Cinselliği Romantizmle Beslemek Elinizde / İlişkide Romantizm

Cinsel yaşamınızda monotonluktan sıkıldıysanız, fanteziler size çok aykırı geliyorsa size tavsiyemiz seks yaşamınızı romantizmle beslemeniz olacaktır.

Çiftler arasındaki ilişki rahat aşamaya girdiğinde, çoğu kişi rollerinin burada sona erdiğine inanır, ancak aksine, çabayı korumak için çaba burada başlar: ilişkideki romantizm, heyecan ve sıkılmaktan uzak durma. Bu makale, ilişkide romantizmi sürdürmeye yardımcı olabilecek yolları belirtmeye adanmıştır:

İlişkide Romantizm

İlişkideki romantizmi sürdürmek

İşte bir ilişkide romantizmi sürdürmeye yardımcı olabilecek bazı yollar:

  • Partnerinize gününün nasıl geçtiğini sorun

Partnerinize gününün nasıl geçtiğini sormanız, ona ilgi duyduğunuz hissini verir, bu konunun önemi buradadır.

Onunla gününün detayları hakkında konuşun ve örneğin iş yerinde başına gelen olayları ona sorun.

Eğer ilginizi çekmiyorsa, ama partneriniz için önemliyse, ona sorular sorun ve biraz ilgi gösterin.

  • Basit şeyler yapın

Bazı şeyler yapmak, çok basit olsalar bile, partnerinize güzel bir his verir, bu da onun bu küçük şeyleri takdir etmesini sağlar.

Bu, bir fincan kahve yapmak kadar basit olabilir, ya da partnerinizin o gün işe hangi kıyafeti giyeceği olabilir.

İLGİLİ İÇERİK: Seksin Kadınları Güzelleştirme Etkisi

  • Partnerin çabasını takdir etme

Partner herhangi bir iş yaptığında, ne kadar küçük olursa olsun, bu çabayı takdir etmek ve takdir etmek gereklidir. Bunu yapmak, partneri daha fazla yapmaya teşvik eder ve cesaretlendirir, çünkü destek ve teşvik onun devam etmesine yardımcı olur.

  • Ona sizin onu düşündüğünüzü gösterin

Gün boyunca onu düşünüyor olmanız bir gerçek olabilir, ama bunu partnerinize göstermek çok önemlidir, bu yüzden ona bunu şu şekillerde gösterin:

Ona bir metin gönderin. Nasıl hissettiğinizi söylemek için hızlı bir telefon görüşmesi yapın.

  • Partner eve döndüğünde onu selamlayın

Partnerin eve döneceği kesin değildir, ama onu sıcak bir şekilde karşılayın, eve döndüğünde partneri öpün veya sarılın, çünkü bu fiziksel eylemler aranızdaki alevi canlı tutmaya yardımcı olur.

  • Partnerinizle yeni şeyler deneyin

Her iki partnerin de hayatlarının her döneminde yeni şeyler denemesi önemlidir. Eğer yeni bir yere seyahat etmek pahalı ve mümkün değilse, dağcılık pikniğine gitmeyi veya bahçede piknik yapmayı düşünebilirsiniz, çünkü bu, aranızdaki ilişkiyi yenilemek için yeterlidir.

  • Her gün partnerinizle konuşmak için zaman ayırın

Aranızda ki iletişim, ilişkinin sıkıcı olmaktan uzak durmasına yardımcı olur, bu yüzden her gün konuşmak için zaman ayırmanın önemi buradadır.

Bu süre zarfında, telefonları sizden uzak tutmanız ve dikkati dağıtabilecek her şeyden uzak durmanız gerekiyor. Sadece yirmi dakika boyunca kendi işlerinize odaklanmanız gerekiyor ve günler geçtikçe farkı fark edeceksiniz.

Son olarak, her ilişki diğerinden detaylarıyla farklıdır, bu yüzden ilişkinizin sıkıcı olmaktan uzak durmasına yardımcı olacak yolları bulmaya çalışın.

Cinsellikte Romantizm

İlerleyen yıllarla birlikte sıradanlaşan cinsel yaşamınızda hayal ettiğiniz heyecanı tekrar yakalamanızı sağlayacak olan romantik davranışlar, sözler veya eylemler ilişkinize farklılık kazandırma yönünde mutlaka faydalı olacaktır. İlk bakışta aykırı kelimeler gibi görünen seks ve romantizm aslında birbirlerini tetikleyen eylemler haline dönüştürülebilir. Cinselliğe farklılık katmak için ilk olarak yapmanız gereken eşinizin mailine veya cep telefonuna onu ne kadar özlediğinizi anlatacak mesajlar atmanız etkili bir yöntem olacaktır. Bu özlem dolu mesajda cinsel duygularını da hareketlendirmesini sağlayacak ufak ayrıntılar mutlaka faydalı olacaktır. İnsanlarda koku hafızası çok kuvvetli olduğundan ilk tanıştığınızda veya ilk birlikte olduğunuzda parfümü eşinize hatırlatmanız eski günlere gitmenizi ve birbirinizi yeniden arzulamanızı sağlayacak bir hareket olacaktır. Birbirinizle konuşurken veya el ele tutuştuğunuz günlerdeki romantizm ve heyecanı tekrar yaşamanızı sağlayacak parfüm kokusu eşinizi cinsel yönden de heyecanlandırmanızı sağlayacaktır.

Eşinizle cinsel ilişkiye girmeden önce kendinizi nasıl çekici göstermek için kıyafet seçimlerinizde seçici davranıyorsanız şimdi de aynı kışkırtıcı ama romantik giysilerle erkeğinizi etkileyebileceğinizi unutmayın. Seks öncesinde giyeceğiniz kışkırtıcı elbiseleri çıkartma zevkini eşinize vermeniz onun arzusunun tavan yapmasını sağlayacak detaylardan biri olacaktır. Cinsel hikayelerde ilişkinizde birbirinize söyleyemediğiniz fantezilerinizi açıklamak için iyi bir seçenek olacağı gibi bundan faydalanmayı kesinlikle unutmayın. Tensel temasın her zaman işe yaradığını unutmayın ve eşinizi yumuşak dokunuşlarla cinsel ilişkiye davet edin. Romantik temasların ardından partnerinizin zevk aldığı noktaları da okşamaktan geri kalmayın. Eşinizin de sizin gibi yoğun bir gün geçirdiğini anladığınızı göstermeniz her zaman başarılı sonuçlar getireceği gibi özel masaj yağları ile partnerizini sekse hazırlamanız da etkili yöntemler arasında yer alacaktır.

Bu uygulamalar sonrasında gerçekleşecek muhteşem seks deneyiminin ardından bir sonraki cinsel ilişkinin zeminini hazırlamak için birbirinize arkanızı dönüp yatmak yerine aranızdaki sıcaklığı sürdürebilmenizi sağlamak için sarılarak uyumayı tercih edin.

Yorum Gönder