Doğum Günü Dilekleri İçin Teşekkür Etmenin 50 Yolu

Doğum günleri, doğum günü partileri, doğum günü pastası yemek, en sevdiğiniz mağazalardan ücretsiz şeyler almak ve içten doğum günü mesajları almak gibi birçok nedenden dolayı harikadır.

Bu günlerde, insanların tatlı ve/veya komik Facebook gönderilerinde ve hatta Instagram hikayelerinde ve yorumlarında size 'Doğum günün kutlu olsun' demesi alışılmadık bir durum değil.

İnsanlar size mutlu bir doğum günü dilemek için zaman ayırdıklarında, yapılacak doğru şey teşekkür etmek ve bu mesajlar için takdirinizi göstermektir. Özel gününüzde aldığınız doğum günü dilekleri için nasıl teşekkür edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Doğum Günü Dilekleri İçin Teşekkür Etmenin 50 Yolu

Doğum Günü Kutlamaları İçin Teşekkür Etme Sözleri

1. Bugün aldığım tüm tatlı doğum günü dilekleri için çok müteşekkirim! En sevdiğim insanlarla geçirdiğim bir yıl daha için minnettarım.

2. Doğum günümü hatırlayan herkese ve hatırlamayanlara hatırlattığı için Facebook'a teşekkürler… merak etmeyin, doğum günüm için bana mesaj bırakmak için hala vaktiniz var!

3. Tüm güzel doğum günü mesajları ve gönderileri için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim! Tüm güzel sözler, hepinizin hayatımda olması beni çok özel ve onurlu hissettirdi!

4. En iyi doğum günü hediyesi, her birinizin hayatımın bir parçası olmanızdır. Tüm doğum günü mesajlarınız için teşekkür ederim, bu benim için dünyalar demek.

5. Tüm harika doğum günü gönderileri için teşekkürler! Her birini okumak benim için çok önemliydi ve hepinize minnettarım!

6. Aldığım tüm doğum günü mesajlarından çok etkilendim! Hepiniz bu doğum gününü çok özel yaptınız ve hayatımda olduğunuz için çok müteşekkirim.

7. Bir yıl daha büyük, en muhteşem aile ve arkadaşlarla bir yıl daha. Tüm doğum günü dilekleri için teşekkür ederim.

8. Tüm doğum günü dilekleriniz harika bir günü daha da güzelleştirdi. Bu günde beni düşündüğünüz için çok teşekkür ederim, çok değerlisiniz!

9. Harika doğum günü dileklerinizi okurken ne kadar minnettar olduğumu anlatamam! Bir insanı nasıl özel hissettireceğini gerçekten biliyorsun. Hepinizi seviyorum!

10. Doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ederim! Her mesaj yüzümde bir gülümseme yarattı ve günümü çok daha özel kıldı.

11. Arkadaşlarınız ve ailenizle harika bir gün geçirdik ve doğum günü mesajlarınız günü daha da harika kıldı. Bugün beni düşündüğünüz için teşekkür ederim, hepinize minnettarım!

12. Nazik, düşünceli ve güzel sözleriniz bu doğum gününü hayal bile edemeyeceğim kadar özel kıldı. Teşekkür ederim!

13. Bugün hissettiğim mutluluk ve neşe çok büyük! Bugün benimle vakit geçiren herkese ve doğum gününü kutlamak için zaman ayıran herkese teşekkür ederim. Seviliyorsunuz!

14. Doğum günümde beni düşündüğünüz için hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize en büyük öpücüklerimi ve en sıcak kucaklamalarımı gönderiyorum!

15. Her doğum günümde hayatımda kaç tane harika insan olduğunu hatırlıyorum. Tüm doğum günü dilekleri için çok teşekkür ederim, çok değerlisiniz!

16. Bugünü düşünürken, aldığım tüm doğum günü mesajları için minnettarlığımı göstermek için bir dakikanızı ayırmak istedim. Hepiniz benim için çok değerlisiniz ve www.suskuncafe.com nazik sözleriniz ve dilekleriniz her birinizin neden hayatımın bu kadar özel bir parçası olduğunuzu pekiştiriyor. Hepinize bir kez daha teşekkür ederim, hepinize sevgilerimle!

17. Bu kadar çok güzel doğum günü dilekleri ve güzel mesajları aldıktan sonra nasıl hissettiğimi tarif bile edemiyorum. Hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.

18. Tüm doğum günü aşkları için çok minnettarım! Benim günümü aydınlatmak için günlerinden biraz zaman ayıran herkese teşekkür ederim.

19. Bu, bana mutlu yıllar dileyen herkese gidiyor! Bu günü ekstra özel kıldığınız için hepinize teşekkür ederim. (kalp-kalp)

20. Harika bir yıl daha geldi ve geçti ve bu kadar çok harika deneyimi ailem ve arkadaşlarımla paylaşabildiğim için çok minnettarım. Doğum günü dilekleriniz için ve sadece doğum günümü değil, her günü çok özel kıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize sevgi ve şükranlarımı sunuyorum!

21. Bu çok özel bir doğum günüydü ve hepinize teşekkürler. Tüm sevgimi ve minnettarlığımı sizlere gönderiyorum!

22. Doğum günüm sona eriyor, ancak tüm harika doğum günü mesajlarınız beni gelecek yıl boyunca mutlu tutacak. Her biriniz için minnettarım. Kucak dolusu sevgiler!

23. En harika doğum günü kutlamalarından sonra kalbim çok dolu ve güzel doğum günü mesajlarınızı okumak bu duyguyu biraz daha uzun süre tutmama yardımcı oluyor! Hepinizi seviyorum ve teşekkür ederim!!

24. Doğum günümü her zaman sabırsızlıkla bekliyorum çünkü en çok sevdiklerimle vakit geçirmek için harika bir bahane ama tüm doğum günü dileklerin bu doğum gününü daha da güzelleştirdi! Hepinizin hayatımda olduğu için çok minnettarım. Teşekkür ederim!

25. Bugün çok fazla doğum günü mesajı aldım ve söylemeliyim ki, hiçbirinin benimle yaşım hakkında alay etmemesine şaşırdım! Ve bu incelikle yaşlanma üzerine. Ama cidden, yürek ısıtan mesajlar için hepinize teşekkür ederim, hepsini çok sevdim! Sizler en iyisisiniz!

26. Bugün doğum günümde aldığım tüm güzel mesajlar için en içten şükranlarımı sunmak istedim! Hayatımda bu kadar çok harika insan olduğunu bilmek, bugün alabileceğim herhangi bir hediyeden daha iyi (gerçi onlar için de minnettarım!). Bugün beni www.suskuncafe.com düşünen herkese çok teşekkür ederim, mesajlarınız benim için dünyalara bedeldi!

27. Dokunaklı doğum günü dilekleriniz için hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. Bugün beni düşündüğün için çok teşekkür ederim!

28. Güzel doğum günü dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Her biriniz hayatımda olduğu için çok mutluyum.

29. Doğum günü dilekleriniz bana şimdi kaç yaşında olduğumu unutturdu. Teşekkür ederim!

30. Doğum günümü başka bir yaşlanma yılı olarak düşünmüyorum. Hepinizin arkadaş olduğu bir yıl daha! Tüm doğum günü dileklerinizi çok takdir ediyorum.

31. En iyi doğum günü hediyesi, hayatımda kaç tane inanılmaz insana sahip olduğumun hatırlatılmasıdır. Tüm doğum günü dilekleri için teşekkür ederim.

32. Doğum günün kutlu olsun diye mesaj atan herkese teşekkür ederim! Hepiniz çok iyisiniz.

33. Doğum günümde beni sevgiyle aydınlatan aileme ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Hepinize çok minnettarım.

34. Özel günümde bana çok neşe getirdin. Hayatımın bu kadar önemli bir parçası olduğun için çok teşekkür ederim.

35. Tüm ailem ve arkadaşlarım için sonsuza kadar minnettarım. Doğum günümü bu kadar özel yapan sizsiniz. Teşekkür ederim!

36. Bu doğum gününün ne kadar muhteşem olduğunu kelimelerle anlatamam! Sevdiklerimle kutlamak büyülüydü. Bana mutlu yıllar dileyen herkese çok teşekkürler, günü kesinlikle mükemmel kıldınız.

37. Bugün beni tüm doğum günü sevgisiyle deli gibi şımarttığınız için herkese teşekkür ederim. Sensiz ne yapardım bilmiyorum!

38. Hayatımdaki mutlak en iyi insanlardan bazılarına sahibim. Doğum günümdeki tüm metinler, gönderiler, hikayeler, aramalar, etiketler, www.suskuncafe.com mesajlar vb. için teşekkür ederim. Bu kadar sevildiğim için gerçekten minnettarım ve şanslıyım!

39. Bu çok güzel bir gündü. Kutlamaya gelen herkese ve sevgilerini yoluma gönderen herkese çok teşekkür ederim.

40. Dünyayı yaşamak kolay olmayabilir ama burada olmak, nefes almak, yönümü seçmek, sevmek ve sevilmek için bir şans daha olduğu için minnettarım. Tüm özel doğum günü dilekleriniz için teşekkür ederim ve benimle bu hayattan en iyi şekilde yararlandığınız için tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim!

41. Tüm doğum günü dilekleriniz için teşekkür ederiz. Bazıları kelimenin tam anlamıyla kalbimi çekti. Hepinize minnettarım!

42. Doğum günü dilekleri, hediyeler, kahkahalar, tuhaf doğum günü şakaları ve her şey için tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum!

43. Doğum günümde gördüğüm tüm ilgiden çok etkilendim ve her birinize nazik selam ve kutsamalarınız için çok teşekkür ederim. Tüm bu dileklerle birlikte harika bir yıl olacağına eminim.

44. Çok güzel bir doğum günü geçirdim! Tüm mesajlarım, kartlarım ve hediyelerim için teşekkür ederim ama hepsinden önemlisi, arkadaşlarım ve ailem olduğunuz için teşekkürler.

45. Doğum günümde benimle paylaştığınız tüm sevgi ve destek için herkese teşekkür ederim. Harika bir aile ve harika arkadaşlarla çevrili olduğumu bilmek harika bir duygu.

46. Bana verdiğiniz doğum günü dilekleri, mesajlarınız, bağırışlarınız, telefon görüşmeleriniz, sarılmalarınız ve www.suskuncafe.com sevginiz için herkese teşekkür ederim! Doğum günümü böyle unutulmaz bir gün yaptığınız için teşekkürler!

47. Tüm aileme ve arkadaşlarıma, doğum günümde bu kadar çok güzel ve düşünceli sevgi dolu mesajlar aldığım için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim.

48. Doğum günümü hatırlayan herkese teşekkür ederim. Tüm dileklerinizi kalbime yakın tutacağım!

49. Merhaba arkadaşlar, doğum günümü bu kadar özel yaptığınız için hepinize teşekkür ederim! En iyisi sizsiniz!

50. Facebook bildirimlerinizi okuduğunuz ve bugünün benim doğum günüm olduğunu anladığınız için hepinize teşekkür ederim.

Yorum Gönder