Babadan Kızına Güzel Anlamlı Sözler

Babadan Kızına Güzel Anlamlı Sözler

Dünya kız çocukları günü için ve özel günlerde babadan kızına güzel sözler aynı zamanda anneden kızına anlamlı sözler ile çocuklarınızı ne kadar sevdiğinizi söylemeyi unutmayın. Kız çocukları bizler için çok değerli bir nimettir. Hatta Peygamber Efendimiz'in kız çocuğu rahmettir hadisinde buyurduğu gibi kız çocuklarımızı el üstünde tutalım. Yaşadığımız coğrafyada babalar ve baba figürleri hakkında ne düşünürsek düşünelim, kesin olan bir şey var: Onlar olmasaydı biz de olmazdık.

Hayat bana sadece kibar olmanın yeterli olmadığını, dünyayı aynı şekilde bırakmaktansa aktif olarak dünyayı bulduğunuzdan daha iyi bir şekilde terk etmeye çalışmanız gerektiğini ve kız çocuklarımıza gerçek anlamda güzel bir dünya bırakmaya çaba gösterilmesi gerektiğini öğretti.

Kız çocuklarına verilen değerin yaşlandığımızda önemini anlayacak ve bunun boşa gitmediğini gerçekten göreceksiniz. İşte bize verilen dünyanın en güzel nimetlerinden kız çocukları için güzel anlamlı sözler sizlerle...

Babadan Kızına Çok Güzel Sözler

Kaç yaşında olursan ol, canım, her zaman babanın küçük kızı olarak kalacaksın!

Güzel küçük süperstarım! Yıllardır yaptığın gibi, umarım önümüzdeki yıllarda da bu dünyada parlamaya devam edersin.

Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun.

Her zaman olduğu gibi, hayatında her şeyin en iyisi olmasını diliyorum canım! Ben çok şanslı, son derece gururlu bir ebeveynim!

Kızım dünyanın öbür ucunda olsa bile onun eline batan bir kıymık benim yüreğimi kanatır.

Çok özel ve benzersizsin her zaman çok güzelsin. Bunu her zaman hatırlamanı istiyorum canım kızım.

Babadan Kızına Güzel Sözler

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Günlerimi aydınlatan ışık ve kalbime dokunan güçsün. Sahip olduğum her şey senindir değerli küçük prensesim. Böyle güzel bir kızın babası olduğum için gerçekten çok mutluyum.

Sen doğunca gururlandırdın bizi, her zaman da gurur duyduk seninle canım kızım.

Sana neşe dolu bir gün ve bir ömür boyu mutluluk diliyorum meleğim! Seni mutlu görmek kadar hiçbir şey yaşlı babanı mutlu edemez canım!

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

Kalbimi gururla doldurmaya devam ediyorsun ve baban olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni hep seviyorum küçük kızım!

Babadan Oğluna Anlamlı Sözler

Biliyorum kızım dizimin dibinde durmayacak hep, bir gün gelip ellere yar olacak, ama o günden sonra bu ev eskisi gibi olmayacak.

Doğduğun gün hayatım sonsuza dek değişti. Hayatımın en büyük nimetini aldım ve her yıl senin doğum günün sadece bunun bir başka hatırlatıcısı.

Benim yüzümdeki gülümsemenin, kalbimdeki mutluluğumun tek sebebi sensin canım kızım. Seni çok özledim Bitanem.

Bir kadına dönüşüyor olabilirsin ama benim gözümde her zaman benim küçük kızım olarak kalacaksın!

Bu dünyaya iyi bir miras bırakamadım ama dünyalar tatlısı kızımı bıraktım.

Canım kızım Sen benim gururum ve sevincimsin Bana sonsuz Mutluluklar getiriyorsun . Babamdan yürekten mutlu yıllar.

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım.

Babadan Kızına Sözler

Bir kız ile babası arasında çok özel ve benzersiz bir bağ vardır ve bu bağı seninle paylaştığım için her gün Allah'a dua ediyorum.

Kızım kızım, neden gittin, söyle neredesin; çaresiz kaldık, gülmez olduk, hangi yerdesin.

Güzel kızıma Sen benim için nadir, parlak bir inciden daha değerlisin! Seni seviyorum birtanem.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın.

Her kız babası için özeldir ama senin gibi yüreklere dokunan çok az kız olmalı. Sen benim mutluluğum, gururum ve bitmeyen sevincimsin.

Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır. Çoğu baba ve kızı çok özel ve çok güçlü bir bağı paylaşıyor ama bizimki kırılmaz bir bağ. Seni her zaman koruyacağım canım, zamanın sonuna kadar. Sadece senin için en iyisini istiyorum, bu yüzden seni sonsuza kadar kollayacağım.

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, eğer bir gün gözlerinden yaşlar gelirse www.suskuncafe.com o da kahkaha atmaktan olsun.

İlham veren küçük leydim... Böyle sevimli bir genç hanımın babası olduğum için ne kadar şanslı olduğumu sana anlatamam.

Kızım demek bulaşıkçım, temizlikçim, aşçım demek değildir. Ebeveynler olarak yavrum, canım diye taltif etmeyi de bilmek lazım.

Babadan Kızına Anlamlı Sözler

Aklına koyduğun her şeyde çok iyi gidiyorsun ve gerçekten kendine güveniyorsun. Ne kadar akıllı, olgun bir kadın olmaya başladığını görmekten o kadar memnunum ki sana anlatamam!

Senin canın yansa benim yüreğim kanar, senin yüzün asılsa benim canım sıkılır. Sen her zaman mutlu ol güzel kızım.

Dünya Kız Çocukları Günü

Canım kızım bugün benim kızım olduğun için ve ben bir yaş daha gururlandım. Sen büyüdükçe sana olan sevgim de kalbimde büyüyor.

Doğduğundan beri beni bir an olsun üzmeyen canım kızım seni çok seviyorum.

Senin gibi çok tatlı ve özel bir kıza sahip olduğum için kendimi çok özel bir baba olarak görüyorum. Seni çok seviyorum.

O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel günlerin olsun biricik kızım.

Umarım hayat sana bu özel gününde hayalini kurduğun her şeyi getirir çünkü sen gerçekten dünyaları hak ediyorsun canım kızım.

Sen bizim gönül kuşumuzsun kızım, kanadın hiç kırılmasın.

Anneden Kızına Sevgi Dolu Sözler

Baban olarak, belli ki ön yargılıyım ama sen çok nazik ve ilgili bir çocuksun. Bir tanemsin.

Sen benim hayat ışığım, yaşama sebebim oldun. Sen benim cennet kokulu hiç büyümeyecek minicik kızımsın.

Yıllar geçtikçe kalbime dokunmaya devam ediyorsun. Senin baban olduğum için gerçekten çok mutluyum. Babandan sevgilerle.

Kızım yemeğini ye aç kalma, ayağını sıcak tut, sırtına bir şey giy… Bu nasihatleri özlediğinizde derin bir pişmanlık yaşamak istemiyorsanız anne babanızın kıymetini bilin.

Benim için kelimelere dökemeyeceğim kadar çok şey ifade ediyorsun ve böyle mükemmel bir kızım olduğu için inanılmaz derecede şanslıyım.

Prensesler nereye giderse gitsin her zaman etrafa ışık saçarlar. Uzaklarda da olsa annesi(babası) onu her zaman çok sever.

Yıldan yıla kalbim sana duyduğum tüm sevgiyle büyüyor tatlı prensesim. Senin kadar özel bir kızım olduğu için gurur duyuyorum. Seni seviyorum.

Kızımın gülüşü dünyalara bedeldir, kızım benim için, güzellerden güzeldir.

İnsanlar her zaman bana ne kadar benzediğin hakkında yorum yapıyor ve bu beni her zaman gülümsetiyor ve içten içe gurur duymamı sağlıyor! Babasının kızına sevgilerle.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Tatlı kızım, daha ilk doğduğun gününden önce bile seni tüm kalbimle sevdim. Babadan kucak dolusu sevgiler.

Babadan Kızına kısa Sözler

Hayatta birçok belirsizlik var prensesim ama bir şeyden her zaman emin olabilirsin: Seni sonsuza kadar seveceğim. Bu asla değişmeyecek. Babandan kocaman kucaklamalar ve öpücükler!

Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum kızım.

Sana olan hayranlığım, diğerlerine duyduğum hayranlıktan daha büyük. Sen benim için her şeysin canım, sen benim tüm dünyamsın.

Sen küçükken daha güzeldin kızım, kötü arkadaşların yüzünü kararttı senin.

Bu gururlu baba, güzel kızına bugün mümkün olan en mutlu gününü diliyor! Umarım her zaman mükemmel olmaya devam edersin prensesim!

babasından kızına sözler

Öyle aşklar vardır ki hiçbir karşılık beklenilmeden sevilir. Tıpkı benim kızımı, kızımın beni sevdiği gibi.

Beni kesinlikle gururlu bir baba yapıyorsun ve umarım asla değişmezsin sevgi çiçeğim!

Kızım sen kurduğum, cümlelerde öznesin; bu evde baş tacı, bu evde gözdesin.

Sen ne kadar büyüsen de hep benim minik kızımsın.

Hiçbir parfümün kokusu benim kızımın kokusunu tutamaz.

Sen benim en sağlam dayanağım, mutluluk kaynağımsın kızım.

Yorum Gönder

To Top