29 Mayıs – 04 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta astroloji , eylem odaklı Mars, Koç burcunda ayaktakımı uyandıran Jüpiter ile buluştuğunda büyük bir enerji sarsıntısıyla başlıyor. İşte 29 Mayıs - 4 Haziran 2023 haftası için astrolojide tüm burçlar için burç yorumları. Bu hafta bize tam olarak ihtiyacımız olanı ya da en azından duymamız gerekeni getirecek.

Geçireceğimiz değişikliklerin gerekli ve yapılabilir olduğunu da gözlemleyebiliriz. Bu hafta hiçbir şeyden geri adım atmıyoruz. Geleceğin kendi başımıza şekillendirmemiz gerektiğini ve artık arkamıza yaslanıp kaderin bizim yerimize yazmasına izin vermekten memnun olmadığımızı görebiliriz. Bu hafta sağlam ve savaşçı varlıklarız ve mümkün olan her yerde kontrolü ele alacağız. 29 Mayıs - 4 Haziran arasında kimse geri adım atmıyor.

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Bir süredir stres yaşıyor olsanız bile bu hafta sizin için zihinsel mutluluk getiriyor. Kariyer için bu hafta iyi görünüyor. Burç yöneticiniz Mars 12. evde oturuyor ve Jüpiter ile birlikte. Bu, sağlığınız ve esenliğiniz için harika değil, ancak ruhsal gelişiminiz için harika. İletişiminiz bu hafta gelişiyor. Öğrenciler iyi yapacak. Evliler için evlilik hayatındaki zorluklar veya eşin sağlığı ile ilgili endişeler azalabilir. Kendi görünümünüz oldukça çekici olacak. Bazılarınız için evlilik umutları orada olacak. Romantizm ve aşk da havada. Bunun bir süre sadece tutkulu bir ilişki olarak kalmadığından emin olun. Para durumu iyi görünüyor. Fakat, Satürn'ün yavaşlatıcı ve durağan etkisinden dolayı bir süreliğine kazançlarda ve terfi konularında geçici bir yavaşlama hissedebilirsiniz. Yatırım yaparken dikkatli olun. Harcamalarınızı takip edin. Orada bir yurtdışı seyahati olabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu hafta odak sizde kalacak. Kişiliğiniz oldukça çekici olacak. Oldukça fazla hayran çekeceksiniz. Finansal olarak bu sizin için çok iyi bir hafta. Mesleki yükselme, yüksek sosyal statü beklentileri orada kalır. Gelir fırsatları mükemmel olmaya devam ediyor. Bazılarınız yurt dışı seyahati planlayabilir. Hoşgörüye ve yatak odanızın zevklerini arttırmak için harcayacaksınız. Mayıs ayının son birkaç günü ilişkiler ve işteki başarılar için iyi. Sağlık bu hafta dikkat gerektirebilir. Bu hafta emlak meseleleri için de iyi. Sağlığınızla ilgili bir miktar stres olabilir. Öğrenciler, eğitimciler ve ayrıca sanat, medya ve eğlence endüstrisindeki insanlar için iyi bir hafta. Size itibarınızı zedeleyecek herhangi bir davranışta bulunmamaya dikkat edin. Bir bebek sahibi olmaya çalışıyorsanız, bu hafta bunun için olumlu. Maneviyatınız artacak. Genel olarak verimli bir hafta olacak, bu zamanı değerlendirmeye çalışın.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Altta yatan bazı koşullarla birlikte olumlulukların ve vaatlerin olduğu bir hafta olacak. İlk iyi haber, burç lordunuzun gerileme ve yanmadan çıkması. Önünüze terfi, artış veya yeni bir iş teklifi gelebilir, ancak iş yerinde kıdemli arkadaşlarınızla anlaşmazlığa düşmekten kaçınmanız gerekir, aksi takdirde geri tepebilir. Sosyal olarak aktif olacaksınız, arkadaşlarınızla güzel zamanların tadını çıkaracaksınız, şimdi bir püf noktası var, başkalarına körü körüne güvenmeyin ve kötü arkadaşlardan kaçının. Doğduğunuz yerden uzakta satın alıyorsanız, mülkiyet konuları olumlu olacaktır. Yatırımlardan veya hisse senetlerinden vb. İyi miktarda para gelecektir. aksi halde çok yakında tasarruflarınızın azaldığını göreceksiniz. Stres ve kaygıdan muzdaripseniz dikkatli olun. Bu hafta evliler için iyi geçecek. Babanın sağlığı dikkat gerektirebilir. Onunla olan ilişkinin de bakıma ihtiyacı olacak. Yabancı yerleşim mümkündür. Çocuklarla ilgili bazı endişeler olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Bu hafta profesyonel yaşamda değişiklik bekleniyor. Hangi çizgileri çalıştırdığınıza bağlı olarak, tamamen farklı iki şey olabilir. Çalışıyorsanız, daha iyi maaşla daha iyi bir göreve yükseltilebilirsiniz. İş hayatındaysanız veya bağımsız çalışıyorsanız, profesyonel alanda bazı karışıklıklar ve değişiklikler olabilir. Ağ çevreniz size yardımcı olacaktır. Zihinsel gücünüz ve irade gücünüz artacak. Finansal olarak bu iyi bir hafta olabilir. Para farklı kaynaklardan gelecek, ancak bu hafta kredi almaktan kaçının. Yatırımlarınız varsa, bu avantajlardan yararlanmak için iyi bir zaman olacaktır. Eş ile farklılıklar olabilir. Sağlığınız sorun çıkarabilir. İlahi nimetleri aramak için iyi bir zaman. Babanın sağlığı bazı endişelere neden olabilir. Hamilelerin biraz dikkatli olması gerekiyor.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu, profesyonel başarı ve para için başka bir iyi hafta. Orada yeni iş fırsatları olabilir. Genel olarak bu, çalışan insanlar için iyi bir dönemdir. İstekleriniz yerine getirilecek. Bu konuda bir bayandan yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde sosyalleşmek ve saygı kazanmak için iyi bir zaman. Sağlık açısından ateş veya kesik ve yara olasılığı orada kalır. Yakın akrabalarınızla anlaşmazlıklardan ve tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Satürn 7. evinizde durağanken, eşiniz ve iş ortaklarınızla samimiyetinizi sürdürmek iyi bir fikir olacaktır. İş dünyasında etik olmayan yollardan veya kestirme yollardan kaçının. Harcamalarınız artabilir. Şu anda herhangi bir girişime veya spekülatif planlara yatırım yapmamak en iyisi olacaktır. Seyahat, özellikle dini nedenlerle orada olabilir. Evde uğurlu bir tören yapılabilir. Yüksek öğrenim için iyi bir hafta.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Burç lordunuz yanma ve gerilemeden çıktı, bu size çok fazla yeni bulunan enerji sağlıyor. İşle ilgili seyahat orada olabilir ve kazançlı olacaktır. Bir iş ortağı düşünüyorsanız, bunun için iyi bir zaman olacak. Çalışanlar bu hafta ilerlemenin biraz durduğunu görebilirler, ancak endişelenecek bir şey yok, bu geçici bir aşamadır. İşte veya eğitimde yüksek rekabet olabilir. Ancak, bu hafta yüksek öğrenim gören öğrenciler için iyidir. Mülkiyet konuları sizin için olumlu olacak. Ayrıca yeni bir mülk satın alabilirsiniz. Aşk ilişkileri gelişecek. Bazılarınız için evlilik mümkündür. Babanın sağlığı dikkat gerektirecek. Sizin için geçerliyse, bir aile mirası veya mülkü yolunuza çıkabilir. Üreme sistemi hastalıklarına dikkat edin. Etik olmayan faaliyetlerden veya bağımlılıklardan kaçının.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu hafta iş ve iş için ılımlı. Önünüze yeni iş teklifleri gelebilir. Patron veya iş ortağı ile anlaşmazlık ihtimali olabilir. Bazı finansal kazançlar olacak, ancak daha iyi sonuçlar için beklemeniz gerekecek. Bazılarınız için beklenmedik parasal kazançlar da söz konusu olabilir. Ancak bu hafta spekülatif yatırımlardan kaçının. Hukuki konular canınızı sıkabilir, ancak aynı zamanda elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Müsabakalarda kazanma veya herhangi bir muhalefetin üstesinden gelme şansı bu hafta çok güçlü. Üst kademelerden veya hükümetten bir tür tanınma orada olabilir. Evde eşinizle çatışmalardan kaçınmaya çalışın. Bazı zihinsel kaygılar, haftanın ilk birkaç gününde canınızı sıkabilir. Ateş, üreme sistemi ile ilgili sorunlar veya kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olun. Çocuklarla ilgili konular strese neden olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Sosyal hayatınız bu hafta gelişiyor. İş yerinde ilerleme bir dereceye kadar engellenebilir. İş yerindeki yaşlılarla samimi olmaya çalışın. İş hayatında da bazı zorluklar olabilir. Finans, özen ve dikkat gerektirecektir. Harcamalarınızı kısmaya çalışın. Yer değiştirme veya ikamet değişikliği ihtimali devam etse de, bu hafta mülkle ilgili konulardan kaçınmaya çalışın. Seyahat ediyorsanız veya bir yolculuğa çıkacaksanız dikkatli sürün. Ne yediğinizi kontrol edin, sağlıklı ve taze yiyecekler yiyin. Zihinsel kaygı, hafta ortasında sizi rahatsız edebilir. Bu hafta eşinizle aranızın iyi olması için ekstra dikkatli olmanız gerekiyor. Çocukların sağlığı da endişeye neden olabilir. Kadınlarla işyerinde ve ayrıca aile içinde çatışmalardan kaçının. Spiritüel uygulamalarda biraz zaman geçirmek isteseniz bile,

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu için çok olumlu bir hafta daha. Profesyonel ilerleme, yarışmalarda kazanma, gelir ve sağlık hepsi iyi görünüyor. İş yerinde gösterdiğiniz çabaların karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Zihinsel mutluluk da orada kalır. Parasal kazançlar için iyi bir hafta. Yatırımlardan, hisselerden vb. kazançlar olabilir. Ani harcamalar da olabilir. Yeni girişiminizde biraz yavaşlama yaşayabilirsiniz. Aşk ve evlilik için de iyi bir hafta. Annenin sağlığı dikkat gerektirebilir. Bu hafta herhangi bir mülk anlaşması yapıyorsanız, orada sorunlar olabilir. Genel olarak herkesle uyumlu bir ilişki sürdürün ve yeni düşmanlar edinmemeye çalışın. Farklılıkların oluştuğu herhangi bir durumla karşılaşırsanız, oradan uzaklaşmaya çalışın. Eşle sakin bir konuşma, uzun süredir devam eden bir sorunu çözebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Burç lordunuz Satürn bu hafta ikinci evinizde hareketsiz duruyor. Bu hafta, size daha fazla aile sorumluluğu ve finansla ilgili bazı zorluklar yüklemeye başlayabilir. Ancak, kendi çabanız ve inisiyatiflerinizle bunları iyi bir şekilde yönetmeniz muhtemeldir. İş cephesi iyi görünüyor. Kendinizi biraz tartışmacı hissedebilirsiniz, ancak çocuklarınızla, kardeşlerinizle, kadınlarınızla veya komşularınızla çatışmaya girmemeye özen gösterin. Sağlık biraz düşebilir, fiziksel sağlıktan çok strese neden olabilir. Orada da bir miktar huzursuzluk olabilir. Kısa seyahat imkanı olabilir. Yer değiştirme, Oğlak burcundaki pek çok kişi için güçlü bir olasılıktır. Evinizi yenileyebilir veya yeniden dekore edebilirsiniz. Hoşgörülü bir yaşam tarzının tadını çıkarabilirsiniz, ancak abartılı harcamalara dikkat edin. Annenin sağlığı endişeye neden olabilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Satürn burcunuzda sizin için Sadesati zirvesi oluşturuyor ve bu hafta Satürn geri gitmeden önce orada durağan olacak. Halihazırda içinizde biriken zihinsel baskıyı hissediyor olabilirsiniz veya ek sorumluluklar üstleniyor olabilirsiniz. Yüksek çalışma basıncı orada olacak. Mali konular bu hafta iyi gidiyor. İyi bir para girişi olacak, ancak harcamalar da artabilir. Sıkı çalışmanız tanınacak ve size isim ve şöhret kazandırabilir. Aile içi meseleler biraz çalkantılı olabilir. Mizacınız da oldukça sert olacaktır. Babanın sağlığı endişeye neden olabilir, alternatif olarak onunla fikir ayrılığı olabilir. Annenin sağlığı da dikkat gerektirecektir. Mülkiyet konuları bu hafta hareketlenmeye başlayabilir. Çoğunuz için yer değiştirme veya ikamet değişikliği olasıdır. Manevi uygulamalar ve meditasyon size yardımcı olacaktır.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Güven ve bilgelik bu ikisi bu hafta sizin varlıklarınız olacak. Keyif, dinlenme vb. şeyler bu hafta size mutluluk getirebilir. Parasal konular bu hafta olumlu olacak. Ancak birçoğunuz profesyonel alanda bir miktar iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz ve bu durum meslektaşlarınızdan veya rakiplerinizden kaynaklanabilir. Bu hafta yeni bir girişim başlatmazsanız daha iyi olur. Bazılarınız için ikamet değişikliği veya yer değiştirme mümkündür. Bu, aşk ilişkileri için iyi bir hafta. Öfkenizi kontrol altında tutun. Tansiyonla ilgili sorunlar olabilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsin. Evlilik olasılığı orada kalır. Genel olarak ailevi meseleler bu hafta biraz değişken olabilir. Sağlık ve yaralanmalara dikkat edin. Gözle ilgili sorunlar da olabilir. Hastane ziyaretleri yapılabilir. Yüksek kaliteli giysiler veya mücevherler satın alırken de harcamalar olabilir.

Yorum Gönder