Aşk Dolu Sözler / Sevgiliye / Anlamlı

Şimdi içinizdeki aşk ateşini bir nevi söndürecek aşk dolu sözler ve aşk dolu mesajlar paylaşıyoruz. Sevgiliye anlamlı aşk dolu sözler söylemek onun kalbine giden yolda koşarak ilerlemek demektir. Dilinizden dökülecek her kelime onun mutluluk hormonlarını harekete geçirerek size olan bağlılığını daha çok sağlamlaştıracak. O zaman bu fırsatı geri tepmiyoruz ve ona süper bir duygu patlaması yaşayarak aşk dolu sözleri fısıldamaya başlıyoruz.

Aşk Dolu Sözler

En Güzel Aşk Dolu Sözler

Aşk bazen bir kavga gibidir onları her zaman başka bir yabancı ayırır.

Aşkı yakalamak bir şans oyunu. Ömrüm kumar masalarında mı geçecek?

Kalbimin dert kuyusunda boğuluyorum beni kurtaracak sensin sevgilim.

Benim kalbim seninle çarpar. İşte o zaman aşkımın dansı başlar.

İçim yanarken buz tutuyorum. Adı sensizlik olan bu dünya da sırf yokluğundan korkuyorum.

Sana sevinçler ve mutluluklar dilerim. Aşk acısı tek kişiliktir onu da ben çekerim.

Gözlerinin karasına kurban ettim ben kendimi. Karanlıklar nasıl korkutacak ki beni?

Dünyanın en güzel melodisi senin sesinin yalnız gönlümde yankılanmasıdır sevgilim.

Senin aşkındır yüreğimde devrimler başlatan. Bir gülüşünle beni darma duman eden.

İLGİLİ İÇERİK: En Güzel Anlamlı Aşk Sözleri / Aşk Mesajları

Bu yılda sensiz geçti sevgilim. Söyle ben senli dertlerimi kimlere söyleyeyim.

Aşkınla ördüm bu kalbimin köprüsünü. Ezdiğin hayallerim de olsa ne olur bir gün olsun geç.

Aşk şarabını elinden zehir de olsa içerim. Ne senden vazgeçerim nede aşkın zehrinden.

Dualarımda sen varsın. Kalbimde sen. Bir gün ölür gidersem bil ki son sözüm sen.

Aşk Dolu Sözler sevgiliye

Fırtınalardan sağ çıkarım, dalgalarla boğuşurum da bir tek senin dudaklarında ölürüm.

Senin aşkın yormaz beni sevgilim. Her yeni güne senin heyecanınla dirilirim.

Bu hayatımın baş rolü sensin sevgilim. Sen benim yıldızım yaşam enerjimsin.

Başlangıcı ve sonu görünmeyen bir www.suskuncafe.com deryasın. Bırak ömrüm bu sularda sonsuza dek aksın.

Sevdiğim sen bu dünyada ayrıcalık tanıdığım, prensiplerimden vazgeçtiğim tek kadınsın.

Senin güzelliğini herkes görebilir. Ama kimse benim baktığım gibi aşkla göremez sevgilim.

İLGİLİ İÇERİK: Sevgiyi Anlatan Sözler, Kısa

Çat kapı gelen beklenmeyen bir misafirdir aşk. Ne zaman gelirse gelsin başımın üstündedir yeri.

Ben kadehlerde mey değil seni içiyorum. İşte bu yüzden sarhoş bu yüzden hem kederli hem neşeliyim.

Dermansız hastalıklardan sadece senin sıcaklığınla dirilirim. Ben bu aşka bir değil bin ömrümü veririm.

Binbir hevesle yolara düştüğüm, bir gülüşünle dağları yıkıp yol ettiğim daha kaç bahar gerek kavuşmamıza.

Aşk Dolu Sözler eşime

Senin için ölmek bile büyük bir şeref. Bomboş yaşanacak bir yüzyıldansa seninle geçecek bir gün yeter bana.

Sen hayallerimin tatlı perisi ben senin peşinde bir divane. Sadece rüyalarda mı buluşacağız bundan böyle?

Sevgiliye Aşk Dolu Mesajlar

Boynum krala değil senin sözüne kıldan ince. Emret yoluna güller sereyim. Emret bedenimi sana siper edeyim.

Ne sonsuzluk, ne yarın, ne dün, ne bir yıl sonrası. Bana seninle geçen bugün bile yeter ne daha eksik ne daha fazlası.

Sana dünyanın en güzel www.suskuncafe.com hediyelerini mücevherlerini verebilirler ama ben sana en değerli ve en kırılgan parçamı verdim: Kalbimi

Sesinde aşkın şarkısı, dudaklarında benim fermanım dökülüyor. Nereye gidersen git peşindeyim ölüm emrimi verse de gül dudakların.

Anlamlı Aşk Dolu Sözler

Kelimeler olmasa da olur aşkı yaşamaya yoksa nasıl severdi dilsizler? Kelimelerin olmadığı yerde aşkın lisanı başlar. Ama nerden bilsin zalimler?

Senin aşkından kaçacak yerim kalmadı. Saklandım yıllarca aşktan. Ama şimdi cesareti buldum kendimde, kaybedilen yılların hazırım kefaretini ödemeye.

Aşk tüccarı değilim ki, diyeyim ne kadar seversen o kadar severim. Biz kalbimizle severiz. Yar bize bakmasa bile bir kez. Onun için ölmeyi de biliriz bin kez.

İLGİLİ İÇERİK: Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

Bugün günlerden aşkım. Nasılda yağıyor yağmur, onun adını hatırlatıyor her damlasında. Aşk sen yağmurların şiiri benim gönlümün sultanısın. Sensiz bu ömür bana haram olsun.

En güzel kelimeleri yazmak istiyorum sana ama bulamıyorum. En güzel şiirleri okumak istiyorum ama bulamıyorum. Galiba senin için en güzel şiir henüz yazılmamış. En güzel kelimeler henüz çıkmamış olanlar.

Uzun Aşk Dolu Sözler

Sanırım bir sabah aşık olmuş bir insan olarak uyanacağımı hiç düşünmemiştim. Her gün sana bakıyor, her gün seni düşünüyorum. Hayatımın geri kalanını seninle geçirebileceğimi hayal ettikçe dünyanın en mutlu insanı ben oluyorum. Seni kaybetmekten asla endişelenmemem gerektiğini biliyorum çünkü beni asla terk etmeyeceğini biliyorum. Gözlerine www.suskuncafe.com baktığımda bunu görebiliyorum çünkü orada aşkı görüyorum. Aşkın en saf halini. Bana hayal bile edemeyeceğim bu aşkı verdiğin için gökyüzüne adını yazmak istesem de, sadece sana bakıyor, ellerim titriyor ve ‘’aşkım’’ diyebiliyorum.

Bana öyle geliyor ki, hiç bir insan aşka karşı ilgisiz kalamaz. Ne kadar sert görünse de her insanın ancak aşkın dokunabileceği yumuşak bir karnı vardır. Herkesin aşka bakışı farklı olabilir ama özünde aşk, sevginin ve fedakarlığın karşılıksız olarak ancak bir kişiye vereceği bir sadakat yeminidir. Bazılarına göre değildir aşk. Aşk günü gün etmek, her gün başka biriyle gönül eğlendirmek olamaz, eğer oluyorsa bu aşk olamaz. Aşk üstüne titrediğin bir çiçeği yaşatmak gibidir. Gecenin ortasında ya da günün en telaşlı saatinde ona ilgi göstermeni ister. Benim için sevgilim sen en nadide çiçeksin ve sana hayatımın sonuna kadar ilgilerin en büyüğünü, sevgilerin en güzelini vereceğime yemin ederim

güzel Aşk Dolu Sözler

Seninle tanıştığımda, hayatım daha kötü bir durumda olamazdı. Kalbim kırılmış ve o kadar çok parçalara ayrılmıştı ki, toparlayabileceğimi bile sanmıyordum. Hayat artık yaşamaya değer görünmüyordu. Sonra sen geldin bir anda hayatıma. Gözlerimi ilk açtığım zaman, bir daha beni gülümsetecek biri olacağını ummuyordum. Yüzünde öyle sıcak ve yumuşak bir bakış vardı ki, kalbinin güzelliğinin yüzüne vurduğunu daha o an anladım. Arkadaş olarak yola çıktık ve hayatımda ihtiyacım olan her şey sende vardı. Bunca kalp kırıklığı arasında bu kadar güzel bir aşk var olabilir mi, diye soruyordum kendime galiba sana ilk o günlerde aşık olmuştum ama bunu kendimden bile saklıyordum. Bu gün artık o gücü kendimde buldum ve itiraf ediyorum. Ben sana fena halde aşık oldum.

İhtiyacım olduğunda orada olduğun için teşekkürler sevgilim. Dayanmak için omuz verdin, sabırla beni dinledin ve göz yaşlarımı sildin. Aşkın gerçeği buydu işte. Endişelerini dinleyen bir kalp, sana destek olan bir insanın çıkarsız desteği. Kalbimi verdiğim, aşık olduğum, beni ve aşkı hak eden sensin sevgilim. Ne olur varlığınla doldurmaya devam et dünyamı. Ağladığımda ve güldüğümde birlikte paylaşalım duygularımızı. Benim için bu dünyada yalnız sen varsın. Aşkı ben ancak seninle yaşarım.

Senin için hissettiklerim beni her gün şaşırtıyor. Daha önce hiç hissetmemiştim böyle bir duyguyu. Tüm bu zamanlardan sonra bile, odaya her ne zaman girersen, kalbim hala deli gibi çarpıyor. Acaba aşk beni bambaşka biri mi yapıyor? Bu www.suskuncafe.com paylaştığımız büyülü bir bağ ve onu kalbimin en derininde bir hazine gibi saklıyorum. Dokunuşun ateş gibi her yanımı yakıyor ama sen yanımdayken neden ellerim titriyor? Sana ve aşka tamamen teslim mi oluyorum yoksa? Yine de seninle güçlü, seninle mutluyum. Seni seviyorum ve her zaman yanımda olmanı istiyorum. İnanamıyorum, aşk bana neler söyletiyor.

Burada hayatımı nasıl daha iyi hale getirdiğini düşünerek, aşkının bana ne ifade ettiğini söylemeye başlayamayacağım. Çünkü bunu kelimelere dökmek çok zor. Yine de eğer hayatımda sen olmasaydın, ne aşkı tanırdım ne de onun var olduğuna inanırdım demek istiyorum. Benim gözlerimi açan, aşkı tanıtan sensin. Aşık olmanın ne olduğunu seninle öğrendim. Bu hayatı sadece senin aşkınla yaşamak ve sonlandırmak isterim. Benim ilk ve son aşkım.

Uzun zaman önce karanlıklara bıraktığım ve bir daha asla bulamayacağımı düşündüğüm bir parçamı ortaya çıkardın. Bunu yaparak aşk sözleri söylemekten çekinen benim gibi birinin işini kolaylaştırdın sevgilim. Artık hiçbir şeyi gizlemiyorum. Yalan yok, duyguları saklamak yok, sen varsın ve sadece aşk var. Ama sadece seninle yaşamaya değer bir aşk varsa ben varım.

Sana her zaman ne kadar inanılmaz olduğunu söylediğimi biliyorum. Sen inanılmaz bir kadınsın; Yapamayacağını düşündüğüm hiçbir şey yok. Daha önce hissettiğim hiçbir şeye benzemiyor sana karşı olan hislerim. Biliyorum çok sabırsız bir insanım ve doğru olanı yapmak için çok çabalıyorum, ama seninle olduğum zaman kaderin bizi birbirimize doğru çekmeye uğraştığını görüyorum. Galiba buna aşk deniliyor. Daha önce böyle bir şey hissetmedim hayatımda. Aşık olmaktan mı korkuyorum yoksa seni kaybetmekten mi bilemiyorum ama tek emin olduğum şey sana aşık olduğum gerçeğidir bir tanem.

Yorum Gönder