Deprem Mesajları, Deprem Sözleri

Deprem Sözleri

Deprem için geçmiş olsun mesajları, başsağlığı dilekleri ve deprem sözleri duygularınızı ifade etme açısında sizlere yardımcı olacaktır. Deprem veya tsunami gibi bir doğal afet olduğunda, yıkım çok büyük olabilir. Ne yazık ki birçok can kaybediliyor ve evler yıkılıyor.

Hem ulusal hem de kişisel kayıp, keder ve üzüntü zamanıdır. Etkilenen insanlar için sevdiklerini kaybetmek yürek burkucu olacaktır. Sevdiğiniz birini böylesine korkunç koşullarda kaybettikten sonra ona ulaşmak ve başsağlığı dilemek isteyebilirsiniz.

Öyleyse, bir doğal afet için bu geçmiş olsun mesajları, taziyelerinizi sunacak kelimeleri bulmanıza ve onların kaybı için ne kadar üzgün olduğunuzu söylemenize yardımcı olacaktır.

Deprem İçin Geçmiş Olsun Mesajları

Felaket haberini aldığımda çok endişelendim. İyi olmana çok sevindim ama yaraladığın için çok üzgünüm. Bir şeye ihtiyacın olursa her zaman buradayım.

Neler yaşadığını bilmeye çalışıyorum ama yaşamadan anlamak çokta mümkün değil. Bu korkunç zamanda dualarım sen ve ailen için.

Deprem sırasında birini kaybettiğinizi öğrenince yıkıldım. En derin taziyelerimi ve sevgilerimi gönderiyorum.

Bu karanlıktan çıkış yolunu bulacaksınız. Tünelin sonunda ışık var. Düşüncelerim ve dualarım seninle.

Lütfen pes etme. Şu anda işlerin ne kadar berbat olduğunu biliyorum ama düzelecekler. Allah yardımcınız olsun.

Sevdiğiniz birinin kaybı için en derin başsağlığı dileklerimi lütfen kabul edin. Bu doğal afet pek çok hayatı mahvetti ve neler yaşadığınızı hayal edebiliyorum. Arkadaşlarınız ve aileniz için en iyi dileklerim sizlerle.

Böyle zor zamanlarda sizin ve ailenizin yanında olacağız. Sizleri düşündüğümüzü ve dua ettiğimizi bilin.

Siz ve ailenizin güvende olduğuna sevindim ama bunun sizin için ne kadar zor ve korkutucu olduğunu anlayabiliyorum. Önündeki zorluklarla yüzleşecek gücü bulman için dua ediyorum.

Böyle bir doğal afetin yol açtığı zarar ve sıkıntıdan kurtulurken düşüncelerimde ve dualarımdasınız. Güvende kalın ve her zaman burada olduğumu unutmayın

Depremden sonra size en derin taziyelerimi sunuyorum. Sevdiklerinizin kollarında huzur bulmanız dileğiyle

Hasar ve kayıpların ölçeği gerçekten trajikti. Yaşadığın kayıp ve acı için çok üzgünüm

Bir depremin ne kadar korkutucu olduğunu hayal bile edemiyorum ama hepinize sevgilerimi ve dualarımı gönderiyorum.

Depremden sonra hayatta ve iyi durumda olduğunu bilmek beni çok rahatlattı. İyileşmek zaman alacak ve şok bir süre devam edebilir ama sen atlattın ve en önemli şey de bu.

Güvenliğiniz için dua ediyordum ve depremden zarar görmemiş olmanıza ne kadar sevindiğimi anlatamam. Lütfen yıkımın arasında güvende kalmaya çalışın ve mümkün olduğunda iletişime geçin.

Güvenliğiniz her şeyden önemlidir ve bir depremin getirdiği kaosun ortasında umarım iyi hissediyorsunuzdur. Senin ve ailen içen dualar ediyorum.

Bu depremde çok şey kaybettin ama dostlarını kaybetmedin. İyileşmenize ve yeniden inşa etmenize yardımcı olmak için yanında olacağız. Sevgimizi ve desteğimizi gönderiyoruz.

Bu inanılmaz zor dönemde başsağlığı diliyoruz. Size daha iyi günler diliyoruz ve hayatınızı mümkün olan en kısa sürede yeniden kurabilmenizi diliyoruz.

Depremden sonra sizin ve ailenizin iyi olduğunu öğrenmek büyük bir rahatlama oldu. Biliyorum çok şey kaybettin ama asıl önemli olan senin iyi olman. Herhangi bir konuda yardımcı olabilirsem, beni araman yeterli.

Deprem ile bu kadar kötü bir şekilde uğraşmak zorunda kaldığın için çok üzgünüm. Dua ediyorum ve her şeyin yakında düzeleceğini ve hasarın çok kötü olmadığını umuyorum.

Siz depremden etkilendikten sonra desteğimizi ve sempatimizi sunmak istedik. Hayatının böyle bir şeyle alt üst olması korkunç olmalı ve gelecekte daha iyi günlerin olmasını umuyoruz.

Deprem felaketinden sonra tüm kalbimiz sizinle. İyisin ve bu en önemli kısım ama verilen hasardan dolayı çok harap olmuş olmalısın. Umarım işler çok kötü değildir ve yakında normale dönmeniz dileğiyle.

Depremden sağ salim çıktığın için çok rahatladım. Çok korkunç bir zamandı ve sonrası zor olacak olsa da, iyi olmana çok sevindim.

Depremde kaybınız için yürekten taziyelerimi sunuyorum. Ne kadar üzgün olduğumdan başka ne diyeceğimi bilmiyorum.

Allah'a şükür güvendesin. Deprem o kadar büyüktü ki en kötüsünden korkuyordum. Neyse ki iyisin ama! Yapabileceğim bir şey varsa bana bildirin.

Depremin neden olduğu kayıp ve incinme için lütfen geçmiş olsun dileklerimi kabul edin. Evine ne kadar çok şey kattığını biliyorum ve bu yüzden onu www.suskuncafe.com kaybetmek ve uğruna çalıştığın her şey çok zor olmalı. Bütün dualarım seninle.

Depremden etkilendiğini duydum ve güvende olduğunu öğrendiğim için çok mutlu oldum. Dualarım kabul oldu ve bir şeye ihtiyacınız olursa iletişime geçmeye çekinmeyin.

Güvende olduğun için çok mutluyum. Depremin ne kadar tehlikeli olabileceğini biliyorum, bu yüzden gerçekten endişelendim. Umarım herkes iyidir ve verilen hasar çok kötü değildir.

Karşılaştığınız yıkım için çok üzgünüz. Her zaman yanınızdayız. Dualarımız sizin için.

Deprem İle İlgili Sözler

Depremler inanılmaz derecede tehlikelidir ve büyük yıkıma neden olabilir. O halde birçoğunun depremlerden çok şiddetli şekillerde etkilenmesi şaşırtıcı değil. Ülkemizdeki deprem gerçeklerini göz ardı edemeyiz. Ancak elimizden geldiği kadar tedbirlerimizi almalıyız. İşte deprem ile ilgili anlamlı sözler hazırladırk;

Sağlam temel, depreme engel.

Deprem öldürmez, bina öldürür!

Unutma önceden hazırlıklı olmak, hayat kurtarır.

“Dünyada kontrol edemediğimiz çok şey oluyor. Depremleri, kuraklıkları ve tüm çatışmaları önleyemeyiz ama açların, evsizlerin ve hastaların nerede olduğunu bilirsek yardım edebiliriz.” ~ Jan Schakowski

Depremde ölmek istemeyen önlem alsın hemen.

Sağlam evler yapalım, depreme karşı çıkaIım. Mutlu mesut yaşayalım.

"Bir deprem, yasanın vaat ettiği ancak uygulamada sağlamadığı şeyi, yani tüm insanların eşitliğini sağlar." ~ Ignazio Silone

Unutma! Önceden hazırlıklı olmak, hayat kurtarır!

Depremin ne zaman olacağını bilmiyoruz ama neler yapmamız gerektiğini biliyoruz.

“Jeolojiyi anlamak istiyorsanız, depremleri inceleyin. Ekonomiyi anlamak istiyorsanız, Buhran'ı inceleyin." ~ Ben Bernanke

Sarsılalım ama yıkılmayalım!

Depremi göremeyiz ancak hissederiz, tedbirsizlikten can ve mal kaybederiz.

"Jeolojiyi depremden sonraki sabah öğreniyoruz." ~ Ralph Waldo Emerson

Ne zaman olacağı değil, ne yapacağı belli!

En erken uyarı sistemi, belleğinizdir!

Deprem öldürmez, ihmal öldürür.

Depremi tahmin edemezsiniz ancak önlem alabilirsiniz.

Uygun yerlere ev yapalım, sonra pişman olmayalım.

Depreme karşı dua da et sağlam ev de yap.

Deprem bizleri bulmadan biz sağlam binalar bulalım.

Unutulmamış unutkanlığımızdır deprem!

Deprem yıkar binayı evi, can kaybına uğratır insan tedbirsizIiği.

Gülen yüzünüzün hiç solmaması için lütfen depreme karşı önleminizi alın.

Taş taş üstüne olsun, taş baş üstüne olmasın.

"Ne kadar cesur, ne kadar bilge olursan ol, yer sarsıldığında sen de titriyorsun. Bu, herkeste ortak olan ve kimsenin asla inkâr www.suskuncafe.com etmeyeceği bir duygudur.”

Eşyaları sabitleyelim can ve mal kaybını önleyelim.

Uygun yerlere ev yapalım, sonra pişman olmayalım.

Allah’ım bu en büyük felaketten bizleri koru.

İnsanlar sadece depremler tarafından değil, yıkılan binalar tarafından öldürülür. Shigeru Ban

Güzeller güzeli Allahım deprem felaketinden bizleri koru.

“Doğal afete karşı önlem alındığında insanlar ölmüyorsa, önlem alınmadığında doğal afet ölümlerinin adı cinayetten başka bir şey değildir!”

Yorum Gönder