgim, aslında kelimelerle ifade edilemez. Ancak yine de, bu mektup senin için olan derin sevgimin ve takdirimin bir işareti olabilir. Seni seviyorum ve her zaman seveceğim.

İLGİLİ İÇERİK: En Güzel Anlamlı Aşk Sözleri / Aşk Mesajları

Aşk

"Seni ilk gördüğümde aşık olmuştum. Gençlik çağımdaydım ve seni sevdim. Ancak sevgim karşılıksız kaldı. 20 gün boyunca sevgililik yaşadık; ne var ki, mutluluğum tam 20. günde son buldu. Arkadaşların bu durumu öğrenip dalga geçince, tereddütsüz ayrıldın. Hiç düşünmeden, üzerine bir de yalan söyledin, "unutamadığım birisi var" dedin. Ardından, acımasızca gittin ve biz bittik. Aslında, ben bittim; sen ise hayatına devam ettin. Bugün, senin ayrılışının üzerinden tam 3 yıl 20 gün geçti. Ben hala aynı yerdeyim, hala aynı acıyı yaşıyorum. Eğer gelip de bana "geri gel" desen, ne yazık ki sana geri dönecek kadar kendime hâkim olamam. Ama bu durum, beni tüketiyor. Önce ailem beni yıktı, sonra sen...

Kokun hala burnumda, her gün sosyal medya hesaplarına bakıyorum. Fakat senin bunlardan habersiz olman, tüm bunları bilmiyor olman, daha da acı verici. Eğer gelsen, yine gideceğini biliyorum. Bu yüzden bana gelme, uğraşma... Al kalbimi, git. Belki o zaman yeniden sevebilir, yeniden aşık olabilirim. Ve belki de bu sefer, üzülmem. Yeter artık..."

Hep Aynı

"Küçükken en sevdiğim etkinlik, deniz kenarında kumdan kale yapmaktı. Her zaman bilirdim ki bir dalga gelecek ve beni ve tüm çabalarımı yerle bir edecek. Ama yine de bıkmadan, usanmadan devam ederdim kumdan kalelerimi yapmaya. Şimdi büyüdüm, belki artık kumdan kale yapmıyorum ama hayatım o kumdan kaleye döndü. Ben sürekli çabalıyorum, bıkmadan usanmadan sıfırdan başlıyorum. Tıpkı çocukluğumda kulemi yıkan o hırçın, zamansız dalga gibi, hayatımda sen varken, sen de ben çabaladıkça acımadan yıkıyorsun. Sonra bir süre duruyorsun, ben tekrar ayağa kalkıyorum ve sen yeniden 'tamam' diyorsun, 'tam zamanı, yıkmalıyım'.

Bile bile insan neden aynı hataları yapar ki? Her insan aslında birbirinin aynısıdır. Herkesin aşağı yukarı derdi aynıdır. Kimisi gülüp içine atar, tek kaldığında ise dışa vurur. En kötüsü de budur, kendi kendini yıpratırsın. Üzülen de sensin, kendini teselli edecek olan da...

Bazıları vardır ki, duygularını aleni yaşarlar. Bence bu en doğru olanıdır. Çünkü onları seven kişiler mutlaka vardır ve onları mutlu etmek www.suskuncafe.com için çabalarlar. Evet, belki tamamen mutlu olmazlar, anlık mutluluk yaşayıp sonra eski haline dönerler, ama asıl önemli olan bu kıymetini bilmediğimiz anlık mutluluklar.

Aslında bir döngü içinde olduğumuzu hiç düşündünüz mü? Çünkü son zamanlarda tek düşündüğüm bu. Geçmişime bakıyorum, hep aynı hikayeler var. 'Artık kimseyi bu kadar sevemem' demişim, her seferinde biri gelmiş ve öncekini unutturup her şeyi rüya gibi yapmış. Bu sefer, aynı cümleleri ona kullanmışım, 'ondan başkasını sevemem' diye. Bu döngü içinde olmak, içinde olduğum ilişkinin keyfini çıkarmamı engelliyor. Sonuçta, bu da gidecek, çünkü kimse sonsuza kadar kalmaz ve kimse seni olduğun gibi sevmez.

'İç güzellik önemli' diyenlere inanmayın, çünkü herkes, dış görünüşte senden daha iyi birini bulduğunda hemen gider. Aksini yapabilecek nadir erkekler vardır ama onları bulmak, unicorn bulmaktan daha zor

Seni Öyle Çok Seviyorum ki

"Karşımdasın... Elim uzanıp sana dokunabiliyor. Bu ne büyük bir mutluluk... Gördüğüm en güzel şeysin. Senin ötesinde tanımlayabileceğim hiçbir şey yok. Benim dünyamda her şey senin adınla anılıyor. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eseri gibisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana verdiği armağansın ve her geçen gün hayranlığım artıyor. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Ne kadar gerçeksinsin...

Gözlerimi açıyorum ve sen varsın, kapıyorum ve yine sen... Bitmeyen bir serüven. Günümün en keyifli anı, uykumun en tatlı rüyası... Seni nefes alıyorum, havadasın. Seni kokluyorum, doğadasın. Şimdi sonbahar gibisin. Ya da sonsuz bahar. Seni yaşıyorum, canımdasın... Canımsın... Sarılsam sana, bin yıl geçse, bir an bile ayrılmasak... Ten tene, yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak ve sesin beni sarhoş etse.. Ne kadar içimdesin...

Bir saniye bile sensiz geçirdiğim bir an iste benden, veremem. Sensiz geçecekse zaman, istemem. Seninle yeniden doğdum, yeniden doğuşun kanıtıyım ben. Senin öncesinde geçen zamanı, sana ulaşmak için geçirmişim, kim olduğumu bile bilmiyordum. Şimdi başımı çeviriyorum ve geriye bakmıyorum bile.

O yol yüründü ve bitti, artık seninle yürünecek tamamen yeni bir yol var önümde ve yorgunluk nedir bilmiyorum... Ne kadar aklımdasın...

Ah, sensiz kaldığım anlarda, gördüğüm bütün duvarları yıkmak istiyorum..

Sanırım ardında seni bulacağım... Ne ayrı koyduysa bizi zaman ya da yollar, bir kalemde silmek istiyorum. Sana dokunmamı engelleyen www.suskuncafe.com ne varsa, bir kadehi yere çarpar gibi parçalamak istiyorum... Ne kadar özlüyorum seni...

Hep var ol, benimle ol, bende ol... Ben sendeyim, yüreğimi yüreğinin üstüne koydum. Bu AŞK, başka isim arama. En koyusu, en delisi, en tutkulusu... Seninle ilgili çok şey öğreneceğim. Bilmediğim çok şey var. Ama bir şey var ki, o kadar net biliyorum ki... SENİ ÖYLE ÇOK SEVİYORUM Kİ...."

Tek Gerçeğimsin

Ne kadar yakınında olursam olayım, sen hep benden uzaktasın gibi geliyor. Belki de aslında hep yanımdasın, bilemiyorum. "Seni seviyorum" demekte zorlanıyorum, çünkü her "seni seviyorum" demeye çalıştığım anda boğazım düğümleniyor. Korkuyorum, sevdiğim adam. Senin beni sevmemeni düşünmek bile korkutuyor beni. Senin benden ayrılma ihtimalinden korkuyorum. Evet, seni seviyorum ama özlemim sevgimden daha ağırlaşıyor bazen.

Sana sarılmak, başımı omzuna koymak, o muhteşem kahkahalarını yanımda atarken izlemek ve beraber ağlamak istiyorum. Gözlerinin içine bakarak sana 'AŞK' demek istiyorum ve çok daha fazlasını... Seninle www.suskuncafe.com kurduğum en güzel hayallerim var. Özlemimsin, hasretimsin, geleceğim ve sevdiğim adamsın. Sen ömrümün anlamısın, hastalığımın şifası. Sen benim tek gerçeğimsin.

Söz Veriyorum Seni Ölene Dek Sevmeye

Sana bir söz veriyorum: seni sevmek ve seni severken ölmek için. Ölene dek her nefesimi senin için alacağım, her gece yatağıma uzandığımda seni hayal edeceğim. Hatta gökyüzüne bile baktığımda seni göreceğim. Ancak korkuyorum; aşkından deliye döneceğimden, aşkımıza senin kadar değer veremeyeceğimden korkuyorum. Ama yine de söz veriyorum, aşkım... Dizinin dibinde ölmek ve ölene dek seni sevmek için.

Yorum Gönder