Çok Güzel Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

Her yıl sevdiklerimizle birlikte coşkuyla kutladığımız mübarek Kurban Bayramı'na özel mesajlarla kutlama yapmaya devam ediyoruz. Değerli takipçilerimiz için özenle hazırladığımız bu sayfada, çeşitli ve anlamlı Kurban Bayramı dileklerini bulacaksınız. Kurban Bayramını sevdiklerinizle en içten şekilde kutlamak için farklı ve güzel bayram mesajları arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sevdiklerinizin Kurban Bayramı'nı özel ve sıradışı mesajlarla kutlamak için, sayfamızdaki yepyeni Kurban Bayramı kutlama mesajlarını Facebook'tan, e-postanızdan ya da cep telefonunuzdan kısa SMS olarak sevdiklerinize gönderebilir veya sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız, Kurban Bayramı mesajları ve bayram kutlama sözleri...

Kurban Bayramı Mesajları

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı'nın getirdiği birlik, beraberlik ve sevgi ile kalplerimiz dolsun. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı Bayramlar!

Dualarınızın kabul, kurbanlarınızın makbul olması dileğiyle... Sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde bir Kurban Bayramı geçirmeniz dileğiyle. İyi Bayramlar!

Kurban Bayramı'nın, yeryüzünde barış, kardeşlik ve sevgi tohumlarının yeşermesine vesile olmasını dilerim. Mutlu Bayramlar!

Bu mübarek günlerin, tüm insanlığa hayır, bereket ve huzur getirmesini temenni ederim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayramlar, sevdiklerimizle bir arada olduğumuz, en güzel anlara vesile olan özel günlerdir. Sevdiklerinizle dolu dolu bir Kurban Bayramı dilerim!

Birlik ve beraberlik içinde, sevgi dolu bir bayram geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

İLGİLİ İÇERİK: Kurban Bayramı İle İlgili Sözler / Kısa / Yeni

Kalplerin sevgiyle, evlerin bereketle dolduğu bu mübarek günde, tüm dualarınızın kabul olmasını dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Dostluğun, sevginin ve kardeşliğin en güzel şekilde yaşandığı bu bayramda, tüm güzelliklerin sizinle olmasını dilerim. Mutlu Bayramlar!

Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum. En içten dileklerimle, iyi bayramlar!

Yürekten gelen dualarla, sevgi dolu bir Kurban Bayramı geçirmenizi dilerim. Tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bayramlar!

Kurban Bayramı'nın, tüm yoksullara yardım eli uzatan, tüm kalpleri sevgiyle dolduran, tüm insanlara hayır getiren bir bayram olmasını dilerim. Hayırlı Bayramlar!

Sevgiyle atılan her adımın, hayır ve bereketle çoğaldığı bu mübarek günlerde, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kurban Bayramı, sevginin ve paylaşmanın en güzel anlamını taşıyan müstesna bir gündür. Bu güzel günün, sizin ve sevdiklerinizin hayatına mutluluk getirmesini dilerim. İyi Bayramlar!

Yürekten bir tebessümle, sevgi dolu kucaklaşmalarla, en güzel bayram anılarıyla dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

Her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi, bu bayramda da sevdiklerinizle birlikte huzur dolu anlar yaşamanızı dilerim. Mutlu Bayramlar!

Paylaşmanın, sevginin ve hoşgörünün önemini hatırlatan bu özel günlerde, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Dostlukların pekiştiği, sevgi bağlarının güçlendiği bu mübarek Kurban Bayramında, her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim. Hayırlı Bayramlar!

Yürekten dileklerinizin kabul, umutlarınızın gerçek olması temennisiyle… Sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bayramlar!

Bu mübarek Kurban Bayramı'nda, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte, sevgi ve huzur dolu anlar yaşamanız dileğiyle... Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Allah'u Teala bu mübarek Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

Kurban Bayramı sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sadece Bugün değil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. 2012 yılında Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar...

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah'ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı'nız mübarek olsun canım dostlarıma.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar...

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerin Allah'a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Dualarım sizinle bir daha ki Kurban Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Kurban Bayramı'nız hayırlı olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar...

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtalacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Kurban Bayramı, bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin, bütün Müslümanlara hayırlı Kurban Bayramı diliyorum.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Allah, hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda da dualarımız yüce Allah'a. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirel'in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı.nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Bir Kurban Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, ulusumuza ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah.tan diliyoruz. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Kalpler ancak allah c.c.' yi anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile Kurban Bayramınızı kutlarım.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Mübarek Kurban bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Kurban Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Allah c.c'yi tanıyan ve itaat eden zindanda da olsa bahtiyardır. O'nu unutan, sarayda da olsa zindandadır, bedbahttır. Allah c.c kurbanlarınızı kabul etsin. Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Dilerim ki her anın şu an bu kurban bayramı mesajını okurken ki sevincin gibi sevinçli olur. Kurban Bayramın kutlu olsun

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik www.suskuncafe.com Allah'tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

Ne mutlu ki Hz. Allah'a kurban olan canlara. Kurban Bayramınız mübarek olsun…

Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. Kurban Bayramınızı en içten dileklerime kutlarım.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

Yorum Gönder